» »

HTC Wildfire vs Samsung Ace

HTC Wildfire vs Samsung Ace

nitramcek ::

Gledam za Android telefon za ženo v rangu wildfire - ace.
Kaj je boljše? Če ima kateri izkušnje iz prve roke. Sam se nagibam k Samsungu Ace, ker si lastim SGS 1. Sicer mi Wildfire lepše izgleda. Pri Samsungu me malo moti ker ima manj rama kot Wildfire.
Kakšni predlogi, kaj bi bilo boljše vzet? Pomembno je da je telefon zanesljiv in da ne šteka, kej je za ženo inse ona verjetno nebi rada preveč ubadala s tem, za razliko od mene :)

SLO_Matej ::

nitramcek je izjavil:

Kakšni predlogi, kaj bi bilo boljše vzet? Pomembno je da je telefon zanesljiv in da ne šteka, kej je za ženo inse ona verjetno nebi rada preveč ubadala s tem, za razliko od mene :)

Potem sploh ne glej poceni Androidov, ampak ji vzemi nekaj z WP7 - npr. Lumio 710, ki je nekje v tem cenovnem rangu.

RejZoR ::

Samsungi z mehanskimi knofi pod ekranom so največji klinac na celem svetu. In Samsung jih še kar tlači gor kot da so mal prizadeti. Osebno HTC kadarkoli, pa tud če je pol slabši za isti denar.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nitramcek ::

Nebi mel winsow na telefonu. Ze na PC-ju jih ne maram več met. Tako da bo kar Android. Zdej da bi pa HTC sam zato vzel k nima fizičnih tipk....kot sem reku si sam lastim SGS enko in ne vidim problema v fizični tipki. Še kakšen argument wildfire vs ace? Glede odzivnosti, ekrana, kamere? Kamero ma verjetno Ace boljšo?

pharaon ::

Vzami Ace! Sem bil v isti dilemi pred enim letom, ko je punca kupovala mobitel. Wildfire ima manjši zaslon, slabši procesor, iz izkušenj vem, da tudi bolj šteka. Ace je super telefon v tem cenovnem razredu. Občasni "štek" pač moraš pričakovati pri tej ceni. Sam imam HTC Desire, in povem, da je Ace dokaj primerjliv telefon mojemu, ki je bil in je še danes dokaj sposoben telefon.

nitramcek ::

Pharaon hvala za tvoje mnenje. Tudi sam se nagibam k Ace.

Bolf3nk ::

nitramcek je izjavil:

Nebi mel winsow na telefonu. Ze na PC-ju jih ne maram več met. Tako da bo kar Android. Zdej da bi pa HTC sam zato vzel k nima fizičnih tipk....kot sem reku si sam lastim SGS enko in ne vidim problema v fizični tipki. Še kakšen argument wildfire vs ace? Glede odzivnosti, ekrana, kamere? Kamero ma verjetno Ace boljšo?



kaj imajo deskop windowsi veze s WP7? Čist nov svet.

Raje mam navadno nokio 3310, kot pa poceni štekfest android telefon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

nitramcek ::

Men sgs z androidom 4.0.4 ne steka nič.
Pač, vsak ma svoje mnenje. WP7 me pa sploh ne zanima.

Bolf3nk ::

sgs ni poceni android ( no zdaj že je ja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alcatel OT-911 ali Sony Life

Oddelek: Mobilne tehnologije
354390 (3973) SLO_Matej
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028495 (22658) leiito
»

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Oddelek: Kaj kupiti
4110078 (9397) mokasin
»

Samsung Galaxy S2 - Nakup

Oddelek: Mobilne tehnologije
81223 (1013) axee
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232695 (22368) LuGi

Več podobnih tem