» »

Kolesarjenje, ko je svinjsko vroče.

Kolesarjenje, ko je svinjsko vroče.

Temo vidijo: vsi
««
13 / 38
»»

energetik ::

A si fouš, da že 4 leta uporabljam merilnik utripa za 30€? Je bil res hud strošek, ja.
Al kaj te matra?

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

Do pred 5 let nazaj sem fural precej hude gadgete in gledal debelo v vseh tistih 50 parametrov, ki so jih beležili. Ugotovil sem da nič od tega ne nucam, če ne naredim na leto vsaj 10k km. Zdaj nimam nobenega in se prav fino počutim.

jype ::

Se prav zdej k se zjutri zbudiš sploh nis čist zihr če si včerej bil na biciklu al ne!

BlaY0 ::

Ja ja, najprej grem na Endomondo gledat, in če tam ni nič pod včerajšnjim datumom, potem nisem bil :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mr1two ::

Jaz uporabim število porabljenih kalorij, da preštejem koliko sladoleda lahko brez slabe vesti pojem. Omnomnom :O
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

jype ::

Ja, jaz tudi. Ko sem vidu 5000 kalorij sem takoj dva glaža nutele pojedu.

Okapi ::

Samo da ne boš potem rekel, da te nisem pravočasno opozoril, da ti preveč kalorij kaže.8-)

O.

jype ::

Strava mi iz nekega razloga pokaže najmanj kalorij (manj od runkeeperja, endomondo in sportstrackerja).

BlaY0 ::

Jaz sladoled pa nutelo jem brez kalorimetra. Mater sm čudn...

jype je izjavil:

Strava mi iz nekega razloga pokaže najmanj kalorij (manj od runkeeperja, endomondo in sportstrackerja).

Zdaj moraš samo še ugotoviti ta razlog in ga potem dokazati še z vektorji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

jype ::

BlaY0> Zdaj moraš samo še ugotoviti ta razlog in ga potem dokazati še z vektorji...

Za n+1.

BlaY0> Jaz sladoled pa nutelo jem brez kalorimetra. Mater sm čudn...

Grem stavt da sploh nimaš pametne USB žlice.

BlaY0 ::

Imel, (dobro) prodal, zdaj imamo pa doma vsi skupaj eno leseno in smo zadovoljni.

ttommy ::

jype je izjavil:

Ja, jaz tudi. Ko sem vidu 5000 kalorij sem takoj dva glaža nutele pojedu.


A ti to resno?
Kaj pa naj jaz pojem za svojih skurjenih 1500 kcal?
Gamer

Okapi ::

Dva sendviča.;)

O.

jype ::

ttommy> A ti to resno?

Seveda ne. Dva glaža nutele požrem tudi kadar nič ne telovadim. Od kje pa misliš, da imam sto kil?

martincek1 ::

Mal se je shladilo. Bo treba novo temo odpret.

mr1two ::

Jap, danes sem si zaželel, da bi bili oblaki in ravno ko sem se odpravil se je nardila senčka. rezultat je tukaj. Zdej pa še en krog, da malo razvrtim noge :)
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

BlaY0 ::

A to ti pišeš med tem ko furaš? Al najprej furaš, prideš dam pa hitr comp zakurblat in na maile odgovorit pol pa nazaj na bicikl :P

mr1two ::

Tkoj po furi sm naložu gor. Pol sm šel pa še en krog :). Kolega je imel live feed z endomondom, pa sem mu šel nasproti:))
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

ttommy ::

Endomondo je cool zadeva..... Sploh obstaja kaj boljšega?
Gamer

jype ::

Strava.

nitro2 ::

Strava.

LeQuack ::

Osebno zadovoljstvo.
Quack !

ttommy ::

thramos je izjavil:

Upam da si prilagodil prehrano. ;)


Kako bi si naj prilagodil prehrano? Jem enako kot prej....
Gamer

jype ::

Evo, sm dons mal bl prtisnu, k sm zanč novo kaseto testiru in se ni nč v račno zarezala:

http://app.strava.com/activities/177056...

Prov prima gre u hrib.

stratosD ::

malo za intermezzo: Line of Sight (Lucas Brunelle & Benny Zenga) je zunaj v spodobni .mkv kvaliteti....
nisem pa vedel da dirkajo po NYC in ostalih metropolah brez bremz in na singlespeed šajbah...no, saj Brunelle
ima bremze da lahko vse to posname...

btw -> kak tip za merilec utripa za cca 30-40 EUR?

lp
stratosD

jype ::

Sem pobral in sem 5 minut v film že čist prešvican. Sem nehal gledat.

Mipe ::

Ravno sem prvikrat zmogel celo krožno pot od trebanjskega gradu prek Benečije, Štefana, skozi Trebnje do tamkajšnjega Špara in po stari avtocesti nazaj do gradu, ne da bi enkrat samkrat stopil s kolesa.

5,8km, 18 minut. Uf, sem prešvican.

Flea ::

Mipe je izjavil:

Ravno sem prvikrat zmogel celo krožno pot od trebanjskega gradu prek Benečije, Štefana, skozi Trebnje do tamkajšnjega Špara in po stari avtocesti nazaj do gradu, ne da bi enkrat samkrat stopil s kolesa.

5,8km, 18 minut. Uf, sem prešvican.

Čestitam!

jype ::

Se pridružujem čestitkam!

Se je pa pojavil na stravi nek kolesar, ki enega za drugim pobira vse rekorde. Ko sem dobil mail, da je šibal na _MOJ_ hrib, sem šel seveda za njim!

http://app.strava.com/segments/2018007

Sicer sem bil prej skozi cel vzpon, ampak ta človek se je na enem od vrhov ustavil za 3 minute, pa je bil pol minute za mano gor, skratka, ni noben bajsi.

Žal sem moral kar dvakrat na poti upočasnit, ker enostavno nisem zmogel dovolj dihat, tako da je boljši rezultat skoraj nemogoč. Morda ko bom kakih 15-20 kilogramov lažji.

Sem pa mel povprečno skoraj 400W za teh 24 minut in malce nad 500m vzpona, kar tudi ni slabo.

mr1two ::

Heh, danes sem prišel do zanimive ugotovitve- če na endomondu izberem tip bicikliranja na sport namesto na mountain, mi na isti furi(+2km, ista povprečna hitrost) nabije skoraj 1000 več porabljenih kcal. Noro.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

ttommy ::

Zjutraj je na poti v službo že kar temno. Vozite po temi brez očal, ali imate kakšna specialna za po temi?
Gamer

jype ::

Vedno vozim brez očal.

Za po temi imam luč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

driver_x ::

ttommy je izjavil:

Zjutraj je na poti v službo že kar temno. Vozite po temi brez očal, ali imate kakšna specialna za po temi?


Uporabljam fotokromatska stekla, ki prilagajajo zatemnitev od 16% do 80%, odvisno od jakosti UV svetlobe. S takimi očali vozim tako v soncu, kakor tudi dežju ali oblačnem vremenu.

jype ::

Še video od včeraj (v opisu na youtube so tudi timestampi):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

energetik ::

ttommy je izjavil:

Zjutraj je na poti v službo že kar temno. Vozite po temi brez očal, ali imate kakšna specialna za po temi?
Prozorna kolesarska očala, čisto poceni nabavil v Bauerju. 0 % zatemnitve.

Senitel ::

jype je izjavil:

Se pridružujem čestitkam!

Se je pa pojavil na stravi nek kolesar, ki enega za drugim pobira vse rekorde. Ko sem dobil mail, da je šibal na _MOJ_ hrib, sem šel seveda za njim!

http://app.strava.com/segments/2018007

Sicer sem bil prej skozi cel vzpon, ampak ta človek se je na enem od vrhov ustavil za 3 minute, pa je bil pol minute za mano gor, skratka, ni noben bajsi.

Žal sem moral kar dvakrat na poti upočasnit, ker enostavno nisem zmogel dovolj dihat, tako da je boljši rezultat skoraj nemogoč. Morda ko bom kakih 15-20 kilogramov lažji.

Sem pa mel povprečno skoraj 400W za teh 24 minut in malce nad 500m vzpona, kar tudi ni slabo.

Ampak tale tvoj hrib zgleda prav zanimiv. Ga bom še jaz napadel enkrat ta teden. >:D

mr1two je izjavil:

Heh, danes sem prišel do zanimive ugotovitve- če na endomondu izberem tip bicikliranja na sport namesto na mountain, mi na isti furi(+2km, ista povprečna hitrost) nabije skoraj 1000 več porabljenih kcal. Noro.

Tile statični izračuni na endomondu so zlo tko tko. Brez HRM meni naračuna glih ene 2x več kot z. Mogoče se pa mal premal matram. :D

energetik ::

Senitel je izjavil:

Ampak tale tvoj hrib zgleda prav zanimiv. Ga bom še jaz napadel enkrat ta teden. >:D
Ponavadi sem bil tudi jaz velikokrat tam gor, zadnje mesece pa sem kolo precej zanemaril, ker se pripravljam za LM 42km in samo še laufam...
Moram pa tud jazst spet pridt tam naokoli, očitno je velika verjetnost da naletim na Jypeta.:D
Imam pa jaz raje krog Pance-Lipoglav-Repče. Ali pa Javor s strani Podlipoglava in nato spust na Pečarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

jype ::

Vzpon z druge strani je poleti super, ker ga je večina po senci in izpostavljenega jugozahodniku.

Čez Repče in Lipoglav pa dol od Panc se jaz običajno vračam s Turjaka oziroma Krke in ja, je kar OK.

Javor je prima predvsem zato, ker se lahko odločiš da nadaljuješ na Janče, Prežganje, Litijo, al pa dol na Podgrad oziroma Sostro.

energetik> Moram pa tud jazst spet pridt tam naokoli, očitno je velika verjetnost da naletim na Jypeta.:D

Jaz vsak dan srečam kakih 10 biciklistov. Večino jih prehitim na gor :)

ttommy ::

Kako imate nastavljen čas na telefonih in internetu uza Endomondo, da vam kaže pravilen čas? Kateri časovni pas? Sem prej na telefonu probal naredit za datum in čas na Samodejno (Uporabi vrednosti, ki jih zagotavlja omrežje) in mi je čas prestavilo za 90 minut nazaj- nelogično. Zdaj sem si pa nazaj nastavil ročno na GMT+ 01:00.
Na internetu pa imam tudi nastavljeno na GMT+ 01:00 Belgrade, Bratislava, Budapest, Ljubljana, Prague.
Gamer

ttommy ::

jype- kaj se nisi prijavil?
http://www.endomondo.com/challenges/611...
Bi sigurno vodil zdaj..?
Gamer

jype ::

Nimam časa. Še na CTS challenge se nisem prijavil, ker bi mi vzel 5 ur na dan, ki jih nimam.

mr1two ::

Ravnokar s fure. Danes so bile razmere ugodne, skoraj brezvetrje. Super se pozna na času :). Sam mi je spet neki endomondo nagajal.
Pa mal sm se usral ko sm v enem 180 ovinku mal preveč položu in je prva guma začela malo spoddrsavat. Še dobro da je sam mal.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

erkgheoruugh ::

Jutri grem mogoče proti morju z biciklom.
A kdo ve kako je s prevoznostjo ceste od Petrinj proti Černotičam in Črnemu kalu. Zaradi požara mislim.

jype ::

matajur> A kdo ve kako je s prevoznostjo ceste od Petrinj proti Černotičam in Črnemu kalu. Zaradi požara mislim.

Baje samo smrdi, sicer je pa že vse pogašeno. Vsekakor je ogroženost okolja še vedno velika in se lahko vname zelo hitro, zato je, če opaziš požar, pametno obrniti stran.

Aja, pa še ena super fotka:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

erkgheoruugh ::

jype je izjavil:

matajur> A kdo ve kako je s prevoznostjo ceste od Petrinj proti Černotičam in Črnemu kalu. Zaradi požara mislim.

Baje samo smrdi, sicer je pa že vse pogašeno. Vsekakor je ogroženost okolja še vedno velika in se lahko vname zelo hitro, zato je, če opaziš požar, pametno obrniti stran.



Jasno mi je, da je pogašeno in da smrdi. Zanima me ali je cesta odprta in normalno prevozna, se pravi očiščena.
Hvala za nasvet, da ni dobro voziti skozi požar. Sam se nikoli ne bi spomnil česa tako pametnega.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

ttommy ::

Respect!!!!
Gamer

jype ::

Še ena od včeraj zvečer:

Mipe ::

Ti pošast!

jype ::

? Sej sem ustavu.

Itak se pa ta cesta vzpenja, tako da niti 30 ni šlo.

Morda si pozabil na moje prejšnje, malce manj zabavno srečanje:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
13 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesarska steza je za kolesa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14220064 (12891) zmaugy
»

Prepoved vožnje kolesarjem po regionalnih cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šport
22549306 (42595) BigWhale

Več podobnih tem