» »

BWIN - kopija osebnega dokumenta

BWIN - kopija osebnega dokumenta

SLOisk ::

LP.
Zanima me kaj pri BWINu mislijo z kopijo dokumente.
Skeneram osebno ali jo lahko tudi slikam?

Tilen ::

Najbolje, da skeniraš še Mastercard skupaj s CVV kodo, da bo ja vse štimalo! Pri pošiljanju skeniranih dokumentov se obvezno nekam še ročno podpiši na list, da bodo vedeli, če si to res ti in pripiši še davčno številko, da ne bodo imeli težav s prijavo našemu davčnemu uradu. Ne škodi še kakšna slika posneta na hitro z mobilcem, da bodo primerjali, če si na osebni res ti. Skratka brez panike, z ilegalno stavnico za naše razmere res ne moreš zgrešit.




Da ne bi slučajno res kaj pošiljal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Good Guy ::

Tilen je izjavil:

Najbolje, da skeniraš še Mastercard skupaj s CVV kodo, da bo ja vse štimalo! Pri pošiljanju skeniranih dokumentov se obvezno nekam še ročno podpiši na list, da bodo vedeli, če si to res ti in pripiši še davčno številko, da ne bodo imeli težav s prijavo našemu davčnemu uradu. Ne škodi še kakšna slika posneta na hitro z mobilcem, da bodo primerjali, če si na osebni res ti. Skratka brez panike, z ilegalno stavnico za naše razmere res ne moreš zgrešit.




Da ne bi slučajno res kaj pošiljal.


Očitno nekateri res nimate pojma kako tuje stavnice delujejo.

Bwin, bet365 oz vsaka tuja spletna stavnica preden lahko izvedeš nakazilo iz konta na svoj trr zahteva kopijo potni list/osebno izkaznico. Pri nekaterih gre celo tako da dobiš pošto od njih v kateri je koda s katero se "identificiraš". Pri bet365 je ta postopek izveden v 3 korakih(1. mail z linkov, 2. klic iz njihove službe kjer preverijo vpisane podatke, 3. sken osebnega dokumenta). Pri BWin pa je očitno dovolj le sken.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tilen ::

Očitno nekateri res nimate pojma kako tuje stavnice delujejo.


Si mogoče pomislil na to, da odsvetujemo stave?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gladi ::

SLOisk je izjavil:

LP.
Zanima me kaj pri BWINu mislijo z kopijo dokumente.
Skeneram osebno ali jo lahko tudi slikam?

Lahko slikaš, ampak more bit ustrezne kvalitete.


Sicer pa ne vidim, zakaj bi kdo odsvetoval stave. Cerkvena vzgoja ftw?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

SLOisk ::

na bwinu sem zadel 60€. nakazal sem jih na sinovo kartico še preden sem naložil osebno..
ali lahko pošljem denar na kartico druge osebe in če mi bodo vzeli denar ker nisem prej naložil osebne?

Gladi ::

Ne ne smeš nakazovati denarja na tuj račun, prav tako more bit sin star saj 18.Denarja ti zaradi tega ker nisi prej naložil osebne ne bodo vzeli, saj jo itak sam zahtevajo pri izplačilu.
Če boš hotel nakazati denar na sinovo kartico boš moral spremeniti podatke ter poslati sliko njegove osebne/pasuša na bwin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

SLOisk ::

denar sem že nakazal na njegov račun in ni star 18 let. pod izplačila je napisano nakazilo 60€. denarja ni več na acc in tudi ne na bančnem računu.

oemdzi ::

@Tilen : Ne se hecat no ... To je standardna procedura pri vseh stavnicah/kazinojih in poker roomih ... Kam te bojo oni prijavljali ? Se sami iscejo davnce oaze in od prijav na davcni urad tudi nic ne bi imeli, samo skodilo jim bi, ker bi si odgnali stranke.

SLOisk je izjavil:

denar sem že nakazal na njegov račun in ni star 18 let. pod izplačila je napisano nakazilo 60€. denarja ni več na acc in tudi ne na bančnem računu.


denar ne sede takoj, izplacila trajajo ponavadi 24ur ponekod pa tudi 1 teden (sploh ce gre za prvi dvig)


Moj kolega je imel 2k $ na partypokru in so mu za 18. rojstni dan vse pobrali, ko so ugotovili da je bil v casu igranja mladoleten...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

SLOisk ::

sepravi da ce sem ga nakazal sinu ki se ni star 18 let mu tega denarja nebodo nakazali. kako naj ga dobim nazaj na acc

Gladi ::

Fukn vn kišto od rač., mogoče pomaga.

Verjetno so ti poslal email, da morš pač skeniran/poslikat osebni dokument in jim ga poslat. Torej transakcija se ne bo izvršila dokler ne dobijo tvojega dokumenta. Prav tako ti ne bodo izvršili transakcije, če na navedeš bančni račun druge osebe.
Rešitev:a) Kontaktiraj pomoč ter se dogovori o tem, da boš dal svoj bančni račun ter poslov svoj ID
b) Kontaktiraj pomoč in se dogovori za preklic transakcije(seveda v primeru da to ni možno narediti na sami strani( nepoznam bwina)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

SLOisk ::

Dobil 60€ nazaj. Hvala za pomoč..
Admin lahko zbiršeš temo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do bwin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8145611 (16239) Andro457
»

Blokada bet365 strani

Oddelek: Loža
86133 (5143) konspirator
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821107 (11300) Dzhimen
»

bwin športne stave - davek... je ali ga ni?

Oddelek: Loža
209332 (3086) telexdell
»

Blokada BetandWin.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8817077 (13474) CWIZO

Več podobnih tem