» »

Javna dražba najdenih stvari na Policijski upravi

Javna dražba najdenih stvari na Policijski upravi

clix ::

Pozdravljeni,

Ve kdo, koliko časa mora preteči med tem, ko policija najde neko stvar, ter jo lahko proda na javni dražbi, če se lastnik ne najde?
  • spremenil: clix ()

connel ::

Če najdeno prineseš sam na PP oz. PO, jo lahko po enem letu dobiš, pa karkoli si pač že našel. Enkrat so me vprašali, če bom prevzel kartico za megana, ki sem jo nekje našel :D Najbrž velja isti sistem tudi za primer, če policija sama najde in shrani predmete.

St235 ::

Eno leto. Po tem času lahko najdeno prevzame najditelj, oziroma se proda na dražbi.

clix ::

aha, hvala obema.

Gre za to, da so mi slabo leto dni nazaj ukradli bicikel, katerega je nekdo kmalu za tem pripeljal na policijsko postajo. Ker ga nisem prijavil kot ukradenega, me seveda niso kontaktirali, včeraj smo pa slučajno opazili, da je že skoraj leto dni na na spisku najdenih stvari. Oglasil sem se na postaji, na katero je bil pripeljan, pokazal garancijski dokument z serijsko in vsem, podpisal potrdilo o vrnitvi in se odpeljal novim dogodivščinam naproti.

10 dni kasneje, bi ga verjetno dobil že najditelj.

lp

Good Guy ::

al pa bi se kšn kolega s policije fural po mestu
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

šernk ::

bil na dražbi na brdu v LJ...škart roba od bicikla šla za 30€ (brez zavor, verige itd...), nek navaden fotoaparat od sonya ravno tako za ene 60€ se mi zdi(začetna cena je bila 5€, rekel sem 20€ pa dam zanj, ker ga ravno rabim....jah tretje višanje je že bilo na 30€...norci), skratka novo dobiš boljše in ceneje :)) se mi zdi da kar dobro zaslužijo s temi dražbami :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mr1two ::

Tudi sam sem se enkrat odpravil tja, da si nabavim en "študentski bicikelj". Folk ni normalen, saj so zbidali ene res krš bicikle za več kot 40 eur. Na bolhi sem našel kasneje enga čist izpravnga za 25. Peh, te dražbe bi ble zanimive le, če bi blo tam 20 ljudi.

M1_Abrams ::

Pri teh dražbah bi se preprosto morali kupci med sabo zmenit.
PHP & MySQL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Je izgubljena stvar kraja?

Oddelek: Loža
224169 (3142) zee
»

Kam grejo zasežena vozila?

Oddelek: Loža
3715989 (10826) amigo_no1
»

najden black berry na metelkovi

Oddelek: Loža
334736 (3262) Ziga Dolhar
»

Pozabljen denar v reži bankomata - kaj storiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14229235 (23486) fosil
»

Dražba

Oddelek: Slo-Tech
272032 (1687) OZZY

Več podobnih tem