» »

Java inštalacija

Java inštalacija

IceBoX ::

Torej, ko hočem na internetu zagnati kakšen applet, mi napiše da jave nimam inštalirane (recimo tukaj preverim če je java nameščena http://www.java.com/en/download/install....

To se mi zdi zelo čudno, saj pišem neke programe v javi, ki pa mi delajo. Tudi če napišem javac v cmd mi prepozna ukaz. V nadzorni plošči imam takole glede jave.



Torej, imam JDK in JRE, verziji 6 in 7. Ker mi ni zaznalo jave, sem jo še enkrat pobral (takrat je očitno pobralo 32-bitno), samo še vedno mi ne zazna.
Huh...

IceBoX ::

A res noben ne ve nič?
Huh...

Mavrik ::

Vemo, samo nimamo časa skočiti prvo sekundo ko zaploskaš. Počakaj še kak dan.
The truth is rarely pure and never simple.

IceBoX ::

Mogoče danes kdo ve?
Huh...

Invictus ::

Reinštaliraj jo.

In poročaj.

Bi pa rekel da ti manjka plugin za browser.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c00L3r ::

Poskusi v različnih brskalnikih.

IceBoX ::

Saj ravno v tem je problem da sem jo odinštaliral, ker mi en program ni delal pravilno in takrat so se začele težave. Poizkusil sem v Chrome in FF. Kakšen plugin mi manjka? Ko na prej omenjeni strani ugotovi da nimam jave, kliknem na install plugin, pred inštalacijo pa napiše da imam javo že inštalirano.
Huh...

Mavrik ::

Kateri brskalnik pa imaš? V Firefoxu poglej pod about:plugins če je sploh zlistan - ponavadi nastane konflikt zato, ker imaš 64-bit Javo in 32-bit brskalnik, ki ne more uporabljati 64-bit plugina (čeprav pri tebi kaže kot da je Java 6 32-bit inštalirana).

Načeloma kaj naredi - deinštaliraj vse kar to maš (da ti ne bo delalo konfliktov) in inštaliraj samo 32-bitno Javo.
The truth is rarely pure and never simple.

IceBoX ::

Res reinstall je pomagal :). V FF pod plugins pa mi je pisalo da je java enabled.
Huh...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

edavki ubuntu 13 chrome

Oddelek: Omrežja in internet
184546 (2201) harvey
»

V Firefoxu 43 končno 64-bitna verzija enakopravna z 32-bitno

Oddelek: Novice / Brskalniki
329885 (7192) knesz
»

Previdno z Javo (spet) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7425506 (22183) Grumf
»

Java v GNOME v Iceweasel

Oddelek: Programska oprema
101215 (1215) dunda
»

Java ali podobno ne dela.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171739 (1588) Racunalnik

Več podobnih tem