» »

Samsung Galaxy TAB P1000, poceno steklo

Samsung Galaxy TAB P1000, poceno steklo

Suly ::

Pozdrav, TAB je padel na tla in poclo je steklo. Touch dela brez problema. Ce ma kdo TABa v okvari za rezervne dele mi naj javi na privat.

Druge moznosti mislim da ni, ali pac ? Razen servis kjer pa si vrjetno vtrgajo za delo vec, kot pa stane rabljen tab.

connel ::

Hm, poskusi poiskat na ebay-u, bi rekel da imaš kar precej možnosti, da ga boš dobil za primerno ceno.

Tole rabiš ne? http://www.ebay.co.uk/itm/Touch-Screen-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Suly ::

Glede na to kak "zaleplen" TAB izgleda od spredaj, ga še nisem odprl s te strani, tako da ti konkretno še ne znam odgovorit kaj natančno rabim.
Je pa na prvi pogled počeno samo zunanje steklo (cca 30% s spodnje desne strani proti sredini). Touchscreen in tud vsi gumbi spodaj kot sem napisal je BP.

connel ::

Verjetno je kar to to, kar je na linku, to je to steklo, ki je čisto na vrhu, spodaj imaš pa sam screen. To te bo precej poceni prišlo, cca 30€, zamenjaš pa itak lahko sam, dobiš vse potrebno zraven.

Suly ::

http://www.ebay.com/itm/TOUCH-DIGITIZER...

http://www.ebay.com/itm/TOUCH-DIGITIZER...

Tu celo opažam 2 ponudnika za 12$ (9€) in free shipping z celotnim orodjem zraven ... Je to sploh realna cena ? Menjal bom v vsakem primeru sam.

connel ::

Cena je ok, itak niso to original deli. Imaš pa "problem" ker ti bodo s teh dveh linkov poslali s kitajske, to se pa znaš presneto načakat, moj primer zgoraj je recimo poslan z UK, max en teden pa je pri tebi.

Suly ::

Opazil ja ... Sicer tud "kitajc" navaja da paket do Nemčije rabi max 5-20 dni, tako da do nas kak dan dva več, vsekakor pa bom razmislo. Ko ga razstavim bom pa vido, če res rabim natančno to kar praviš, tako da hvala ti za pomoč, če si s štajerske maš pivo v dobrem :)

connel ::

No te roke vzemi s precej rezerve, lahko da bo res kar hitro, lahko se pa načakaš še pa še :D. Razstavi pa itak prej ja, čeprav pomoje druge ni kot to steklo, čez to ne more biti nič drugega, po tem steklu tapkaš ;) Eh, ni problema, dandanes res ni težko najti poceni rezervnih delov, na ebay-u je več ali manj vse :) Hehe, precej daleč si, tko da bo bolj težka ;)

Suly ::

Ok :) Ker pa pred ponedeljkom nimam namena naročit, če ma kdo doma TABa v okvari, naj mi še vedno javi.

Suly ::

Pravkar sem se malo zabaval z odstranjevanjem stekla in ker mi ne gre pretirano od rok, bom raje nabavo nov telefon.

Če kdo želi poceni TABa, pa se mu da menjavat steklo, potem mi naj piše na privat.

connel ::

Youtube je tvoj prijatelj v takih primerih ;)Ni težko ;)
edit, tale je še boljši:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Suly ::

Tega sem že pregledal, do sem je šlo brez težav. Problem je bil v odstranitvi stekla. Ampak prav začuda sem tud tole zdaj rešil (hvala punci in njenemu novemu sušilcu hehe):


4:50 -> Sicer je za Galaxy S, ampak postopek je enak in to je rešilo težavo ...

Zdaj je steklo v kompletu odstranjeno, LCD dela še naprej normalno. Tako da očitno mi zdaj res ostane samo še da naročim ali pa če ma kdo kakšnega v okvari.

connel ::

No vidiš da je šlo ;) Ja, sem opazil pol to, našel pol še video kjer je to pokazano. Glavno da je uspelo.
Ma jaz bi kar naročil novo, pa magari s kitajske, čist preveč poceni je tole.

Suly ::

9€ free shiping res ni noben strošek. Hvala ti še enkrat

connel ::

Hudo poceni je ja, me prav zanima koliko to stane na servisu :)) Ni za kaj, par minut googlanja :)

Suly ::

100€ sem gledal v tujini ... tak da pri nas še bo kak € vrjetno zraven, kar pa se več ne izplača ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eBay - zakaj tako nizka cena, kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5310391 (8704) polde01
»

Solarni polnilci

Oddelek: Kaj kupiti
51360 (906) SplitCookie
»

64GB micro sd

Oddelek: Mobilne tehnologije
152505 (2051) Pithlit
»

AUX v USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
54409 (4344) Janac
»

HTC Desire - razbit ekran

Oddelek: Mobilne tehnologije
135623 (5140) halls

Več podobnih tem