» »

Tv kartica

Tv kartica

Redman ::

Pregledal sem vse poste po forumu pa nikjer nisem našel zadovoljivega odgovora.
Odločam se med cinergy 400 in 600 modelam.
-a je razlika samo v radijo oddajniku
-a so mogoče še druge razlike

Ali pa mi mogoče priporočate kakšno drugo kartico.
  • premaknilo: bastadu ()

jernej11 ::

js prodajam cinergy 400, tak da če te zanima potem mi pošl mail. Cena je 14000, kupljena je bila septembra.
lp

Sycroft ::

torej ce prodajas, menim da nisi bil zadovoljen s to kartico? ker namrec sam tudi nameravam kupit tv tuner pa se ne vem katerega. vedno bolj mi je vsec leadtekov tv2000 al kaj je ze:)) vendar vecina pravi da je pinaclov pctv najboljsa izbira vendar tudi drazja:)

KontraCepec ::

tudi js kupujem tuner. V mislih sem imel cinergy_400, vendar ker ima nestandarden čip (novejši) in tako ne moreš z njim odkodirati programov sem ga odmislil.:'(

Rabil bi kakge s čipom 8x8 ali 878, ločljivostjo 640x480, možnost snemanja z različnimi avi codeki, stereo zvokom in seceda čim nižjo ceno (15-18ksit).

jernej11 ::

Js sem si novo nabavu, ker sem hotu met pinnacla, ker so ga vsi hvalil. Uspel sem primerjat obe kartici pa sem prišu do teh ugotovitev. Za zajemanje slike je bolša pinnacle, ker zajema v divx format edino kar me moti je le to da ne moreš izbirat resulucije zajetega videa ter ostalih nastavitev za divx. 1min=13mb
Sliko ma pa bolšo terratec, pa tud daljinca se da bolj programirat z priloženimi programi. Sam men se gre bol da lahk snemam oddaje, spote. Zanimivo stvar pa ima pinnacl, ki ti omogoča gledanje z zamikom, tak kot z dvd-ram komponentam.

KontraCepec ::

sineržištiristo lahko snema v divx.
Mene zanima samo kako je z odkodiranjem programov pri sineržištiristo.

Jochaan ::

Kaj pa PINNACLE PCTV ?

AngelOfDeath ::

Razlika med cinergy 400 in 600 ni samo v radiju temveč tudi priloženi programski opremi (novejša) ter kvaliteti izdelave priključek za tv je pri 400 prevelik (nastavek) in sem imel probleme spravit kartico v comp.
Pri terratecu si lahko sam nastaviš vse kar se nastaviti da pri snemanju na disk (priložen WINDVR)

AngelOfDeath ::

Še beseda o daljincu:
daljinec dobro vleče in se da uporabit za marsikatero stvar ki je na compu. Če za določen program še ni prednastavitev si jih lahko enostavno nardiš le da mora program podpirat komande prek tipkovnice (nisem še ugotovil če gre drugače ker ne rabim).

npr. pri bsplayerju je tipka za play tudi W na tipkovnici in tako enostavno določimo v programu za nastavitev daljinca da ko stisnemo tipko play softwer od pilota pritisne črko W itd. tako lahko preko daljinca kontroliram skoraj vse pogosto uporabljane programe :D
Tipkam lahko določiš tudi obiko komande: pritisk na tipko, "slider", mouse klick, mouse move ...

edina napaka ki me moti je malo kratek kabel za senzor od daljinca (1m?)

Zgodovina sprememb…

Mikec ::

hey!!!
mene pa zanima kaj dobis za 25k sit?
oz katerega priporocate najbolj firma in oznaka :\ podpirat pa mora snemanje u divx-e ter cim boljso resolucijo !
HVALA !!!
...never be the same again !!!

AngelOfDeath ::

terratec cinergy 600 stane nekje od 20-25k slišal sem da se dobijo tudi za manj tako da boš moral klicat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507205 (5272) Tiash
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252032 (1518) All
»

Tv-kartica

Oddelek: Kaj kupiti
231842 (1424) AngelOfDeath
»

TV KARTICA - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
302588 (1751) AngelOfDeath
»

Kera TV kartica?

Oddelek: Programska oprema
81340 (1019) pin29

Več podobnih tem