» »

Samsung Galaxy S2 - Nakup

Samsung Galaxy S2 - Nakup

RickRoss ::

v naslednjih nekaj dneh bom kupil sgs2. Odločal sem se med sgs2 ter galaxy nexusom. Nekako mi je sgs2 bolj všeč, in tudi cenovno je ugodnejši Štirih jeder ne rabim ker je pač to overkill. Mislite da je sgs2 dober nakup, in zanima me če kaj šteka?
  • predlagal izbris: KoMar- ()

SLO_Matej ::

Če hočeš zadevo, ki nikoli ne šteka in dela odlično takoj ko jo prižgeš, potem nabavi Windows Phone. Pa še posodobitve sistema boš redno prejemal. ;)

BigSmoke ::

galaxy nexus je dual core!!!

TehDucky ::

V primerjavi z raznimi Galaxy Ace pa HTC Wildfire SGS2 ne šteka nič. Če pa si navajen izjemne hitrosti, se zna zgodit tudi na SGS2 da štekne če se sprdne, ampak redkokdaj. Je pa tako, da pridobiš še nekaj na hitrosti če daš gor kakšen custom ROM, ki odstrani razne programčke, ki so gor naloženi ob začetku.

Sicer pa SGS2 ali pa nexus, obadva sta hitra, tako da ne bo opazne razlike med njima, razen kakšnih bonbončkov. Smem vprašati po kakšni ceni ju lahko kupiš ?

KoMar- ::

RickRoss ::

TehDucky je izjavil:

V primerjavi z raznimi Galaxy Ace pa HTC Wildfire SGS2 ne šteka nič. Če pa si navajen izjemne hitrosti, se zna zgodit tudi na SGS2 da štekne če se sprdne, ampak redkokdaj. Je pa tako, da pridobiš še nekaj na hitrosti če daš gor kakšen custom ROM, ki odstrani razne programčke, ki so gor naloženi ob začetku.

Sicer pa SGS2 ali pa nexus, obadva sta hitra, tako da ne bo opazne razlike med njima, razen kakšnih bonbončkov. Smem vprašati po kakšni ceni ju lahko kupiš ?


sgs2 - 360 €
nexus - 400 €

teh 40 evrov tukaj ne igra vloge :)

axee ::

Jaz sem nabavil SGS2, pa če bi šenkrat izbiral bi izbral Nexus-a. Samsung se mi je zameril zaradi 2 stvari: updati (na ICS čakamo že dolgo časa) in zaradi prednaloženih programčkov, ki kurijo resurse. Ko sem odstranil nekaj zelo tečnih programov, je telefon šele zares poletel, opazna razlika v hitrosti. Jaz bi vzel Nexusa, ker ima clean sistem in hitrejše update, pa tudi zaradi zaslona. Glede štirih jeder dvomim da kdo ZARES potrebuje, razen kakšni gamerji, takoj vidiš, da če je aplikacija dobro spisana in optimizira deluje kot puterček (na nivoju iOS), slabo spisane aplikacije pa nebo niti n-jeder pohitrilo.

SLO_Matej ::

Ja, to večinoma drži za sam OS (WP7 dela na enojedrnikih boljše kot drugi večjedrni). Seveda je nekaj odvisno tudi od aplikacije ...

axee ::

Glede na to, kako velike razlike so v odzivnostih aplikacij, mislim da to zelo velja tudi za aplikacije. Imam nekaj aplikacij, ki so kljub veliko boljšem izgledu veliko odzivnejše od drugih, pa čeprav so le te preproste in enostavne.

Definitivno vzami Nexus-a, je vreden tistih par € več.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333769 (150788) medenko
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
192957 (2624) chrispy
»

nakup samsung galaxy s? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5711127 (8707) Lonsarg
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449387 (7388) SLO_Matej

Več podobnih tem