» »

Problem Gtx 680

Problem Gtx 680

D3m ::

Kar kolegu nesi grafo če ima AMD sistem, pa da vidiš če bo njemu tudi probleme delalo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

69charger ::

Ko zaženeš špil, pritisni CTRL+ALT+DELETE, pojdi v task manager in poglej obremenitev procesorja. Če ga bo tišalo do fulla ga zamenjaj.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

mihco ::

rossekdj je izjavil:

sem napisal moj problem na druge tuje forume in so mi vsi odgovorili da je procesor presibek za ultra nastavitve .


Ta izjava je skregana z logiko. Vecja kot je resolucija, visje kot so nastavitve(predvsem AA) manj je igra odvisna od procesorja.

rossekdj ::

sem dal graficno v kolegov komp
plata gigabyte GA-990XA-UD3
fx6100
in je isto sranje .

fr4nc ::

Drugič pač pred nakupom malo misli... procesor za 110€ pol pa kupiš grafično za več kot 500€ - to ni ravno smiselno, še manj pa uravnoteženo, ampak dobro, zdaj je kaj je...

Me zanima kako bo s tem procesorjem, ko bodo igre izkoričale nad 4 jedra - ali bo pred 2500K, ali še vedno ne... to je sedaj vprašanje :)
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Janac ::

katero graficnoma kolego?

D3m ::

Ni važno Janac.

Hipotetično ali je mogoče veza z CPU scalingom, kot je omenil uporabnik koki na 3.strani in je GTX 680 zelo odvisna od CPU-ja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

saj vem ja dreku sem dal focn mislo sem da bo vredu procesor za to graficno ampak ni ze po € vidis da ni nevem kaj . je kdo iz mb ko ima i7 procesor da se tam probam graficno pred nakupom novega procesorja =)

Janac 6970 ima in mu dela vredu =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rossekdj ()

Janac ::

probaj pri meni na 661, bos videl kak trga gate moj CPU.

sam jaz bi se vedno raje reklamiral.

rossekdj ::

sem jih poslal mail in se ni odgovora mogoče bo ju3 :D samo ne verjamem da mi bodo hoteli denar vrnit ali da bi doplačal za nove kompunente .
čeprav imam se vse zapakirane kable ,blendo itd .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rossekdj ()

D3m ::

Kaj pa? CPU ali grafično? :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

grafične nebom reklamiral ce dela vredu .

D3m ::

Je pa smešno da dela problem AMD-ju. Za hec bi se še jaz javil pa ne morem, ker si predaleč.
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

saj nimam nic proti amdju ampak ocitno se ne marata gtx 680 pa amd cpu :D

D3m ::

Saj lih to je problem, ki me med drugim moti.

Moje izkušnje:

Moj prejšni PC imel sem Phenom 9750 2.4 Ghz in top GeForce 9800 GTX (crknila). Pa nisem imel slab FPS na high ali ultra, zelo dobro je poganjala igre. In nisem imel občutka, da ima lag. Tudi zdaj ne opazim lag v zdajšnjem PCju. Pa čeprav ni top grafa.

En link, ki ga je pripopal koki:

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd...

P.S.

Ali pa tole naprimer. Pa ima AMD 6970 in FX-4100.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

rossekdj ::

max payne 3 vse na ultra dx 11 300+ fps na čase padejo pa nena pod 150 nikol tak da sem zdaj spet zmeden al pa ni tak zahtevna .

matonson ::

Battlefield je dosti vezan na CPU. No, vsaj BC2 je bil. Jaz sem imel 9600gt ter Phenoma II 955, brat pa Athlona x2 6000 ter HD5770 pa sem imel več kot 2x višje FPS. Je bilo pa to pred vsemi patchi. Možno, da je sedaj drugače. Za COD pa isto velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

rossekdj ::

danes bom narocil nekaj delov in me zanima vaše mnenje ce bo ok plata itd.

Intel Core i5 3570K 4x3.40GHz So1155 Box Ivy Bridge 209,70 €*
ASRock Z77 Extreme4 Z77 Sockel 1155 ATX DDR3 124,90 € *
Corsair 16GB KIT PC3-12800U DDR3-1600 CL9 Vengeance 4x4GB A1 92,70 € *

Janac ::

hmmm

cpu ok

plata ni ok

ram ni ok

rossekdj ::

povej kaj je z ramam pa plato narobe . koliko vidim ima ram zelo dobro oceno na hoh.de in prav tako plata .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rossekdj ()

D3m ::

Vse je vredu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Janac ::

rossekdj ::

nekaj sem bral in sem zasledil da se ud3 ne da vredu navijat da je asrock ful dobra plata tak da ne vem bom se premislo .

Gigahertz ::

rossekdj je izjavil:

max payne 3 vse na ultra dx 11 300+ fps na čase padejo pa nena pod 150 nikol tak da sem zdaj spet zmeden al pa ni tak zahtevna .


js dobim z 670 okol 550fpsjev

rossekdj ::

ja na msi vklopi fraps :D pa daj na ultra pa ful hd 25 fps bos imel max =) msi afterburner ima napako .

Gigahertz ::

gre tud do 950 učasih 8-O:D

rossekdj ::

ja fraps vzgi pa pol povej =) 30 fps nimas na ultra vse =)

mihco ::

rossekdj je izjavil:

nekaj sem bral in sem zasledil da se ud3 ne da vredu navijat da je asrock ful dobra plata tak da ne vem bom se premislo .

7Ghz z i7 3770k(svetovni rekord?) in Gigabyte GA-Z77X-UD3H: http://www.hwbot.org/submission/2287687...

Isotropic ::

Gigahertz je izjavil:

rossekdj je izjavil:

max payne 3 vse na ultra dx 11 300+ fps na čase padejo pa nena pod 150 nikol tak da sem zdaj spet zmeden al pa ni tak zahtevna .


js dobim z 670 okol 550fpsjev

ne mores priklopiti kaksnega TXAA v nvidia driverjih? da ko zazna maxpayne.exe, ga avtomatsko priklopi?

Janac ::

mihco je izjavil:

rossekdj je izjavil:

nekaj sem bral in sem zasledil da se ud3 ne da vredu navijat da je asrock ful dobra plata tak da ne vem bom se premislo .

7Ghz z i7 3770k(svetovni rekord?) in Gigabyte GA-Z77X-UD3H: http://www.hwbot.org/submission/2287687...


to je tooooooo

Voluhar88 ::

Če že mogoče ni kdo objavil. Glede na te grafikone se Procesor AMD FX 6120 odreže kr dobro:

http://www.techspot.com/review/458-batt...

matonson ::

Tole je testirano v SP, kjer tudi avtor teme baje nima problemov.

D3m ::

Obratno matonson ima probleme prav tako v SP.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matonson ::

rossekdj je izjavil:

problem je da mi single player lepo dela =)

rossekdj je izjavil:




singleplayer


Mogoče ti veš kaj več kot jaz, ampak tule se vidi, da mu lepo dela:).

D3m ::

Kaj pa vem. Posnetek je rahlo...zatikajoč.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matonson ::

V SP mu grafo obremeni skoraj do 100% ter ima 120fps+, v MP pa približno 60% ter okoli 40fps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

D3m ::

Heh, men pa video deluje tako netekoče. Sploh nisem, gledu FPS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

D3m fpsje glej v resnici dela gladko na posnetku pa šteka ampak glavni so fpsji .

54j0 ::

matonson je izjavil:

V SP mu grafo obremeni skoraj do 100% ter ima 120fps+, v MP pa približno 60% ter okoli 40fps.



Verjetno zato, ker Battlefield 3 MP obremeni CPU veliko bolj, kot SP. O tem je bilo po tujih forumih veliko napisanega. V single player načinu ni razlike niti med navitim i7 in stock i3, btw (ok, morda par fps, ki so zanemarljivi in v okviru tolerance).

D3m ::

Hehe. Lihkar berem na battlefield forumu glede tega problema. In imajo nekateri res low fps pa ni važno AMD ali Intel :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

evo danes sem narocil intel i5 3570k in maticno asrock extreme 4 . javim ko dobim in povem ce bo bf3 delal kaj bolse =)

D3m ::

OK.
|HP EliteBook|R5 6650U|

rossekdj ::

denar sem jim nakazal na hoh.de pa vse in ne dobim nobenega odgovora na mail kaj majo nemci praznik al ?

Sssaga ::

Seveda je zatikajoč video, k so pa očitn napašne nastavitve v programu ble oz. uporabnik ni pravilno nastavil.
V glavnem, dela mu zakon in FPS-ji so visoki-kar nas zanima če bi pa rad gladko spremljal video pa posnemi s kamerco @30 FPS ali pa @60 FPS. Fora je, da YT konverta v 30 FPS, tako da...
Za snemat priporočam Fraps pa še to moraš znati poštimati si stvari, da ti čim manj šteka posnetek potem, in nič drugega; ostalo je jajc na kupu dreka.

rossekdj ::

hvala za odgovor . je mel kdo taki problem ko ga imam zdaj jaz z hoh.de ?

fr4nc ::

@rossekdj: V nedeljo ne delajo... prav tako v soboto zvečer. Povratni mail boš verjetno dobil jutri dopoldne/popoldne...

BTW: Če ima kdo kakšno odvečno kodo za 5€ popusta pri hoh.de bi lepo prosil, da mi jo pošlje na ZS, saj mi 5€ dosti pomeni. "Potreboval" bi jo pri nakupu AMD sistema.

Lp in hvala ;)
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

SLO_Robert ::

Evo , prešaltu iz q6600@3600mhz na i7 3770k + 680 gtx , razlika v BF3 multi 64 folka je k noč pa dan vse do fula 1920x1200 za šalo čez 60fps na stock frekvenci ,z q6600 okol 30-45fps ,če še kdo ne verjame da proc ni pomemben

rossekdj ::

salđan vem da je razlika jaz tuji cakam na i5 3570 upam da bo bo bolse :D ja kje pa vidim ce mam kaksen bon za hoh.de ti ga senkam kupo pa sem ze za 1500+€ pri njih pa nisem se zasledil nic

Isotropic ::

kaj bos pa naredil z amd?

D3m ::

Baje je že prodan.
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech 3D Team: 3DMark (2016) Time Spy (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
12988240 (44184) opticom1
»

Slo-Tech 3D Team: 3D Mark Vantage (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
6232712 (25588) vaščan
»

FX-8320 & 7850 - record! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
9741587 (37354) fr4nc

Več podobnih tem