» »

Photoshop in najboljši Designerji

Photoshop in najboljši Designerji

w0pa ::

Lepo pozdravljeni

Zanima me kateri so najboljši SLOVENSKI designerji, ki delajo s Photoshopom, Illustrator in zanima me še kateri so tudi vsaj "znani" izdelovalci spletnih strani.

Vsem se lepo zahvaljujem. Tudi, če ni tako znan me zanimajo njegova dela, da vidim koliko jih je sploh, ker meni se nezdi, da je veliko Slovencev v tem poslu. Ali pač ? ;)

Prosil bi, če lahko še od njega vidim njegova dela to pomeni, da ima spletno stran...

Hvala in Lep pozdrav

Vice ::

Definirej kaj je zate "najboljši"

w0pa ::

No ja nevem, da je vsaj malo znan ;). To pomeni, da zna tudi kaj narediti ...

ql000 ::

Ko sem rabil designerja, mi je bil na slo sceni všeč samo morphix - Klik!, sam je tipo fuul zaseden.

#000000 ::

Tuki sta dve definiciji najboljšega, nekdo ful oblvada fotošop a nima žilce za kreativnost, drugi je ful kreativen a ne obvlada programa kot prvi, kdo je car ?:)

Aja še tole, kako spoznaš da je neka stran narejena s templateom ? Tako da je že samo gumbek ene 10 nivojev nad videnim na običajnih straneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Gandalfar ::

Morphix je naddober, vendar imam jaz tudi odlicne izkusnje z yukaii.com ;)

DonMatejo ::

Poglej si še zgodbe Eve Remškar. Zame ena boljših, z norimi idejami, na slovenskem prostoru.

Skatey ::

Photoshopa ne rabiš znat uporabljati, da delaš dobre designe, obstajajo tudi druga orodja. Odvisno od tega kaj rabiš. Obvladovanje Photoshopa sploh ne pogojuje, da oblikovalec ve kaj dela. Lahko samo zna filtre na fotke dajat in manipulirat slike, za oblikovanje identitet in spletnih strani pa bo pogorel...
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

ql000 ::

Osebno ne maram designerjev, ki znajo "vse". Mislim, da je za kvaliteto izrednega pomena, da je designer posvečen eni branži, zato delam samo z web desingerji, ki razumejo UX.

@Gandalfar: TX za tip :), ker, ko mi je dal Morphix košarico sem šel pol top designerje na hrvaško. Uber zadovoljen.

bluefish ::

ql000 je izjavil:

@Gandalfar: TX za tip :), ker, ko mi je dal Morphix košarico sem šel pol top designerje na hrvaško. Uber zadovoljen.
Reklame v tej temi se najbrž ne bi otepali? :)

brodul ::

yukaii.com +1
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

ql000 ::

@bluefish: Blagonić Brothers - Klik! Delata precej tudi s startupi na hrvaškem, sej tako smo se tudi našli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ql000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi stala taksna sletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
509716 (7008) TheBlueOne
»

Od dizajna do programiranja spletne strani

Oddelek: Programiranje
357019 (4443) Arey
»

Kako in kje do dobrega spletnega oblikovalca?

Oddelek: Izdelava spletišč
283209 (2467) Jerry000
»

Adobe za odpravo ranljivosti zahteval drag nakup nove verzije

Oddelek: Novice / Varnost
368470 (6259) zeleni

Več podobnih tem