» »

MegaHIT ????

MegaHIT ????

bosstjann ::

sem naroču comp. v megahitu in me zanima če bo imel zadej nalepko?



če jo bi odstranil recimo čez pol leta (da spiham comp.) a se da to zment a je treba na servis pelat?



če recimo odstranim nalepko z ... dodam nekaj fan v comp. dam nalepko nazaj a je garancija še a ne?



to povejte čim prej



(nevem a je to za v loža a ne ...)

hvala



lp in veselo OC:D
  • zaklenil: Primoz ()

Ribicija ::

Zakaj pa tega ne vprašaš na MEgahitu? Drugače pa če je nalepka odstranjena ponavadi ne priznajo več garancije.

lp

srale ::

garancije ne bodo priznali če jim bo treba kaj novega not dat..drugače pa za take nalepke obstaja neko čudo tehnike...nekaj taka čudna stvar ki piha vroč zrak...recimo kako čudo tehnike z imenom FEN...vsaj meni je uspelo..

ahac ::

Ne samo, da dobilš gratis nalepko, še bios ti zaklenejo!!!! ;(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

YouR MaMa ::

kolega je, predn je odprl kisto, klical na servis .. povedal, da je pac pri neki drugi firmi kupo neko stvar in da tista firma prizna garanacijo na tisto stvar samo, ce oni vstavijo to v kisto .. (v resnici to sploh ni blo res ... :D) in na servisu so si zabelezli in napisali vzrok, priimek ..., zakaj je bla kista odprta in so mu se dalje upostevali garancijo .. verjetno je mel sreco, lahko pa samo poskusis ..

Dax ::

Megahit ma ful glupe nalepke... mal pare, pinceta in mirna roka pa jo maš odstranjeno.

Če jo pa strgaš, jo mam pa jst še nekje na računalniku skenirano, če se ne motim (kolega jo je strgo, pa sva še eno sprintala).

bosstjann ::

1.hvala
2.tut jest mam veliko izkušen z nalepkam ker jih tut limam imam namreč ploter 1200mm in do sedaj nabolši način za odstranitev ki sem ga poznal je da vzameš staro želetko (tisto reč ki je za brit) in nalepko dobesedno odrežeš z kovine lepo podrgneš ko jo pa ponovno limaš pa dodaš malce lepila
3. BIOS saj če je zaklenjen so tudi programi ki ti odkrijejo pessword (lahko pa reseteram COSMo )?

Dax ::

Torej?

Kje biti še problem?

CMOS lohk brez blema restartaš...

ahac ::

Jest sem pokicu na Megahit in reku, da rabm password pa so mi ga povedal. Povedat sem jim mogu od katerga mesca je. Očitno se spremeni vsak mesec. Takrat, ko sem klicu je garancija že potekla.

||_^_|| ::

BIOS TI ZAKLENEJO????????!!!!!!!!!!!!! hudoooooooooo

eraserr ::

Ja vsak mesec imajo nov password za bios...

Nalepke so tud bedne, sploh pa Jure Maček (šef servosa), ki je popoln k****n kar se tega tiče, dvema frendoma je vzel garancijo, skoraj bi jo še men. Od takrat se Megahita izogibam, pa še cene niso več tako konkurenčne kot so bile pred 3 leti.

PsiHO ::

DAX: a mi lahk posljes poskenirano nalepko please
:D0:):)):|8-):(>:D:8);((8-O:O:'(;):P|O:):\;(
i fell the need, the need for mhz speed

Dzos2 ::

1 teden nazaj sem kupu tam disk, pa mi je rekla prodajalka, da ti po novem upostevajo garancijo, tudi ce sam vstavis komponento v kisto.

Loki ::

A majo oni sploh pravico BIOS zaklepat? (zakonsko & stuff)
I left my wallet in El Segundo

bosstjann ::

neki sem se spomnu

kva bi blo če bi recimo klicov dol pa reku da mi zvočna dela probleme pri delu (je namreč AC97 on-bord) ki jo onemogočiš v BIOSu a mi morjo povedat geslo a ne?

če resetiraš bios a garancija še velja

za kaj ti jo lohka še vzamejo(en je neki pisov da so jo frendu vzel)?

Thomas ::

NE - tole NI za v ložo.

Primož - če se (ti) da, te prosim, prestavi.

V bodoče - zaklenem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dax ::

PSIHO... bom reku onemu kolegu, če jo še ma disku, ker jst sm jo že zbrisu očitno, al je pa ne najdem.

ahac ::

Thomas:
Ne pretiravat!

Thomas ::

Tud Primož misli, da je tole za zaklent.

No - ampak bom pustu luniju da zaklene - če bo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Recimo, da smo proti razpravam tipa "kako nategnt to in to firmo". Še posebej pa v Loži.
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788732 (5236) St235

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838055 (6536) Mr.B
»

OC in garancija!!

Oddelek: Navijanje
131421 (1143) Mate
»

čimbolj prefinjeno odstranjevanje nalepke iz compa

Oddelek: Pomoč in nasveti
252539 (2171) gorenc
»

Pa to si ne morejo dovolit!

Oddelek: Pomoč in nasveti
192058 (1604) ||_^_||

Več podobnih tem