» »

Tušmobil - menjava paketa

Tušmobil - menjava paketa

Gates ::

Lp, lani meseca maja sem vzel paket Vesolje z vezavo za dve leti. Ker imam določene probleme z mobilnikom, me zanima, kako je na stvari glede spremembe paketa. Sem pogledal na strani in sem videl, da se da preiti iz paketa Vesolje na druge pakete. Zdaj pa me zanima, če bo naročnina trajala 3 leta oz. kako je na tem? Se vse sešteje skupaj? Hvala za odgovor.

LuGi ::

Pokliči Center za pomoč uporabnikom na telefonsko številko 070 700 700.

Gates ::

Zanimalo me je, če je že kdo menjal paket oz. kakšne so izkušnje.

whitefish ::

Jaz sem menjal iz Brezmejnih 200 na Mingl 17..Paket mora biti enako € na mesec (nesme biti npr. 15e,ampak 20+),Naročnina se pa nadaljuje od prej..Npr. če si vzel za 2 leti in je eno leto minilo plačuješ še eno leto.

Maxl ::

Pa za menjavo paketa plačaš 10€ ;).

Gates ::

Torej nova naročnina traja 3 leta?

whitefish ::

Ne! Nadaljuje se od prejšne.Le paket je drugi.Si vzel telefon ko si vzel naročnino?

Gates ::

Sem ja, lani sem prvič preklopil na Tušmobil in sem vzel telefon.

whitefish ::

No sedaj pa vzameš pač drug paket in te stane 10e (pride na računu).

Gates ::

Ok, hvala za odgovore.

Lonsarg ::

Tukaj imaš čisto za vsak možen paket posebaj razpredelnice kako in kaj:
http://www.tusmobil.si/pomoc-in-informa...

jusv ::

Jaz sem pred časom tudi zamenjal paket iz brezmejno 2000 in sem šel na free20 in nisem imel problemov, naročnina se pa samo nadaljuje oz. takrat ko sem sklenil za 2 leti pri prvem paketu mi je veljalo naprej, tudi ko sem spremenil se ni nič spremenilo, le da sem doplačal za spremembo paketa, ampak to itak moraš povsod. In so mi vse urdili v istem dnevu :)
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Gates ::

S vprašanjem ponovno odpiram to temo. Zanima me sledeča stvar. Paket Mingl bi rad zamenjal s paketom Najbližji. Se pa sprašujem, ali gre samo za menjavo ali mi pripada tudi nov mobilnik. Hvala za pojasnilo.

techfreak :) ::

Gates je izjavil:

S vprašanjem ponovno odpiram to temo. Zanima me sledeča stvar. Paket Mingl bi rad zamenjal s paketom Najbližji. Se pa sprašujem, ali gre samo za menjavo ali mi pripada tudi nov mobilnik. Hvala za pojasnilo.

AFAIK je mobilnik vezan na narocnino, tako da lahko imas n narocnin in moznost n subvencioniranih aparatov. Po poteku aneksa za subvencioniran aparat pa lahko vzames novega (domnevam da je tako tudi ce menjas paket).

Gates ::

Ampak jaz nočem dveh naročnin. Hočem preiti iz paketa Mingl na paket Najbližji. Glavni razlog so težave, ki se pojavljajo na starem telefonu. Zato želim nov telefon.

katimm ::

Gates je izjavil:

Ampak jaz nočem dveh naročnin. Hočem preiti iz paketa Mingl na paket Najbližji. Glavni razlog so težave, ki se pojavljajo na starem telefonu. Zato želim nov telefon.


Če boš menjal paket ti ne pripada nov telefon... ampak še vedno teče od dneva ko si podpisal pogodbo. Zamenjava paketa pa te pride 20€.

Lonsarg ::

Gates je izjavil:

Ampak jaz nočem dveh naročnin. Hočem preiti iz paketa Mingl na paket Najbližji. Glavni razlog so težave, ki se pojavljajo na starem telefonu. Zato želim nov telefon.


Telefon imaš na ANEKS, ki je vezan na VIŠINO OBVEZNE NAROČNINE. Paket nima tle nobene veljave...

Če hočeš nov telefon na aneks, moraš prejšnega odplačati. Kazen/odplačilo je navedena v aneksu, lahko pa tudi pokličeš pa ti bodo izračunali.

P.S.: VELIKO ceneje boš prišel skozi, če kupiš telefon v kakem mobisvetu ali v nemčiji.

an3333 ::

lol, ko so mi enostransko odklopili št zaradi upravičene reklamacije, zaradi lastnih laži, so se kar se mene tiče poslovili tudi od raznih aneksov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016416 (11513) ...:TOMI:...
»

Tušmobil omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
4910035 (8094) Dzhimen
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11126203 (20141) harvey
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319844 (13559) Filipko
»

Tusmobil-kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
293965 (3284) Redneck

Več podobnih tem