» »

Stari iOS 5 na iPadu in aplikacije

Stari iOS 5 na iPadu in aplikacije

Malcolm_Y ::

Pomagam kolegici, ki ima starejši iPad z iOS 5. Ko hočem prenesti aplikacijo (recimo Facebook) mi javi, da je za to aplikacijo potreben iOS 7.

Teh applov nič ne poznam, zato me zanima, ali moram posodobiti iOS ali se da dobiti kje starejše verzije aplikacij?

Company ::

Boš moral kar posodobiti iOS. Stare aplikacije, če jih še kje stakneš, lahko naložiš le na jaibreak-an iPad.

LP!

Malcolm_Y ::

Pa se da? Recimo, če je starejši iPad, posodobiti na iOS7. Ker če grem pod software update, mi napiše, da imam latest version, 5.1.

trnvpeti ::

pac se je apple odlocil, da delujoci ipad ne deluje vec

...:TOMI:... ::

Apple omogoča namestitev aplikacij starejših verzij.
Tomi

Malcolm_Y ::

Lahko pomagaš, kako? Danes sem v bistvu prvič v življenju držal i-karkoli v rokah.

...:TOMI:... ::

Tomi

Mavrik ::

Malcolm_Y je izjavil:

Lahko pomagaš, kako? Danes sem v bistvu prvič v življenju držal i-karkoli v rokah.


iPad prve generacije (tisti, ki je malo debelejši in ima zvočnike ob strani) ne podpira nič novejšega kot iOS 5.1 in če avtor ni prevedel apliakcije za tisti OS (ogromno avtorjev aplikacij več ne podpira niti iOS6 kaj šele iOS5) preprosto ne moreš nič.
The truth is rarely pure and never simple.

Malcolm_Y ::

Mavrik je izjavil:

iPad prve generacije (tisti, ki je malo debelejši in ima zvočnike ob strani) ne podpira nič novejšega kot iOS 5.1 in če avtor ni prevedel apliakcije za tisti OS (ogromno avtorjev aplikacij več ne podpira niti iOS6 kaj šele iOS5) preprosto ne moreš nič.
Thanks. Ja, niti ne vem kaj za en iPad je, ampak bom ugotovil. V bistvu mi niti ne ponudi možnosti "last compatible version", ampak samo napiše, da rabim iOS 7.1 in thank you very much.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ja, pač iPad1 ni zaobljen in ima tri luknje za zvočnike ob strani:

iPad 1



Na žalost pač ne moreš kaj dosti kot pa menjati iPad :/
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Malcolm_Y ::

Ma ne, bo kolegica brez Facebooka morala. :)

amacar ::

Preko browserja bo dostopala.

erex ::

Poisces starejsi facebook.ipa in namestis preko itunsta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čez dober teden prihaja macOS Sierra

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4214652 (11570) matijadmin
»

iPAD da ali ne ?

Oddelek: Kaj kupiti
4510561 (8412) Lonsarg
»

Dan po izidu iOS 5 beta že odklenjen

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
65081 (3587) F22raptor
»

Apple WWDC: iOS 5

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
219130 (7736) zee

Več podobnih tem