» »

Watch Dogs

Watch Dogs

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

reviewerji dobijo igro dosti prej, od tod verjetno leaki.


Najbrž bo to to vprašanje če ima kaj od tega?>:D
Sem šel pogledat na travnik pa so gor že verzije za Pc, PS3 in xbox 360. Kot kaže jim pa še ni uspelo za PS4 in Xbox 1.
Jaz sem jo naročil original za PC že kar nekaj časa nazaj.

Twix ::

Menda je bil na uplayu nek glitch. Igra zgleda fenomenalno:D
Tale live streama (sicer tut ogromno drugih :)) no spoilers:
http://www.twitch.tv/toastwagon
You're welcome :)
The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing. Apple has a patent on patent-
ing things they didn't invent. arka putana! :D hašek :D HVALA EDWARD SNOWDEN!

Jst ::

Shit. Tip iz youtube je igral na i5 2500k, 7870, 8GB RAMa, nastavitve pa na High, MSSA x2, Texture quality HIGH (fot 2Gb GPUs), 1920x1080, torej ne Ultra. Ampak na High bi špil vseeno lahko zgledal bolje. Seveda moramo všteti crappy Youtube kompresijo, ampak vseeno se mi zdi, da bi leta 2014 lahko bili malo boljši efekti in glede na grafiko, bolj smooth gameplay, saj tip nima slabega računalnika.

Na 2560x1600 z mojo 7950 bom očitno moral igrati (če bom sploh imel čas) na Medium-High...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mitch ::

Hja glede na trenutne komentarje na spletu bi rekel, da gre še za en meh špil...
Škoda, pa tolk sem si obetal od tega špila...:'(

človek zver ::

jest sm zankrat igrov ene 3 ure na PC pa morm rečt da nism neki navdušen...špil mi deluje nekam zastarel....za ene 2010......drgač pa bomo vidl mogoče pa rata dobr, ubrnu bom zihr.

bluefish ::

Očitno bodo šle igre po poti COD - super duper strojne zahteve za prežvečeno grafiko.

kratos ::

Sem kar pričakoval da bodo zasrali tak naslov, na začetku je bil hype velik vendar ga že ni več po videnem.
Še vedno pa najboljše šele pride (Witcher 3, Risen, Middle-Earth, Evolve,...) Za te igre si upam trdit da nebodo razočarale in bi bile tudi z zastarelo grafiko vrhunske ampak je tudi v še nekaj drugih naslovih veliko potenciala.

Jst ::

No, moram dopolniti moj komentar zgoraj, ko sem govoril samo o grafiki.

Zame je lahko grafika povprečna, a če je sama zgodba in gameplay dobro izvedena, potem me "slabša" grafika sploh ne moti. Vendar obstaja en faktor pri igrah, ki ga je težko definirati. Mogoče del "uboganja kontorol igralca" in del "tečnosti" (primer tečnosti so recimo ponavljajoči QTE dogodki, ali pa 5min gameplay, 5min gledanja sekvenc, ki so slabo izvedene, ne pripomorejo k vzdušju in/ali zgodbi in so un-skippable).

Recimo večino iger, ki so narejene na Unreal Engine, so mi kontrole dobro narejene. Nič čudnega obnašanja miši ali skakanja FPSjev v primeru, ko ti 90% igre dela nad 60FPS, tistih 10%, ko se pa pojavlja vsakih 10min pa šteka. To meni ubija vzdušje v igri.

GTA4 (in 3), ko je izšla, ni bil noben grafičen presežek, kontrole pri streljanju so bile katastrofa (miš), ampak so poskrbeli, da teh nadležnih dogodkov ni bilo veliko in zato mi je bil špil svetoven.

Sleeping Dogs je imel super fajtanje poleg res povprečne zgodbe, ampak mi je bil dober špil.

FarCry3, je bila dobra 3D sandbox streljačina, ob kateri sem se zabaval pri igranju, čeprav je bila zgodba spet klišejska, ampak so ostale stvari odtehtale slabo zgodbo in karakterje.

...

Ta špil pa, po videnih prvih 30min igranja na youtube, ne vem, če me lahko potegne, da bi z veseljem igral. Mogoče ja, mogoče ne, treba probati first hand. Premisa igre je zanimiva. Kakšna je pa izvedba, ko imaš TI kontrole v svojih rokah,... bo treba pa videti. Povprečni grafiki in klišejski zgodbi lahko komot dam manjši pomen, če se ob igranju zabavaš in te igra ne drka v glavo, z kakšnimi must hack to advance, ali kaj podobnega.

Za PR, torej vse trailerje, ki smo jih videli, so se res potrudili, zato so tudi pričakovanja velika. Ljudi, kolikor berem, motijo razno razne stvari, ki so jih pričakovali drugače izvedene. Zato iz youtube videjev in iz raznih komentarjev ne morem (JAZ!) nič sklepati (razen povprečne grafike, ki pa je nepomembna, če se ostalo poklopi).

Tako bom jaz prvo probal travo, in po kakšni uri igranja, če me bo zadeva potegnila, bo Steam videl mojo denarnico. Sedaj sem on the fence. Špil tako velikih pričakovanj očitno ni izpolnil. Ampak vseeno je to lahko nadpovprečen špil, ki te potegne v gameplay in takšne špile si zapomniš in vsaj nekajkrat odigraš (v roku parih let v mojem primeru).

Sam nisem igral nobene igre že od januarja. Verjetno sem zamudil vsaj eno dobro igro, ampak kaj češ, nisem imel časa. Sedaj po pol leta premora, bi pa odigral kakšno dobro igro, saj so vse serije, ki sem jih spremljal na dopustu do jeseni, projekt za vsakdanji kruh je končan in bliža se poletje, moj najbolj osovražen letni čas, ki ga preživim v zaprtih pisarnah in sobah s klimo.

Watch Dogs, please be the game that pleases me...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

--MiRaLdInJo ::

Mal sem zgubljen v vseh teh grfičnih nastavitvah.

Izbereš Low/Medium/High/Ultra OK High.

Pol maš tam Ambient occlusion MHBAO LOW/HIGH.


GPU MAX BUFFERED FRAMES od 1-5, kaj je spoh to?????


V-Sync 1 Frame/2-Frame?

Kaj je spoh ta GPU MAX BUFFERED FRAMES? Kaj je razlika med 1 in 5 frames? tko po domače, če je kakšen da mi razloži. Isto pri v.syncu 1frame vs 2frame?


Je spoh dobro met vklopljen v-sync?

Jst ::

>GPU MAX BUFFERED FRAMES od 1-5,

Predvidevam, da je to isto, kot je včasih imela nvidia v Control Panel-u. Ta številka pomeni, koliko "sličic" lahko CPU pripravi v naprej. Večja kot je številka, bolj smooth je gameplay, ampak večji lag od kontrolerja (tipkovnice in miši).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FlyingBee ::

tole spominja na nastavitve far cry 3, verjetno je isti pogon

vaščan ::

Malo sem igral in špil dela lepo glatko fpsji nihajo med 40-70. Je pa kr dost cpu botlenecka recimo ta igra bi pomoje res profitirala s mantlom.
BF4 in thief sta boostala s mantlom samo počane procesorje pri watch dogs bi pa profitirali vsi.
Meni ga i7 2700k 4.9ghz bremza minimum okrog 50fps cpu usage pa se giba med 30-40%. Res me zanima kako deluje na haswellu.

Grafika je dobra malo me spominja na saint row. Gameplay je gta s bolj arkadno vožnjo in preprostim hekanjem. Zaenkrat me špil še ni potegnil ko bo dolgčas se ga lotim pa mogoče padem notr ima potencial.





Se lepo vidi na obeh slikah ima gpu usage še rezervo šolski primer cpu botlenecka sploh pri drugi sliki škoda ker špil ne podpira mantla vrjetno ga bodo amdjevci spet promovirali v kakšni igri ki ga ne rabi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

FlyingBee ::

pa sej minimum 50fps je dobra igralnost

vaščan ::

Sej pravim da deluje vredu glatko. Ampak je cpu botleneck nekdo ki ima geforce titana bo mogoče malo slabe volje ko mu bo dropalo na 50fps.
Me pa zelo zanima kako kaj na haswellu tole šiba.

FlyingBee ::

grafika pa na ravnio GTA 4 res ni za GPU kaj dosti dela, CPU pa lahko tudi primerjamo s slabim portom

kratos ::

Sem ravno hotel napisat da je res grafika na ravni 5 let starega špila.
Sicer je res da izgledajo screenshoti new gen konzol veliko lepši ampak še vseeno je špil prišel najmanj 2 leti prepozno na trg glede na gameplay/grafiko. Lahko bi že začeli ponujati new gen špile ne pa to staro tehnologijo.

gddr85 ::

vaščan je izjavil:

Malo sem igral in špil dela lepo glatko fpsji nihajo med 40-70. Je pa kr dost cpu botlenecka recimo ta igra bi pomoje res profitirala s mantlom.
BF4 in thief sta boostala s mantlom samo počane procesorje pri watch dogs bi pa profitirali vsi.
Meni ga i7 2700k 4.9ghz bremza minimum okrog 50fps cpu usage pa se giba med 30-40%. Res me zanima kako deluje na haswellu.

Grafika je dobra malo me spominja na saint row. Gameplay je gta s bolj arkadno vožnjo in preprostim hekanjem. Zaenkrat me špil še ni potegnil ko bo dolgčas se ga lotim pa mogoče padem notr ima potencial.





Se lepo vidi na obeh slikah ima gpu usage še rezervo šolski primer cpu botlenecka sploh pri drugi sliki škoda ker špil ne podpira mantla vrjetno ga bodo amdjevci spet promovirali v kakšni igri ki ga ne rabi


a to imaš vse na low >:D ker grafika zgleada kot gta san andreas, tud draw distance je mal švoh, zgleda zmazan, a si imel AF vklopljeno :D

vaščan ::

Ultra high mešano texture do konca motion blur sem zdaj ugasnil. Draw distance je kr švoh ko se z avti voziš se res vidi kako se pojavljajo. Malo deluje leseno vse skupaj zaletavaš se lahko domala neomejeno nisi kaj dosti kaznovan ko se zaletiš včasih se avto kar odbije. Tudi pri streljanju je čudno je nek aim assist če streljaš na malo daljše razdalje ustreliš in hit marker se res z velikim zamikom naredi tko malo čudno leseno.

Markokoz ::

Gta v je masterpiece proti wd, Na ps3 ima gta enako grafiko kot wd na pcju pri ultra. upravljanje avta, sam vstop/izstop iz njega itd. je pri gta veliko bolj realno in živo. WD je vse bolj arkadno...
Šele zdaj se bomo začeli zavedati kakšno mojstrovino je naredil Rockstar na starih konzolah (ko par let ne bo boljšega špila).
WD za preigrat bo in tudi fun bo... ampak sem pričakoval veliko veliko več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Markokoz ()

FlyingBee ::

GTA serija je še vedno nepremagljiva, očitno ni kar tako lahko naredit .. mislim ,da tudi budget skače v nebo

oo7 ::

Je že kak zgodnji opis igre(review) zunaj ali bo šele ob izidu?

tiran2000 ::

meh igra je ko assasins cread in gta mešanica... ful zadev je skopirano oz. modernizirano glede na čas v katerem se nahaja... res ni nič unikatnega na njej... povprečna igra

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

če bi zdele pršu ven The Division, bi bil Watch Dogs že pozabljen...

[D]emon ::

Not really.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

legice ::

GTA je zame postala nekaj tako dolgočasnega, da se veselim nečesa novega.

drugače pa assassins creed in gta sta tako rekoč ista vrsta igre, samo da ena ima pištole, druga pa ne in način premagovanja prostora.

upam da je to dosti bolj podobno AC=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

mjolnir ::

drugače pa assassins creed in gta sta tako rekoč ista vrsta igre, samo da ena ima pištole, druga pa ne in način premagovanja prostora.

What?

FlyingBee ::

mjolnir je izjavil:

drugače pa assassins creed in gta sta tako rekoč ista vrsta igre, samo da ena ima pištole, druga pa ne in način premagovanja prostora.

What?

res si nista niti blizu, GTA je še vedno brez konkurence in praktično igra pri kateri se le zgodbe naveličaš, vse ostalo je super in jo lahko igraš še dolgo časa po končani zgodbi

Mitch ::

Kaj je že kdo, ki je igro prednaročil, dobil kodo za DL?

[D]emon ::

FlyingBee je izjavil:

in jo lahko igraš še dolgo časa po končani zgodbi


A to na GTA 5 ciljas ? Ker se jaz zadeve nisem pritaknil od takrat ko sem koncal zgodbo. Ker je BORING AS FUCK.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

miraldi ::

Nekako se preigal 2uri Watch Dogs.

Vtis?

Glede grafičnih zahtev nevem od kje ima tako visoke, razen na račun slabe optimatizacije.
Men izgleda grafika kot v par let starem špilu. Med Low in Ultra sploh ni neke bistvene razlike. Sam igram na High, MSSAx2 in imam kar nizek fps. Večinoma 40-55 pa tja do 70, pada pa tudi nesramno na 30.

Fps dropi so kar konstantni v tej igri, sem probal tudi na Medium nastavitvah pa vseeno ni kaj dosti boljše stanje.

Samo OK. To bodo še popravili z patchi.
Najbolj me moti sama vožnja avtomobilov. Nekako čudno arkadna je.
Nekaj časa se avto drži ceste ko na tirnicah, potem ga kar enkrat odnaša pri zavijanju se čuti understeer pri speljevanju pa ogromen oversteer kateri se nato spremeni v avto na tračnicah.
Najbolj je smešen poškodbeni model katerega skoraj da ni. Z polnim gasom se brez težav zaletavaš v druge avtomobile/kamjone
katere ponavadi odbije ko na ringelšpilu.
Saj vem, da nekaterim paše brezglavo divjanje in zaletavanje brez poškodb ampak lahko bi dali funkcijo kjer bi si sam izbral način vožnje avtomobilov.

Najboljšo vožnjo avtomobilov v open-world igrah ima še vedno GTA. Sploh GTA IV(ralistic car driving mod pa itak TOP).

Tudi kar se tiče gameplaya je GTA IV čisti zmagovalec.


Zaenkrat ne nameravam kupiti igre. Morda čez čas, ko bodo malo porihtal vse skupaj ali, če me bo zgodba močno pritegnila.

+pri tej igri je to, da je nekaj novega z tem hekanjem.

Vsekor pa so močno pretiraval z trailerji.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Mavrik ::

oo7 je izjavil:

Je že kak zgodnji opis igre(review) zunaj ali bo šele ob izidu?


Embargo majo opisovalci do izida.
The truth is rarely pure and never simple.

BladE_ ::

Mitch je izjavil:

Kaj je že kdo, ki je igro prednaročil, dobil kodo za DL?


Koda bo verjetno juti, na dan izida... Me pa kritike skrbijo, vsi nekaj jamrajo??!!
Akcija - Reakcija

oo7 ::

Confirmed: New Drivers From AMD & Nvidia Coming Tomorrow, Optimized For Watch_Dogs
http://www.dsogaming.com/news/confirmed...

Mitch ::

To igro so baje 6 let pacali sedaj pa dobimo takle FLOP. Je pa res, da bi glede na hype, ki so ga ustvarili lahko predvidevali, da ne bo nekaj v redu...

Aja, pa kje je tista uber grafika iz trailerjev!?

Mitch ::

Grafiko so več kot očitno "downgrade-ali", je pa vprašanje zakaj? Morda zaradi konzol, slabe optimizacije ali nekaj čisto tretjega?

DSOG je naredil primerjavo grafike iz leta 2012 in retail verzijo (Xbox One)...

ahac ::

Mitch je izjavil:

To igro so baje 6 let pacali sedaj pa dobimo takle FLOP. Je pa res, da bi glede na hype, ki so ga ustvarili lahko predvidevali, da ne bo nekaj v redu...

Aja, pa kje je tista uber grafika iz trailerjev!?

Kaj, če bi počakal na izzid igre, preden jo vsi kritizirate na podlagi piratskega leaka?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

hojnikb ::

In zakaj bi retail izid bil kaj drugačen od leaka ?
#brezpodpisa

ahac ::

Mogoče je stara verzija ali kakšen čuden build, itd...
Mogoče pa ni razlik. Ne vem, ampak bomo kmalu vidl... ampak označit warez kopijo za flop je bedarija. Mislm... ukradenemu konju se ne gleda v zobe al kako že gre...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mitch ::

In zakaj bi retail izid bil kaj drugačen od leaka ?

Edino morda, če je trenutna verzija plod neke nove proti-piratske zaščite in bo jutri "day one patch" popolnoma spremenil grafiko in igralno mehaniko...:D

hojnikb ::

ahac je izjavil:

Mogoče je stara verzija ali kakšen čuden build, itd...
Mogoče pa ni razlik. Ne vem, ampak bomo kmalu vidl... ampak označit warez kopijo za flop je bedarija. Mislm... ukradenemu konju se ne gleda v zobe al kako že gre...

Glede na to da je silno redko, da piratom pridejo v roke early buildi (nazadnje je bilo afaik z crysis2) smo lahko kr ziher, da je to to :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

oo7 ::

Sem še malo drugje bral forume o tej igri pa pol jih kritizira in druga polovica jo hvali:|
Jutri dobim igro pa sem bom sam prepričal>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

RejZoR ::

Sploh ne vem al naj jo naročim ali ne. Po eni strani mi je nadzor vsega zanimiv in Chicago je vsaj na NVIDIA prezentaciji izgledal hudo, nimam pa pojma kako se tole sploh igra. Kot GTA al je bolj podobno čemu drugemu?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pesimist ::

Jaz sem gledo en twich stream. Imel sem namen kupit za Xbox pa mi je minlo. Lolz.

Da si pa danes se kdo upa rect ej ne piratska je verjetno early build pa je ze tragi komično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

kratos ::

Enako, sem imel nabavit za xbox one pa ne vidijo mojega denarja za to prežvečeno igro.

gddr85 ::

RejZoR je izjavil:

Sploh ne vem al naj jo naročim ali ne. Po eni strani mi je nadzor vsega zanimiv in Chicago je vsaj na NVIDIA prezentaciji izgledal hudo, nimam pa pojma kako se tole sploh igra. Kot GTA al je bolj podobno čemu drugemu?


predvidevam da enako kot gta, minus excitement & fun factor

Mitch ::

Ne bi se čudil, če bo padla kakšna masovna tožba (class action suit):D. Čeprav meni osebno je bolj pomembna igralnost kot grafika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mitch ()

[D]emon ::

Mitch je izjavil:

Ne bi se čudil, če bo padla kakšna masovna tožba (class action suit)


Na kaksni osnovi ze ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

Sploh ne vem al naj jo naročim ali ne. Po eni strani mi je nadzor vsega zanimiv in Chicago je vsaj na NVIDIA prezentaciji izgledal hudo, nimam pa pojma kako se tole sploh igra. Kot GTA al je bolj podobno čemu drugemu?


Ja nekaj takega kot GTA. Npr Sleeping dogs imajo velik poudarek na pretepanju pri Watch Dogs pa hekanje.

Mitch ::

Na kaksni osnovi ze ?

Zavajanje kupcev z "next-gen" grafično podobo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233165 (706) oo7
»

Watch Dogs Legion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
526068 (2879) oo7
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512762 (7146) Tr0n
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911907 (7659) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522231 (15202) yayo

Več podobnih tem