» »

Slo-tech vs. Mobisux

Slo-tech vs. Mobisux

A.L.T. ::

Na mobisux je nas nov uporabnik Law (oz tam Zakon) postavil temo Slo-tech vs. Mobisux. Tako da pojdite vsi tja in se znesite nad njihovim ubogim forumom! Slo-tech RULZ!:D:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Tomi ::

Mislim, da maščevanje ni ravno dejanje, s katerimi bi se Slo-techovci lahko ponašali.. Ljudje imajo pač svoje mnenje, in moramo jim pustiti, da se izrazijo.. Saj smo demokratična država, mar ne? Saj meni marsikdo ne odgovarja, pa zato ne režem gum na njegovem avtu>:D
metrodusa.blogspot.com

luni ::

EM jas tu sploh ne vidim nobenega smisla. Kako mislis Slo-Tech vs Mobisux? Strani si po vsebini nista niti malo pomembni in si zatorej nista konkurenca, da bi se morali sekirati ena zaradi druge (saj ne, da konkurenca ni dobrodosla). Kje je tu smisel?!
Artificial Intelligentia

NiggerBob ::

yap, strani se prej dopolnjujeta kot konkurirata?
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Jest ::

yap, strani se prej dopolnjujeta kot konkurirata?


Tocno tako.. sploh pa je bolj govora o uporabnosti foruma... in ne o vsebini.... Pac ima vsak svoje obiskovalce.. nekateri pa smo aktivni ali pasivni tudi na obeh forumih.... :D
Lp
Thomas
www.mobile.si

Elemen_T ::

Thomas: 8-)

btw...The "new", maybe upgraded Thomas™ is here...>:D

Jest ::

Sem ze nekaj cajta bolj pasiven... Sem se ze enkrat registriral pred parimi meseci.. pa se vceraj nisem mogel prijaviti... :( ... potem pa sem naredil novega uporabnika... ;)....
Lp
Thomas
www.mobile.si

PaJo ::

Hm.. povej starega uporabnika da ga izbrisemo:D

Drugace pa sem tudi jaz mnenja da se strani kvecjmu dopolnjujeta, kakor sem ze napisal na mobisux-u:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

MRtwister ::

slo tech je boljsi, ker ima vec novic, mobisux je pa boljsi ker ima vec tetsov.

Elemen_T ::

MRtw|ster: Not:\
Kot 1. Smo prišli do dejstva da se ne moreta primerjat..
2. Na mobisuxovi strani poglej v desen okvir pa boš videu novice :P
Pa še nekaj: Na področju telekomunikacij se dogaja precej manj kot pa na področju računalništva, ki pa je itak skoraj nedefiniran pojm in se širi na veje..

That's just my comment...

MRtwister ::

vem. vem.

Jest ::

PaJo: Stari uporabnik je bil isti - Jest - vendar ni slo.. potem sem pa nanovo skreiral in ni nic zajamral, da bi bil nick ze zaseden... :\ ... Ste mogoce imeli prej drug softver za forum in pri upgrade-u ni bila prenesena baza uporabnikov ??? Ah. saj ni vazno... 8-) ... vazno, da sedaj dela....:P
Lp
Thomas
www.mobile.si

Thomas ::

Mi je prav žal ... nick Thomas sem imel že v tastarem slotechu ....

Sorry - soimenjak.:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jest ::

Thomas:
Hehehe :))... kot nick ponavadi tako uporabljam Jest ali pa Jest32 (ce je Jest ze zaseden)... Thomas pa je moje pravo ime... :\
Lp
Thomas
www.mobile.si

PaJo ::

Ja ko smo presli na nov forum in novi server smo sli z uporabniki iz nule, ker prejsna baza je bila bol slabo nadgradljva, sedanaj pa se da uporabit bilokje:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

RookY ::

Men je optično MobiSux-ov forum bolj prijazen. Sive črke na črni podlagi mi delujejo malo moreče.Seveda se jih po vsebini ne da primerjati. Sploh pa ne po strokovnost z rač. področja.
Na Slo-tech pogrešam SEARCH.
Juhu juhu spet bom bruhu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je z Mobisux ?

Oddelek: Omrežja in internet
376461 (1405) SmeskoSnezak
»

Mobisux, nedosegljivost portala oz foruma

Oddelek: Pomoč in nasveti
141628 (1203) AngelOfDeath
»

mojmobitel.net

Oddelek: Izdelava spletišč
303797 (2652) schejk
»

Konkurenca Slo-techu?!?

Oddelek: Loža
442610 (1286) Jebiveter
»

Nov izgled Slo-Techa - kje je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
985609 (3320) CaqKa

Več podobnih tem