» »

Baterija

Baterija

johan11 ::

Kupiti moram novo oziroma rezervno baterijo za Olympus X 785 ( star 6 let ) .Stara baterija po poljnenju zdrži samo za 10-15 posnetkov nakar indikator že kaže , je baterija prazna. Pri nas so te baterije drage zato se bi morda odločil za nakup na ebayu.uk. Najugodnejša ponudba je pravzaprav na ebay.de vendar od tam teh baterij ne pošiljajo v Slovenijo.
Zanima me kakšne izkušnje imate z nakupi baterij preko ebay-a.
Hvala lepa in lep pozdrav!

mihec87 ::

nimam kaj slabega..včasih je bolje pogledat malo bolj in ne vzet prve poceni stvari.

TOP ::

Jaz sem kupil,kar nekaj baterij,tako za digitalne fotoaparate,kot kamere in celo baterijski vrtalnik in moram reč,da vse deluje kot mora in nobene razlike napram orginala,edino v ceni.Jaz ti svetujem ,da kar kupiš,ker cenovno je velika razlika.

SimplTech ::

Jaz sem za bratovega Pentaxa (zelo podoben tvojemu Olympusu) vzel pred 1 tednom novo baterijo iz Nemčije. Poštnina je bila zastojn, dostava v 3 dneh. Stala je 4,7 EUR in deluje kot mora. Zelo zadovoljen.

Če boš potreboval lahko pogledaš tukaj: link

V iskalnik napiši številko tvoje baterije in poglej koliko pride.

johan11 ::

SimplTech je izjavil:

Jaz sem za bratovega Pentaxa (zelo podoben tvojemu Olympusu) vzel pred 1 tednom novo baterijo iz Nemčije. Poštnina je bila zastojn, dostava v 3 dneh. Stala je 4,7 EUR in deluje kot mora. Zelo zadovoljen.

Če boš potreboval lahko pogledaš tukaj: link

V iskalnik napiši številko tvoje baterije in poglej koliko pride.


Na tem linku sem lahko preveril koliko stane baterija vendar pa nakupa željene baterije nisem mogel izvršiti, ker ne pošiljajo v Slovenijo. Naročil pa sem neko drugo, ki je verjetno ponaredek vendar bom videlkako bo delovala !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: johan11 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

baterija - vprašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
212043 (1083) mat xxl
»

Spisek tujih online trgovin

Oddelek: Kaj kupiti
197938 (5008) Obssesen
»

Vodotesni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
101903 (1588) matej_j
»

"Fake" baterije za digitalne fotoaparate

Oddelek: Kaj kupiti
152967 (2080) energetik
»

Tron prenosnik - nakup nove baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
102328 (2109) sniffo

Več podobnih tem