» »

Java ali podobno ne dela.

Java ali podobno ne dela.

Racunalnik ::

Zadnje cajte se mi dogaja pa ceprav imam instalirano tazadnjo javo iz neta,imel sem celo3 popravke da je vseskupaj naneslo 400mb,da mi pomoje nedelajo java aplikacije.Na bolhi mors ko oddajas oglas,klikniti se rubriko kam spada oglas in jest tega ne vidim,potem imas moznost na bolhi da ce ne vidis rubrik potem kliknes en link in se ti normalno izpise,ampak meni tudi to ne dela.

Pa recimo ponavadi ko na netu vidis neko sliko recimo avtomobila in ima opcijo klika nanjo in se ti se poveca lahko tudi v drugem oknu,se ta okno vedno pojavi brez in pise da ta stran ni dosegljiva ali jo pa ni mogoce prikazati(tisti standart napis ko nekaj ne obstaja).

Al pa na forumih nemorem uporabljati smajlijev,recimo kliknes smileja za dodatek k textu in te vrze naprej in ti napise da pac stran ne obstaja in nevem kaj se vse,ko das pa bacward se ti pa pri textu vidi smajli.
Sploh nimam pojma kaj naj bi bilo narobe,vcasih je seveda vse to delovalo brez problema.

Sem tudi tistih 400mb popravkov ali updaitov odinstaliral in iz neta instaliral nazaj tako da je samo ena java pa tudi ne dela.

Utk ::

Pusti tisto "celo javo", inštaliraj si plugin, ga omogoči in bo delalo.

Racunalnik ::

Kje dobim plugin in kje ga aktiviram.

Utk ::

Ja odvisno od browserja, ne.

Racunalnik ::

Ja mam explorerja,vrjetno da najnovejsega.A pa mislis da je to sploh java kriva la kaj.
Pa kje dobim te plug ine?

hruske ::

Ti si nekje v brskalniku onemogocil javaSCRIPT in ne java.
Rad imam tole državico. <3

Racunalnik ::

Pa mogoce ves kje se to stela,ker kolk jest vem nisem nic saril po nastavitvah ker se mi po pravici povedano tudi nebi dalo.Mogoce je bil kak virus al pa nevem kaj.

BaRtMaN ::

To je kvečjemu kakšen 'popravek' onemogočil, ker se nekaterim zdi bolje onemogočiti nevarne zadeve kot jih narediti nenevarne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Racunalnik ::

zdele sem dal v nastavitvah vse na defult pa ni nic bolje mi pa zdej mece ta opozoril ven,pri bolhi kjer bi mi mogl pokazat rubrike.

Ma kdo kaksno resitev ker mi kr dost problemov dela ta problem povsod.



Zgodovina sprememb…

Utk ::

Kupi si en dober browser. Firefox recimo.

Racunalnik ::

!0 let mi je sluzil cist vredu in ga zaradi tega res ne mislim menjat.

Mogoce ve kdo kaksno resitev?

Myth ::

Orodja - Internetne možnosti. Počasi lepo preglej, in nastavi kaj, vse skozi. Posebej poglej kakšno imaš varnost , zasebnost in dodatne nastavitve. Prav tako idi lepo na sun pa si inštaliraj javo. Pa izberi 1.4.2. Java bi ti morala delovati vredu, če ko klikneš v IE-ju : Orodja - Sun Java Console, da se ti odpre. Pravtako moraš imeti v Nadzorni Plošči : Java Plug-in.

Ko boš imel to, klikni bilokje tole Javo, da se ti odpre. Najbolje da odpreš v Nadzorni plošči. Tudi tu lepo počasi prebrskaj vse in naštimaj da ti bo delalo kot treba.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

Racunalnik ::

Varnost in podobno so vsi reglerji tolk nisko da mi ze windowsi ne dovolijo iti nizje.

V toolsih sun java console se mi ni odprla in sem sel enablad pa ni nic bolje,sedaj dela ko v toolsih odpres sun java console.

Javo imam 1.50

V control panelu je pa JAVA ni pa nikjer java plugin.

Kje se to downloada oziroma kaj naj naredim.

Myth ::

Zdajle sem šel na www.java.com in se mi je javila rumena vrstica za posodobitev.

Tole sem našel.
Windows XP SP2 users: if you encounter an error, look at the top of this page for a yellow bar that reads "This site might require the following ActiveX control: 'Java Plug-in 1.5.0_04' from 'Sun Microsystems, Inc.'. Click here to install..." Click the yellow bar and choose "Install ActiveX Control..." to allow installation to proceed.

No, tebi očitno manjka ActiveX. Odklikaj še enkrat na javo.
:)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

hruske ::

Kar ima on uniceno je javaSCRIPT in ne java, kot sem ze enkrat rekel. Kako popravit ... hja, v brskalniku nazaj omogocit, al pa zamenjat brskalnik ce se ne da omogocit, ce pa tudi ta ideja ni vredu, potem lahko pa ponovno namestis sistem.
Rad imam tole državico. <3

Myth ::

Mi lahko potem razložiš, kako človek sploh nič ne spreminja nastavitev pa mu to nastane? Ali pa nisi njegovega posta prebral? :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

hruske ::

Zakaj ne bi moglo nekaj drugega spremenit nastavitev, sploh glede na to, da tako veliko število windows uporabnikov poganja racunalnik kot administrator?
Rad imam tole državico. <3

Racunalnik ::

Pomoje da je tudi problem z active xom ker stem sem imel vedno probleme,ampak ce je bil problem se je pojavila rumena crta gor in sem instaliral activex ampak nevem zakaj sem ga mogu vedno znova,potem je pa se to crknlo.Ampak vcasih je tudi delalo n avsake tolk cajta.

Zdej pa ce grem na java.com se mi ne pojavi ta rumena popup crta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se ob startu ne odziva 10 min ?Disk melje?Virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202268 (1874) Racunalnik
»

E-davki in oddaja dohodnike (bliža se dan) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
868347 (6310) kriko1
»

java igre na internetu- ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
81583 (1487) kl82
»

Windows 2003 & Sun Java (nekaj vprašanj)

Oddelek: Operacijski sistemi
171213 (1018) undefined
»

Win XP Pro & JVM

Oddelek: Programska oprema
81316 (1245) pagat34

Več podobnih tem