» »

Tron prenosnik - nakup nove baterije

Tron prenosnik - nakup nove baterije

nuclear ::

Mogoče kateri uporabnik, ki ima Tron računalnik že menjal baterijo?

Sedanja 6celična baterija zdrži 40minut pri programiranju, na 50% svetilnost.. nič mi ni jasno.
Comtron mi računa 115€ za novo baterijo, pa še to bi mi spet uštulili pomoje 6celično namesto 9celično.

Torej zanima me, če se da kje dobiti nova baterija, oz kakšne informacije, pa bi si pobrskal na ebayu..
So baterije večinoma iste velikosti?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Realman ::

Poglej malo n abaterijo,za tovarniško oznako baterije.Nekje mora pisat,razen če je prelepljeno z kakšno nalepko.Potem pa se bateriaj poišče na ebayu,jo boš ziher dobil za pol cene,pa še 9 celično,če obstaja za ta prenosnik.Troni so ponavadi kopija,od ene znane firme,treba je samo ugotovit od katere.Oz. V tvojem primeru točno oznako baterije.

nuclear ::

to je model baterije arima w812ui

ampak na ebayu ne morm najdet, zto p sprašujem če je mogoče uporabit katero drugo baterijo? se da iz kakih datasheetov najdet podobno od kake druge firme?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Realman ::

Kolikor mi je uspelo najti je to model prenosnika in ne baterije.
http://www.ipc-computer.eu/it-index-n-A...
Naši ponavadi skrijejo oznako in dajo nekakšno svojo oznako.Na tej strani poglej,če ne pa vprašaj.Jaz bi še na bateriji dobro pogledal,ker je mogoče da je pod kakšno nalepko točna oznaka.Lahko pa tudi,da je odstranjena.Vprašaj na tej strani,če imajo baterijo za ta tvoj model,pa mogoče dobiš točno oznako.

Realman ::

http://cgi.ebay.de/LI4403A-40010871-W81...

Tole mislim,da je tvoja baterija.Prava oznaka baterije je:
40010871
LI4403A
W81148LA

Ampak cena za te baterije,vse kaj drugega kot pa ugodna,to je pač dokaz da prenosnikov noname znamk se ne splača kupovat.Ker še potem težko najdeš rezervne dele.Tole je najboljša cena kar sem našel:
http://cgi.ebay.com/Battery-Gateway-LI4...

To se potem splača kupit.

nuclear ::

malo sem narobe napisu.. model lapiča je Arima W812UI1
ona baterija ne more fitat not.. bom probu js najdet na ebayu, Realman če pa maš kej časa pa bi te prosu, če lah še ti pogledaš še za ta model prosim.

btw kok pa vem da je na onih baterijah ko si mi linku da je 6cell al 9cell?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Zako ::

mogoče boš dobil baterijo od Hahnela, katere prodajajo na fotomarket.net oz. foto beseničar, dunajska 56, ljubljana.

Hahnel proizvaja kompatibilne baterije za vse znane prenosnike, tako da mogoče boš dobil svojo tam. poglej na hahnel.ie

lp
Zako je zakon!!!

Realman ::

Ne bi vedel,samo mislim da obstaja samo 6 celična.Cenejše baterije,pa ziher ne boš našel,kot je na spodnjem linku,vsaj nove ne.50 avstralskih dolarjev,res ni veliko,samo za poštnino se je treba zmenit.Ponavadi iz Hong konga ni velika,je pa seveda vse odvisno od prodajalca.
Pri tem hanelu,lahko tudi vprašaš,samo to gre za kar bolj takšno stvar,ki ni preveč popularna,tako da malo dvomim,Samo vprašat ni greh.

nuclear ::

na ebayu je cena super.. comtron hoče 115€, p ne dam za baterijo 115€ 6 celično, lepo prosim no.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

OZZY ::

na ebayu je cena super.. comtron hoče 115€, p ne dam za baterijo 115€ 6 celično, lepo prosim no.


Se strinjam, da majo ceno nabito...Še jaz sem dal za 8-celično od hpja 90 evrov. Sicer pa je vedno dobro preverit cene baterij, ko se kupuje prenosnik. In sam sem se odločil za HP tudi zaradi tega.
Go with the flow.

sniffo ::

vprašanje pa je, kako dolgo bo baterija iz Honkonga delovala. da te ne bo prišlo na koncu več kot primerljiva ponudba v Sloveniji


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova baterija?

Oddelek: Strojna oprema
7917 (712) AaBoy
»

Zamenjava celic v bateriji prenosnika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
313017 (2279) Pyr0Beast
»

Prenosnik in baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81246 (1005) Bence
»

Sony z netbookom

Oddelek: Novice / Procesorji
444633 (3196) Bor H
»

Vprasanje glede rama in procesorja Amd

Oddelek: Kaj kupiti
191746 (1336) gfighter

Več podobnih tem