» »

Črn ekran in nato ''lost conection'' pri zagonu/login-om v WIN7

Črn ekran in nato ''lost conection'' pri zagonu/login-om v WIN7

Pimii ::

Lepo pozdravljeni,
Imam težavo z monitorjem pri zagonu WIN7 in sicer tik pred login-om v win se ugasne zaslon, računalnik pa deluje brezhibno, ker se celo lahko prijavim v wine vendar brez slike :D. Problem je nastal ko sem na grafično (GeForce 260gtx oc) priklopil zraven monitorja še TV in mi je porušilo resolucijo na monitorju. Resolucija se ni več povrnila v prvotno stanje, niti ob ponovnem zagonu, zato sem reinstaliral display gonilnik. No od takrat mam te težave.Zanimivost tega pa je, da zaslon v SAFE MODE deluje brezhibno, ne dela samo ko naložim gonilnike 0_o
Kaj sem že vse probal:
Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk: sknds. Dobro znan ''BLACK SCREEN OF DEATH'' po vsej verjetnosti ni, ker ga lahko rešiš z zagonom task managerja, je pa zelo podobno. Windows gumb+p, če bi slučajno desktop ostal na TV-ju :D. Razstavil računalnik (preveril rame, grafično,..)Priklopil monitor na vga, hdmi kabel.Skratka preveril ogromno opcij. Če kdo od vas ve, kako rešit težavo, lepo prosim preden se podam na ponovno namestitev win-a. Vnaprej najlepša hvala za odgovore/predloge.
Žal nisem na forumu najdo podobne teme in sem odprl novo.
  • spremenil: Pimii ()

Pimii ::

Pimii je izjavil:

Lepo pozdravljeni,
Imam težavo z monitorjem pri zagonu WIN7 in sicer tik pred login-om v win se ugasne zaslon, računalnik pa deluje brezhibno, ker se celo lahko prijavim v wine vendar brez slike :D. Problem je nastal ko sem na grafično (GeForce 260gtx oc) priklopil zraven monitorja še TV in mi je porušilo resolucijo na monitorju. Resolucija se ni več povrnila v prvotno stanje, niti ob ponovnem zagonu, zato sem reinstaliral display gonilnik. No od takrat mam te težave.Zanimivost tega pa je, da zaslon v SAFE MODE deluje brezhibno, ne dela samo ko naložim gonilnike 0_o
Kaj sem že vse probal:
Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk: sknds. Dobro znan ''BLACK SCREEN OF DEATH'' po vsej verjetnosti ni, ker ga lahko rešiš z zagonom task managerja, je pa zelo podobno. Windows gumb+p, če bi slučajno desktop ostal na TV-ju :D. Razstavil računalnik (preveril rame, grafično,..)Priklopil monitor na vga, hdmi kabel.Skratka preveril ogromno opcij. Če kdo od vas ve, kako rešit težavo, lepo prosim preden se podam na ponovno namestitev win-a. Vnaprej najlepša hvala za odgovore/predloge.
Žal nisem na forumu najdo podobne teme in sem odprl novo.

Nisem še najdo rešitve, mi pa je danes crknil napajalnik, ki se je že prej obnašal malo čudno... Nimam še novega bom pa ga jutri nabavo. Upam da je napajalnik kriv.

Cold1 ::

Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk...

Pa si v varnem načinu poskusil preprosto nastaviti ločljivost na nekaj normalnega, potrditi in ponovno pognati računalnik?

Kaj pa zagon v nizki ločljivosti (ob zagonu držiš F8 in v seznamu izbereš Enable low-resolution video (640×480))?

Pimii ::

Cold1 je izjavil:

Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk...

Pa si v varnem načinu poskusil preprosto nastaviti ločljivost na nekaj normalnega, potrditi in ponovno pognati računalnik?

Kaj pa zagon v nizki ločljivosti (ob zagonu držiš F8 in v seznamu izbereš Enable low-resolution video (640×480))?

Sem probal oboje pa ne gre :(

Pimii ::

Pimii je izjavil:

Cold1 je izjavil:

Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk...

Pa si v varnem načinu poskusil preprosto nastaviti ločljivost na nekaj normalnega, potrditi in ponovno pognati računalnik?

Kaj pa zagon v nizki ločljivosti (ob zagonu držiš F8 in v seznamu izbereš Enable low-resolution video (640×480))?

Sem probal oboje pa ne gre :(

Tudi msconfig video boot al nekaj podobnega, ki naj bi wini se zagnali v default resoluciji meglede če so naloženi gonilniki kartice.

Pimii ::

Pimii je izjavil:

Pimii je izjavil:

Cold1 je izjavil:

Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk...

Pa si v varnem načinu poskusil preprosto nastaviti ločljivost na nekaj normalnega, potrditi in ponovno pognati računalnik?

Kaj pa zagon v nizki ločljivosti (ob zagonu držiš F8 in v seznamu izbereš Enable low-resolution video (640×480))?

Sem probal oboje pa ne gre :(

Tudi msconfig ---> base , ki naj bi win-e zagnal v default resoluciji neglede če so naloženi gonilniki kartice.


Pimii je izjavil:

Pimii je izjavil:

Pimii je izjavil:

Cold1 je izjavil:

Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk...

Pa si v varnem načinu poskusil preprosto nastaviti ločljivost na nekaj normalnega, potrditi in ponovno pognati računalnik?

Kaj pa zagon v nizki ločljivosti (ob zagonu držiš F8 in v seznamu izbereš Enable low-resolution video (640×480))?

Sem probal oboje pa ne gre :(

Tudi msconfig --->boot ---> base video , ki naj bi win-e zagnal v default resoluciji neglede če so naloženi gonilniki kartice.


Pimii je izjavil:

Pimii je izjavil:

Lepo pozdravljeni,
Imam težavo z monitorjem pri zagonu WIN7 in sicer tik pred login-om v win se ugasne zaslon, računalnik pa deluje brezhibno, ker se celo lahko prijavim v wine vendar brez slike :D. Problem je nastal ko sem na grafično (GeForce 260gtx oc) priklopil zraven monitorja še TV in mi je porušilo resolucijo na monitorju. Resolucija se ni več povrnila v prvotno stanje, niti ob ponovnem zagonu, zato sem reinstaliral display gonilnik. No od takrat mam te težave.Zanimivost tega pa je, da zaslon v SAFE MODE deluje brezhibno, ne dela samo ko naložim gonilnike 0_o
Kaj sem že vse probal:
Naložil druge verzije gonilnikov.Priklopil drug monitor in drugo grafično.Resetiral ploščo (Cmos), Prečekiral disk: sknds. Dobro znan ''BLACK SCREEN OF DEATH'' po vsej verjetnosti ni, ker ga lahko rešiš z zagonom task managerja, je pa zelo podobno. Windows gumb+p, če bi slučajno desktop ostal na TV-ju :D. Razstavil računalnik (preveril rame, grafično,..)Priklopil monitor na vga, hdmi kabel.Skratka preveril ogromno opcij. Če kdo od vas ve, kako rešit težavo, lepo prosim preden se podam na ponovno namestitev win-a. Vnaprej najlepša hvala za odgovore/predloge.
Žal nisem na forumu najdo podobne teme in sem odprl novo.

Nisem še najdo rešitve, mi pa je danes crknil napajalnik, ki se je že prej obnašal malo čudno... Nimam še novega bom pa ga jutri nabavo. Upam da je napajalnik kriv.

edit: Ni napajalnik :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pimii ()

amigo_no1 ::

Pimii ::

amigo_no1 je izjavil:

Preveri disk, full scan
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov

Hvala, bom preveril in javim.

Pimii ::

Pimii je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

Preveri disk, full scan
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov

Hvala, bom preveril in javim.

Edit: Ni pomagalo....:(

PREDEN ZGUBIM ŽIVCE NAD RAČUNALNIKOM IN MU KAJ NAREDIM......
EDINA REŠITEV: WIN DVD NOT ---> IN IZBERI UPGRADE WINDOWS 7. TO JE TO, TAK SEM REŠO.
JAZ TEME NE BOM BRISO, ČE PA JO HOČETE PA JO LAHKO.

PROBLEM REŠEN!!!

HVALA VSEM ZA POMOČ IN PREDLOGE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pimii ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je kriv KABEL ALI MONITOR da ni slike pri celem bootanju

Oddelek: Strojna oprema
10804 (690) Alien123
»

težava z namiznim računalnikom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7957 (804) mlamat
»

Nov računalnik, slabo delovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528594 (7447) m0LN4r
»

Monitor se ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
211816 (1504) aaads
»

Gnoj Nvidia

Oddelek: Pomoč in nasveti
172490 (1896) StajercSSS

Več podobnih tem