» »

Winapm3 Playlist na CD v mp3 formatu

Winapm3 Playlist na CD v mp3 formatu

vihar ::

Glasbo imam razseljeno po disku, v mp3 formatu.V Winamp3 imam Playliste in rad bi zapisal CE v formatu mp3 na osnovi Playliste iz Winamp3. Ali kdo pozna program, ki to naredi skoraj "sam", Hvala.

gumby ::

nero
xxx.m3u samo "potegneš" na audio-cd

vihar ::

mp3 se pečejo v DATA CD obliki, zato ne morem "potegniti" dol.

gumby ::

ups, sem mislil, da gre za audio-cd:8)

CaqKa ::

nekak ni pametenga odgovora.. mislim da je bistveni problem v tem da imaš ogromno mp3jev iz katerih bi pa rad le tistih recimo 150 spravil v nek dir da bodo pripravljeni za peko?
playlisto shrani > jo ofnaj v ultra editu in briši vse napotrebno navlako da bodo ostali še samo full filenamei z pathi.
primer:
c:\dir1\mp3\dir2\izvajalec\muzka.mp3
c:\mp3\nekaj\file2.mp3

... itd
ko imaš tak urejen m3u vklopiš v ultra editu na stolpični način urejanja in v začetek vsake vrste dodaj 'copy' na konec pa tvoj ciljni direktorij recimo 'c:\snemaj\mp3', tak pripravljeno datoteko m3u sedaj shrani kot nekaj.bat
zgornji primer bi sedaj naj zgeledal tak:

copy c:\dir1\mp3\dir2\izvajalec\muzka.mp3 c:\snemaj\mp3
copy c:\mp3\nekaj\file2.mp3 c:\snemaj\mp3


poženi jo.
to ti bo sedaj vse mp3je skopiralo v tist direktorij 'c:\snemaj\mp3'
če želiš da bodo mp3ji meli določen vrstni red igranja pa vsakemu v začet filenama še dodaj masko v stilu 001*.mp3, 002*.mp3 003....
fajle prenesi v data cd in speči cd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

vihar ::

CaqKa, hvala za pomoč in razlago, si edini, ki se je javil od treh forumov. Bom poiskusil narediti po navodilih.

CaqKa ::

torej sem približno trofil problematiko?
upam da bo špilalo...
pa da veš kaj je to ultra edit... sicer pa lahko namesto ultra edita uporabiš tudi notepad.. samo tisto bo bolj počasi šlo.

vihar ::

CaqKa, ali bo verzija 9.20b v redu. Res, da sem pri fortranu in cobolu sovražil pretvarjanje pri izpisu napak leta 1972. Z leti mi tudi spomin peša. Ko boš rabil kakšno video ali DVD zadevo pa se mi kar javi. LP

CaqKa ::

samo da zna stolpično delat... mislim da bo vredu ta verzija..
em kaj dela sploh? moj način seveda, ali ti je kaj slučajno šteknilo?mogoče nebi bilo slabo zadeve v program prenest :) ali pa v kakšno bolj napredno command line skripto :)
sam te skripte nisem kaj preveč večš.. oziroma sploh nevem njene sintakse.
lp
ah video pa dvd pa mislim da ni problema... mamo divxe ;)

vihar ::

Pri DivX-u imam pa jaz težave, ker digitalni video zajemam s pomočjo DV 2000 Pinnacle in dela s formatom *.mp2 v velikosti 720x576. Čudovito za montažo v realnem času in potem zapisovanje nazaj na mini DV, SVHS, VHS, DVD. Master iz treh mini DV zapišem v *.mp2 na zapisovalec HP200i -DVD+R. Kasneje lahko kar iz DVD predvajalnika naredim montažo. To sem ti zapisal, ker mislim, da mi boš lahko kasneje še pomagal pri izdelavi dobrega videa v DivX formatu. Lep konec tedna, vihar.

CaqKa ::

hehe. jaz itak delam preko dv/firewirea. tam montaža tudipoteka približno v realnem času dokler ne začneš efektov dodajat.
a dober video iz dv formata... hmmm to pa skočiš na doom9.org imajo krasen in obsežen forum in vglavnem tam najdeš dosti in večino problemov z njihovimi rešitvami.
če pa bo kaj bolj specifičnega pa le vprašaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avtomatski izpisek datotek v Total Commanderju

Oddelek: Programska oprema
131218 (994) misek
»

Radijske postaje > uporabljajo MP3 ali audio (orginal) cd ??

Oddelek: Loža
152193 (1795) SkIDiver
»

BSplayer - playlista

Oddelek: Pomoč in nasveti
111017 (923) A1eN
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
262046 (1606) urkoman
»

MP3 na audio kaseto

Oddelek: Zvok in slika
71512 (1352) fictionel

Več podobnih tem