» »

Kaj je GLS ?

Kaj je GLS ?

Ancalagon ::

Na solo.si sem opazil da imam na izbiro pošta slovenije ali pa GLS. Najraje si bi poslal domov ... ampak nevem katero od teh dveh je taprav zato .

šernk ::

GLS je dostavna služba tako kot TNT intereuropa itd.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

francek1 ::

Googla ne uporabljaš, kajne? GLS
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

LuGi ::

1. Ne narocis na solo.si
2. Vzames posta slovenije, ker vkolikor te nebo doma bos lahko paket prevzel na posti..

bluefish ::

LuGi je izjavil:

2. Vzames posta slovenije, ker vkolikor te nebo doma bos lahko paket prevzel na posti..
Pri večini dostavnih služb pa pokličeš nazaj in se zmeniš za nov dan dostave, lahko tudi na drug naslov.

LuGi ::

Lazje skocit na posto (meni, ker jo imam blizu :)))

bluefish ::

Tudi meni.

Magic1 ::

1. še vedno velja, da ne naročiš pri SOLO.si (imajo blokirane račune pa take fore)
Magic

gendale ::

bluefish je izjavil:

LuGi je izjavil:

2. Vzames posta slovenije, ker vkolikor te nebo doma bos lahko paket prevzel na posti..
Pri večini dostavnih služb pa pokličeš nazaj in se zmeniš za nov dan dostave, lahko tudi na drug naslov.

ja

ampak nov dan bo še vedno zjutri, ko je normaln folk v službi šoli

če mu pa daš naslov v centru mesta se bo pa spet pizdil

razen če si unempemployed masterrace

ampak pol tud nočem da me razne dostave kličejo ob 8 zjuti, ker takrat komi zaspim
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

šernk ::

če mu pa daš naslov v centru mesta se bo pa spet pizdil


še vedno so me poklicali ko so bili 20min stran, če ni imel ravno druge poti mimo in še nikoli se niso jezili, če sem rekel, da sem na poti sem pa sem ali pa naj dostavi na xyz naslov. je pa res da so ponavadi moje poti večinoma precej bolj ugodne zanje kot pa moj domači naslov in ja te dostave zjutraj seveda se strinjam, da so problematične, sploh če delaš v firmi, kamor ti zadeve bolj kot ne ne morejo dostaviti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

St235 ::

Ne se sekirat, če boš naročil pri solo se ni za bat, da bi dostavna služba karkoli dostavila.

first_line ::

St235 je izjavil:

Ne se sekirat, če boš naročil pri solo se ni za bat, da bi dostavna služba karkoli dostavila.


Jaz sem ravno prejšni teden od njih dobil paket, tako da?

bluefish ::

Saj dobava določenih izdelkov ni toliko vprašljiva. Zatakne se v primeru takih in drugačnih reklamacij, garancij,...

anci ::

Jaz ne bi o GLS. So mi poslali paket nazaj, ker me slucajno ni bilo doma tisti trenutek. Brez sporocila. In paketa sploh ne morem dobiti. Je slo 50 evr v tri krasne. Bi jim bilo treba vzeti licenco.

s1m0n ::

Mene pa so do zdaj vedno poklicali, če sem doma! Če me ni bilo smo se zmenli za naslednji dan.
Nisem še imel primera, da me kuril ne bi poklical pred dostavo.

majzl ::

Bodočim uporabnikom GLS hitre pošte oziroma poslovnim partnerjem tega neprofesionalnega podjetja, bi dobro namerno javno sporočil naj se izognejo njihovim storitvam in poslovanju z njimi. Namreč, njihova kurirska služba je samo našemu podjetju v letošnjem letu povzročila več tisoč € škode. Njihovi zaposleni so dejansko nekvalificirani delavci, ki delajo za minimalno plačo, kar se odraža tudi v njihovem odnosu do paketov, ki jih prevažajo. Pošiljke prihajajo k nam ali našim strankam uničene, polomljene, razbite. Kljub temu, da so paketi v originalni embalaži in dodatno zavarovani, vam bodo škodni primerek zavrnili v 100% primerov. Njihov kurir prevzame pošiljko v originalni embalaži in jo dostavi stranki v zmečkani, raztrgani embalaži z uničeno vsebino in nato v dobesedno vsakem primeru zavrnejo reklamacijo z istim odgovorom (na embalaži ni vidnih poškodb!?) in da seveda vsekakor to ni njihova krivda. Ker zaradi mačehovskega odnosa in naglušnosti vodstva GLS-ja ni možno doseči nikakršnega dogovora, smo se odločili da V prihodnjem letu prekinemo poslovanje z njimi.
Predno jih kontaktirate, vam polagam na srce da se pozanimate pri drugih konkurnčnih podjetjih glede poštnih storitev in se GLS-ju izognete v velikem loku. S tem si boste dejansko "prišparali" veliko, veliko denarja in živcev.



Lep podrav.

šernk ::

Ker zaradi mačehovskega odnosa in naglušnosti vodstva GLS-ja ni možno doseči nikakršnega dogovora, smo se odločili da V prihodnjem letu prekinemo poslovanje z njimi.


samo vprašanje, ste se že obrnili na samo vodstvo GLS europe? GLS slovenija je le podružnica in dvomim da se bodo izboljšali če ne bodo "od zgoraj" dobili opomina.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

...:TOMI:... ::

Jaz nimam nobenih problemov s pošto slovenije, ne vem zakaj se podjetja odločajo za druge kurirske službe, je res tako ceneje ko PS? Nudi pošta manj kakovostne storitve kot druga podjetja? Gls izključen. Majzl, katero podjetje boste izbrali?
Tomi

majzl ::

Pošta Slovenije

majzl je izjavil:


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: majzl ()

Šimpanz ::

Mi smo veliko pošiljali z GLS pa se je velikokrat zgodilo da se je pošiljak poškodovala, ampak nikoli niso delali težav. Izpolnili smo odškodninski zahtevek in vedno smo dobilio denar nazaj. Z PTT pa nimamo dobrih izkušenj (razbit notesnik in nobenega povračila). je pa res da GLS zaposluje samo SP jevce ki najemajo nacenejšo delovno silo-študente, ki jih najbrž boli za pakete.

amigo_no1 ::

PTT (pošta telegraf telefon) že 20 let ni več.

mat xxl ::

Tudi pri nas nismo bili zadovoljni z GLS, praktično vsaj vsak 5 paket razturajo, ne vem ali jim sortirna linija uničuje pakete ali pobje v skladišču igrajo nogomet, sam ne bi več z njimi delal, sedaj smo, kljub višjim cenam na DHL-U, se pa da tudi tam dogovoriti za precej prijaznejše cene, če je le obseg....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5631388 (11438) Marina2
»

DPD rant

Oddelek: Loža
173597 (3393) d4vid
»

Pošiljanje paketov v tujino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6339342 (21731) darkolord
»

Posta Slovenije po kavbojsko

Oddelek: Loža
368533 (7045) imagodei
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10022889 (16381) xxxul

Več podobnih tem