» »

Množičen pretep v Trebnjem

Množičen pretep v Trebnjem

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

oo7 ::

V bližini policijske postaje Trebnje se je ponoči steplo okoli 100 ljudi. V pretepu je 45-letni osumljenec v hrbet zabodel 23-letnika, ki so ga nato odpeljali v bolnišnico. Poškodovani so bili trije ljudje, prav tako tri ljudi pa je policija pridržala.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-t...

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/v-tre...


Jaz sem blizu tam doma in pravim,da to ni več normalno.Bi pa rekel,da so vse to spet zakuhali Romi:|.
Dolenjska se spreminja v pravo vojno območje.
Že letos je bil en hud napad v Kočevju,kjer so ga pretepli,do smrti s sekiro in palicami na bencinski postaji.
http://www.slovenskenovice.si/crni-scen...
Pa lansko leto spet v Trebnjem,ko so se sredi belega dneva množično stepli kjer so tudi uporabljali nože in palice.
http://www.cajtng.com/n/kronika/sredi-b...

medenko ::

Naredite že enkrat konec temu pa mir, zakaj se morate v svoji državi bati tujcev, kar Romi dejansko so!

M-XXXX ::

Cigani so se stolkli med sabo... Edina škoda, da niso koga ubili, sam vsega pa tud ne moremo imet...

PS: policija bi lahko zmetala kakšno nestrelno orožje v pretep, bi blo vsaj kaj od pretepa potem:D

jype ::

adapipika> zakaj se morate v svoji državi bati tujcev, kar Romi dejansko so!

Temeljna zabloda nacijev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dr_Piškot ()

PacificBlue ::

Pa če se pobije tisoč ljudi na dolenjskem ali koroskem, naj se. Jaz pač ne bom zagovarjal neumnih ljudi in njihovega načina življenja. Če ste obremenjeni s takimi vprasanji, ste v resnici žrtve tudi vi.

Yugos ::

ne vem zakaj nebi cigani romi in sinti nebi bili enako tretirani?
Država mora narest da je obvezno šolanje enako, ne pa da imajo oni pravico do kraje ker je to njihova kultura in še določen znesek je oproščen...

Nimam nič proti nekomu ki je drugačem, če se le drži zakonov.

Mipe ::

Ma, ti komentarji so še bolj primitivni od pretepačev...

Sicer pa sem iz Trebnjega in vam iz prve roke rečem, da je šlo za Rome iz Hudej in Brezja. So se stepli na prireditvi Trebanjski koš, tam opolnoči, nato se je vmešala policija in so se začeli prerivati pred policijsko postajo, ki je le streljaj stran od prireditve, nato so ranjene prepeljali v ZD Trebnje, zopet le streljaj stran, pretep pa se je nadaljeval tam. Slišim, da so nadaljevali tudi v Novem mestu.

Itak od Romov ni pričakovati kulturnega obnašanja na kulturni prireditvi, pa če se še tako fini uradniki in politiki slikajo z otroci na Hudejskem vrtcu.

Mohimm ::

Tudi sam prebivalec Trebnjega, in ker sem malo pred polnoči šel domov iz trebanjskega koša, je polovica prisotnih res bila romov (moja ocena), in tako je vsako leto, ko se zberejo na tej prireditvi.

Žal pa nekateri ne razumete romske problematike na dolenjskem. Sam sem za to, da se rome "socializira", se jih izobražuje, hkrati pa tretira kot "civile", v smislu da nimajo posebnih privilegijev.

Ko veste da se policisti brez zamaskiranih specialcev ne upajo v romsko naselje, ko si priča ko najstniški romi pretepajo tvoje vrstnike, ko si upajo groziti uradni osebi, slečejo policistko, kradejo brez sankcij, mahajo s strelnim orožjem, nato pa jim država podeli elitno lokacijo, plačuje stroške, in še pravijo da smo dolenjci nestrpni do njih???

Vrstnica (romkinja) s katero sem v OŠ bil sošolec, je želela nadaljevati šolanje, vendar ji družina ni dovolila. Ostati je morala v naselju, se poročiti pri < 18 letih itd...

Kot sem rekel, nisem nestrpen, vendar je čas da se začnejo tudi romi obnašati drugače (NE VSI!!! Poznam primere, ki so uspešno legalno zaposleni, imajo urejene razmere in se ne zanašajo na državo. Vendar so redki ki se jim uspe izključiti iz "družine")

PS: Primitivci, pa naj se gre za primitivne skine, primitivne rome, ali primitivne slovence, pa naj se iztrebijo sami, po prinicpu naravne selekcije. Ampak v trenutku ko se bom počutil sam ogroženega, ali bo ogrožen kdo od bližnjih, pa naj mi nihče ne govori da delam krivico 2 normalnim romom v naselju, kjer jih 98 ogroža mojo varnost, ker se imajo za boljše od nas, država pa tolerira tako obnašanje.

49106 ::

Romov nimate samo vi. Zakaj ste najbolj nestrpni pa nevem.

Mipe ::

Zato, ker smo staknili najbolj podivjane cigane. Res jih je nekaj "civliziranih", a se prej kot slej odselijo v znosnejša naselja, kjer ni nasilja.

jype ::

Mohimm> pa naj mi nihče ne govori da delam krivico 2 normalnim romom v naselju

Seveda ti bomo govorili, da "dvema normalnima" delaš krivico. Ker če misliš da ne, potem mi ne govort, da ti delamo krivico, če vas 98% dolenjcev pijanih vozi po avtocesti!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

jest10 ::

jype je izjavil:

Mohimm> pa naj mi nihče ne govori da delam krivico 2 normalnim romom v naselju

Seveda ti bomo govorili, da "dvema normalnima" delaš krivico. Ker če misliš da ne, potem mi ne govort, da ti delamo krivico, če vas 98% dolenjcev pijanih vozi po avtocesti!

Še posebno tisti na kolesih ane:8)

guest #44 ::

Necivilizirana in nasilna dejanja je itak treba čimprej izkoreniniti.

Mipe ::

Ampak kako, če Romi krijejo drug drugega? Množica je onemogočila policistom, da bi aretirali 45-letnika, ki je v hrbet zabodel dvakrat mlajšega. Tudi sicer ti Romi ovirajo policijo, kadarkoli morejo, ter vanjo celo mečejo kamne. Celo gasilce na intervenciji kamenjajo. S tem imamo opravka.

49106 ::

SV

Mohimm ::

@Messiah - nevem če smo najbolj nestrpni, se pa romska problematika ne umirja v tem delu rovt.
Zakaj nikoli ne berem, da v pomorju romi ne izvajajo množičnih pretepov?(med sabo seveda)
To se tukaj dogaja mesečno. In kolikor vem je bila n-let nazaj izhodiščna točka pri njih in pri nas ista.

@ jype - da, imaš prav, morda(zagotovo) bi moral bolje izbirati besede, vsekakor pa je potrebno ukrepati za ostalih 98% (tako manjšin kot pijanih dolenjcev na cestah).
Da se pa bojimo da bi izpadli rasistični, in zaradi tega večina lahko počne pi** je pa neodgovorno od nas.

Utk ::

Tist, ki pravi, da se v Prekmurju Romi ne tepejo, laže. Kar poglejte si kje je bil največji množični pretep zadnjih 50 let.
Zanimivo pa da Romi vztrajajo pri grdih grdih Dolenjcih. Zakaj se ne preselijo k strpnim Gorenjcem, Ljubljančanom ali Primorcem? Sej ne, da imajo na Dolenjskem strašne kmetije in živino, da ne bi mogli jutri spokat. Ne grejo, ker jim je dol kar lepo. Drugje bi blo še slabše.

whitefish ::

Mohimm je izjavil:

Tudi sam prebivalec Trebnjega, in ker sem malo pred polnoči šel domov iz trebanjskega koša, je polovica prisotnih res bila romov (moja ocena), in tako je vsako leto, ko se zberejo na tej prireditvi.

Žal pa nekateri ne razumete romske problematike na dolenjskem. Sam sem za to, da se rome "socializira", se jih izobražuje, hkrati pa tretira kot "civile", v smislu da nimajo posebnih privilegijev.

Ko veste da se policisti brez zamaskiranih specialcev ne upajo v romsko naselje, ko si priča ko najstniški romi pretepajo tvoje vrstnike, ko si upajo groziti uradni osebi, slečejo policistko, kradejo brez sankcij, mahajo s strelnim orožjem, nato pa jim država podeli elitno lokacijo, plačuje stroške, in še pravijo da smo dolenjci nestrpni do njih???

Vrstnica (romkinja) s katero sem v OŠ bil sošolec, je želela nadaljevati šolanje, vendar ji družina ni dovolila. Ostati je morala v naselju, se poročiti pri < 18 letih itd...

Kot sem rekel, nisem nestrpen, vendar je čas da se začnejo tudi romi obnašati drugače (NE VSI!!! Poznam primere, ki so uspešno legalno zaposleni, imajo urejene razmere in se ne zanašajo na državo. Vendar so redki ki se jim uspe izključiti iz "družine")

PS: Primitivci, pa naj se gre za primitivne skine, primitivne rome, ali primitivne slovence, pa naj se iztrebijo sami, po prinicpu naravne selekcije. Ampak v trenutku ko se bom počutil sam ogroženega, ali bo ogrožen kdo od bližnjih, pa naj mi nihče ne govori da delam krivico 2 normalnim romom v naselju, kjer jih 98 ogroža mojo varnost, ker se imajo za boljše od nas, država pa tolerira tako obnašanje.

Slecejo policistke?

jype ::

Mohimm> vsekakor pa je potrebno ukrepati za ostalih 98% (tako manjšin kot pijanih dolenjcev na cestah).

Treba je ukrepati zoper _vsakega_ kršitelja zakona.

StarCraft2> Slecejo policistke?

Ti bi rad slikce, namesto da bi se globoko zamislil, kaj to pomeni za pravno državo v tistih pokrajinah, kjer se to dogaja.

Nobenega dvoma ni, da so policisti, če gledajo skozi prste komurkoli, ali se celo resnično ne upajo v določena naselja, odgovorni za nastalo situacijo.

whitefish ::

Ne verjamem da to počnejo ;)

illion ::

jype je izjavil:

Mohimm> vsekakor pa je potrebno ukrepati za ostalih 98% (tako manjšin kot pijanih dolenjcev na cestah).

Treba je ukrepati zoper _vsakega_ kršitelja zakona.



še dobro, da je to nemogoče..

kar se ciganov tiče mislim, da bi moral določit neko časovno obdobje, v katerem bi jim postopoma zreducirali vse bonitete dokler ne bi na koncu pristali na enakih pogojih kot ostali prebivalci Slovenije in bi tisti, ki se v tem času ne bi prilagodili, končno bli deležni konktretne pozornosti policistov, sodišč itd..

jype ::

illion> še dobro, da je to nemogoče..

Ni.

illion> bi moral določit neko časovno obdobje, v katerem bi jim postopoma zreducirali vse bonitete dokler ne bi na koncu pristali na enakih pogojih kot ostali prebivalci Slovenije

A lahko vidimo, kje so te bonitete omenjene v zakonu?

Ker če niso, potem morate zbrcat kar lepo svoje uradnike, ki delujejo v nasprotju z zakonodajo.

@nny ::

Možnost, da se hkrati! stepe 100 Slovencev (pazi, ne državljanov Slovenije) je skoraj nična. :O

jype ::

Očitno še nisi bila na gasilski veselici v Iški vasi.

@nny ::

jype je izjavil:

Očitno še nisi bila na gasilski veselici v Iški vasi.


Bila sem na veliko veselicah, a v povprečju so bili preveč nasekani celo za opletanje s pestmi (ali deskami, koli, you name it)! Boljše polovice so budno nadzorovale postopek nacejanja.

balocom ::

Tistih 98% dolenjskih ciganov bi bilo potrebno zapret v neprodušen rezervat, otroke pa poslat posebno ločeno šolo, kjer bi jih socializirali in izobrazili. Kdor nebi bil uspešen pri socializaciji bi bil poslan v rezervat (tole bi uporabili kot grožnjo in opomin pri socializaciji v šoli... )
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

@nny ::

balocom je izjavil:

Tistih 98% dolenjskih ciganov bi bilo potrebno zapret v neprodušen rezervat, otroke pa poslat posebno ločeno šolo, kjer bi jih socializirali in izobrazili. Kdor nebi bil uspešen pri socializaciji bi bil poslan v rezervat (tole bi uporabili kot grožnjo in opomin pri socializaciji v šoli... )


Preberi A. Huxley: Krasni novi svet, preden prideš na idejo!

Wox ::

Pretepi na veselicah so že od nekdaj nekaj vsakdanjega. Folklora. Tudi Cigani se imajo vso pravico stepst. Mene osebno najbolj zabava, ko se stepejo ženske.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

oo7 ::

Policijsko poročilo PUNM o dogodku:

Ob 00.20 uri so na prireditvenem prostoru skupaj z varnostniki družbe za varovanje policisti ukrepali zoper 34-letnika in 37-letnika iz okolice Novega mesta, ki naj bi se pretepala v večji skupini udeležencev prireditve.

Ker se kljub zakonitim ukazom nista pomirila, so policisti uporabili prisilna sredstva, ju privedli na policijsko postajo in pridržali zaradi več kršitev javnega reda in miru. Obema so napisali plačilne naloge.

Nekaj minut za tem pa je prišlo v bližini policijske postaje Trebnje do prerivanja in pretepa okoli 100 oseb. Kršitelji niso upoštevali zakonitih ukazov policistov, jim preprečevali vzpostavitev javnega reda in miru ter se pretepali med seboj in s policisti.

Policisti so vzpostavili javni red in mir z uporabo prisilnih sredstev (fizične sile, palice in plinskega razpršilca). V pretepu je bil poškodovan 23-letnik, ki naj bi ga 45-letni osumljenec z nožem zabodel v hrbet - osumljeni je nato s kraja pobegnil, množica pa je policistom onemogočila takojšnje prijetje.

Ko so poškodovanega 23-letnika prepeljali najprej v trebanjski zdravstveni dom, se je tam zbrala večja skupina kršiteljev in motila delo zdravstvenega osebja, indici pa so kazali na to, da želijo obračunati s poškodovanim.

Policisti so skupaj z varnostniki zdravstvenemu osebju zagotovili nemoteno delo, poškodovani pa je bil nato odpeljal v novomeško bolnišnico.

Pred bolnišnico se je prav tako začela zbirati skupina oseb - policisti so zagotovili javni red in mir, pri tem pa na kraju prijeli tudi 45-letnega osumljenca in ga v skladu z zakonom o kazenskem postopku pridržali. Približno dve uri po prvem klicu so bile razmere pomirjene.

V dogodku so bile tri osebe lažje telesno poškodovane, tri osebe pa pridržane (dva zaradi kršitve javnega reda in miru, eden zaradi suma storitve kaznivega dejanja).

V intervenciji je sodelovalo več policijskih patrulj iz območja Posavja, Dolenjske in Bele Krajine, v pomoč so jim prispeli tudi policisti sosednje policijske uprave Ljubljana.

Kriminalisti sektorja kriminalistične policije policijske uprave Novo mesto skupaj s policisti zbirajo obvestila zaradi suma storitve kaznivega dejanja lahke telesne poškodbe in napada na uradno osebo.

Po zbranih obvestilih, ugotovljenih dejstvih in okoliščinah, predvsem pa ugotovitvi vzroka in povoda za medsebojno obračunavanje, bodo na okrožno državno tožilstvo poslali kazensko ovadbo.

jype ::

Skratka, vse je bilo tako, kot mora biti? Pridržali so kršitelje, prostost odvzeli osumljencem in zavarovali civile :)

Me veseli.

#000000 ::

Samo še ugotovijo ali je šlo za sum ali kaz. dejanje napada na uradno osebo :))

Keyser Soze ::

Predlagam, da jim omogočite selitev v bolj civilizirana območja. Kos zemlje za kampiranje. Rabijo samo priklop za vodo in elektriko. Kot v kampu.

Se kdo od vrlih samaritancev tule javi, da prenesemo njegovo ponudbo tem romom? Al vaša strpnost seže samo do tam, dokler imajo težave drugi?
OM, F, G!

Ramon dekers ::

@nny je izjavil:

balocom je izjavil:

Tistih 98% dolenjskih ciganov bi bilo potrebno zapret v neprodušen rezervat, otroke pa poslat posebno ločeno šolo, kjer bi jih socializirali in izobrazili. Kdor nebi bil uspešen pri socializaciji bi bil poslan v rezervat (tole bi uporabili kot grožnjo in opomin pri socializaciji v šoli... )


Preberi A. Huxley: Krasni novi svet, preden prideš na idejo!



Kaj pa je s to knjigo narobe? Svet bo dejansko deloval po temu principu kot je opisan, če ne boš vedel da lahko delaš kje drugje kot recimo vratar, potem te to pač ne bo prizadelo. Hkrati ne bo nobene vojne, nobene opozicije. Genska vojna je pa že itak v razcvetu, brez skrbi, Kitajska je sicer v prednosti ker se jim ni treba hecat z nekimi moralnimi normativi. Anyway, pozdravljam idejo.

Kar se pa romov tiče...No comment.

krneki0001 ::

Ciganom so napisal plačilni nalog???
In s čim ga bodo plačali? Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun, kar pomeni, da jim tega niti z računa ne morejo odtrgat, niti na noben način oduzeti.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Yugos ::

krneki0001 je izjavil:

Ciganom so napisal plačilni nalog???
In s čim ga bodo plačali? Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun, kar pomeni, da jim tega niti z računa ne morejo odtrgat, niti na noben način oduzeti.


Ja samo jim je dovoljeno da določene vsote kradejo tako da bodo drugi plačali!

Keyser Soze ::

krneki0001 je izjavil:

Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun,...

Ne pozabit. Odkar je v veljavi ZUPJS so tudi na tem področju prikrajšani reveži. Barvne kovine so preveč donosne.
OM, F, G!

jype ::

nebivedu> Ciganom so napisal plačilni nalog???

To zahteva zakon, zato je prav, da so jim ga.

nebivedu> In s čim ga bodo plačali? Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun, kar pomeni, da jim tega niti z računa ne morejo odtrgat, niti na noben način oduzeti.

Zato poznamo instituciji uklonilnega zapora in družbeno koristnega dela.

Keyser Soze> Ne pozabit. Odkar je v veljavi ZUPJS so tudi na tem področju prikrajšani reveži. Barvne kovine so preveč donosne.

Pa še to!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mihec87 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Ciganom so napisal plačilni nalog???

To zahteva zakon, zato je prav, da so jim ga.

nebivedu> In s čim ga bodo plačali? Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun, kar pomeni, da jim tega niti z računa ne morejo odtrgat, niti na noben način oduzeti.

Zato poznamo instituciji uklonilnega zapora in družbeno koristnega dela.

Keyser Soze> Ne pozabit. Odkar je v veljavi ZUPJS so tudi na tem področju prikrajšani reveži. Barvne kovine so preveč donosne.

Pa še to!


In kaj od tega se bo zgodilo..?

medenko ::

dedek mraz jih bo obiskal ;((

krneki0001 ::

Yugos je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ciganom so napisal plačilni nalog???
In s čim ga bodo plačali? Živijo od sociale, torej dobijo manj kot 528€ na račun, kar pomeni, da jim tega niti z računa ne morejo odtrgat, niti na noben način oduzeti.


Ja samo jim je dovoljeno da določene vsote kradejo tako da bodo drugi plačali!


Ni jim dovoljeno, ampak tolerirajo za 50 evrov na dan. Ker če se prodajalka zameri ciganom, bo imela še ona probleme, tako pa potem stran pogleda, ko cigoti kradejo, policija je pa itak ni sposobna zaščitit.

Sej letos bo itak počilo, ker so strojani spet nazaj v amrusu in spet grozijo pa kradejo in ropajo (poštar prinese pokojnino, mamca jo sprejme, čez 5 minut po tem ko poštar gre, pa cigo vdre v bajto in ji vzame vso pokojnino, policaji pa nič, ker tut v tabor ne upajo).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Architect ::

saj smo sigurno vsi že videli kakega cigana krasti v trgovini. Samo kaj boš storil?!? Jaz se nimam niti najmanjšega namena ukvarjati z njimi. Če boš enemu zatežil boš takoj imel 20 ciganov za vratom, od katerih bo eden bolj pameten kot drugi. Nima prav nobenega smisla. Samo grožnje boš nakopal sebi in svojim bližnjim.

Dolenjci se mi smilijo kar se tega tiče. Dolenjska je zagotovo najnevarnejši del naše države.

Jype, ciganom lahko izdajo nešteto plačilnih nalogov, to nima nikakršne veze. Če cigan nima prav ničesar prijavljenega, niti ničesar ne lasti, mu država ne more ničesar vzeti. Pa naj pride rubežnik k ciganu, da bo rubil, če upa. Jaz vem da ne bi šel tja rubit:D No, morda če bi bil povsem anonimen in v spremstvu specialnih enot.

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

A v celju v trgovini pelejo reveža ki je pojedel sendvič za 5eur pa ni plačal....

Rasizem pa tak..lahko je govort kravatarju na toplem z polno mizo...Potemtakem je danes rasizem to da se zahteva enakopravnost do vseh?

Architect ::

če bi ti ali jaz ukradla štruco kruha, bi naju vlekli na policijsko postajo. Če bi ukradla navadn burek, ker ne bi jedla nič že nekaj dni in bi bila povsem sestradana, bi naju vlekli na policijsko postajo. Če ne bi plačala nekaj eur vredne položnice za čiščenje greznice, bi nama vzeli hišo.

Ampak če si cigan pa lahko pretepeš nekoga pred bencinsko do smrti in ti nihče ne bo nič rekel. Lahko kradeš vsak dan kot želiš in ti nihče ne bo nič rekel. Lahko se 100 ljudi stepe pred policijsko postajo in se ne bo zgodilo nič.
Ah kaj, še država bo začela plačevati njihove račune, samo da bi bil mir pred njimi.

Tako pač je. Od policistov pa na noben možen način ne moremo pričakovati da se bodo izpostavljali za tisti drobiž, ki ga dobijo vsak mesec in reskirali varnost sebe in svojih bližnjih.

black ice ::

Zakaj nikoli ne berem, da v pomorju romi ne izvajajo množičnih pretepov?(med sabo seveda)

Zato, ker se ne pretepajo v javnosti. Tako med sabo kot z ostalimi. Novinarji se pa te tematike pretirano radi izogibajo.
Dejstvo je, da so Romi in ostale manjšine priviligirani prebivalci RS pa če se Juretova kompanija postavi na trepalnice.

BTW Pomurje kot tako ne obstaja, je umetno ustvarjena pokrajina.

medenko ::

Kako lahko rečete "tako pač je" in si zatiskate oči? Problemi se pa kopičijo, nekomu se bo enkrat orenk odfukalo.

Architect ::

Pa predlagaj ti kakšno dobro rešitev tega problema

oldguy ::

Jype-a skrbi, ker je nekdo napisal, da so se stepli cigani, primitivci.

To, da so v večini cigani zares primitvici, ga pač ne skrbi. On bi plačilni nalog zgolj primitivcem (brez omenjanja, kdo oni so, se ve...).

Jaz pravim, brez bonusov in brez malusov romom, pa bo...zdajšnje stanje je pa, pač, posledica - delovanja nestrpnih slovencev??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

Yugos ::

medenko je izjavil:

Kako lahko rečete "tako pač je" in si zatiskate oči? Problemi se pa kopičijo, nekomu se bo enkrat orenk odfukalo.


jp res je sigurno se bo od tisočih najdel en slovenec ki pa bo orožje uporabil...

Utk ::

Jype, ne vzemi tega kot žaljivko, ampak kar se tiče Ciganov, si bedak. Točno zato, ker tudi država dela tako kot ti razmišljaš, se problemi z njimi niti malo ne zmanjšujejo. Še tako dosledno kaznovanje in zapiranje Ciganov je ignoriranje problema, ne pa reševanje. Ker se s tem pri njih čisto nič ne naredi. Najlažje je nekoga spravit v zapor za 3 mesce, pa kaj si s tem naredu? Njegovi otroci zato ne bojo zrastli v nič bolj normalne osebe. Za njega je itak prepozno. Ločevanja v šolah pa strpneži spet nočete.

jype ::

Ker nihče še vedno ni pokazal zakonodaje, ki velja za Rome (in je drugačna od tiste, ki velja za Slovence) bom prisiljen skleniti, da ste čustveno obremenjeni in zategadelj nezmožni argumentirane debate o problematiki romskih skupnosti.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s cigani? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19423359 (2580) Mipe
»

21. stoletje, v Sloveniji pa še vedno ljudje brez vode (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17026997 (24332) Mipe
»

Sarkozijev master plan (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6013990 (12118) Blisk

Več podobnih tem