» »

Je potreba?

Je potreba?

Skankulja ::

Mislim kupiti novo ohišje. Se mi splača kupit big tower ohišje, če ga ne potrebujem (glede na to da mam 1 cd-rom, 1 cd-r, ter 1 hd), za pretok zraka mi ni treba skrbeti ker se mi nč ne greje tolk (celeron II). Al rajš kupim eno dobro midi? Aja pa še to, na celeronu mam steping 6, is that god or bad (sem že isko neki glede stepingov, sam sm obupo). Pa če še ve kdo za kako dobro, lepo, poceni ohišje v slo. za kupit (be so cind).
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Lith ::

ej, delam za PCX reklamo al jeb.. ga, zdej majo ful lepa zaobljena ohišja (raznih barv - temno plav, temno zelen, srebrno siv ..., k ima placa za 3x 5.25 enot in še noter 2x 3.5 za HD + 1x za floppy, pa stane okol 8k SIT, sam ne vem modela ohišja (Midi tower, če hočeš pa model, pa ti lahk šele u pon. pogledam)

frudi ::

s kolegom sma celi maribor pa ljubljano preiskala, da bi našla kako dobro in poceni ohišje. nazadnje sma prišla do pcx, pa reče moj kolega, da bi rabill ohišje, pa tip v komerciali vrže vun KATALOG OHIŠIJ!!
mislim, večinoma majo štacuna kaka 2, 3 različna ohišja, pri pcx pa ti dajo katalog, da si zbereš...
pa še ful poceni so, na koncu je kolega dobo midi tower z 250W napajalnikom za 7k sit. tolko običajno daš sam za napajalnik.
tak da bom tud jaz delal reklamo, ampak če iščeš ohišje, pol definitivno idi v pcx.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

KeyseRSoZe ::

Kupi raje dobro MIDI ohišje, za tvojo periferijo itak ne rabiš velik placa.Pa še lepše je.
Poslušaj SOŠOLCA(ti že veš koga glas...).:D
Navijanje je fajn ....!!!!!

Vexto ::

Če nimaš dosti komponent se ti nikakor ne splača kupiti big tower, lepo je pa če je nad 250W.
Poceni ohišja (pod 10.000 sit) rajši ne kupuj, ker napajalniki zelo radi crkujejo in problem je včasih ploščo gor dobit. Skratka ohišje mora biti atestirano.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296502 (4561) kloshar
»

Chieftec mogoce tudi ni vse... ;-)

Oddelek: Kaj kupiti
301774 (1091) s5cougar
»

Dobra konfiguracija?

Oddelek: Kaj kupiti
151081 (855) TheJack
»

Novo ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161217 (897) mico
»

Nasvet glede nakupa ohišja...

Oddelek: Pomoč in nasveti
81278 (1118) TheHijacker

Več podobnih tem