» »

CPU usage 100%

CPU usage 100%

skol10 ::

LP.

Problem je sledeči, na kišti Intel 2 core E6750 2,66 GHz , 4gb rama sem imel win7 32bit, pc je deloval odlično in kar na en dan je procesor 100% obremenjen.
Včeraj sem formatiral in problem ostaja isti, kako je to mogoče? :) poskušal sem tudi namestiti vse updajte vendar ni pomagalo.

V task managerju ni procesa da kaže 100% uporabe, vendar obrmenjenost je še zmeraj 100% oz pada in skače.

A ve kdo v čem je problem?

DeFacto21 ::

Sem imel podoben problem, na koncu pa se je izkazalo da sem imel virus. Poskeniraj računalnik in javi če je kaj našlo.

skol10 ::

Sem poskeniral in nimam nobenega virusa...

luxxx7 ::

Sem imel že na velik računalnikih enak problem in vedno se je rešilo ko sem formatiral računalnik ampak kot vidim si ga tudi ti. Si formatiral tam kjer si imel naložen sistem?

compaq ::

Meni je tudi na začetku delal tako, ravno zaradi posodobitev, tako da je to to...se bo umirilo ko bo vse naredil.

dree ::

Pri meni je pomagalo, da sem izkopil posodobitve :)

RejZoR ::

skol10 je izjavil:

LP.

Problem je sledeči, na kišti Intel 2 core E6750 2,66 GHz , 4gb rama sem imel win7 32bit, pc je deloval odlično in kar na en dan je procesor 100% obremenjen.
Včeraj sem formatiral in problem ostaja isti, kako je to mogoče? :) poskušal sem tudi namestiti vse updajte vendar ni pomagalo.

V task managerju ni procesa da kaže 100% uporabe, vendar obrmenjenost je še zmeraj 100% oz pada in skače.

A ve kdo v čem je problem?


To pa skor težko verjamem. Najprej vklopi, da ti kaže vse procese. V najslabšem primeru bo obremenjen SYSTEM, kar pomeni precej debugginga ampak ni nemogoče.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ameba ::

Zaženi v safe mode.
Inštaliraj program Malwarebytes ali pa spyboot search and destroy, poskeniraj sistem in ti bo vse delovalo tako kot treba.

technolog ::

Kaj so windowsi res tako inferioren sistem, da niti ne moreš pogledat, kateremu procesu je dodeljen CPU čas?

Linux FTW.

skol10 ::

ameba je izjavil:

Zaženi v safe mode.
Inštaliraj program Malwarebytes ali pa spyboot search and destroy, poskeniraj sistem in ti bo vse delovalo tako kot treba.


Naredil, je malo bolje, vendar še vedno ne deluje tako kot bi moralo... :/

amigo_no1 ::

V task managerju ni procesa da kaže 100% uporabe, vendar obrmenjenost je še zmeraj 100% oz pada in skače.

What ?
Prilepi screen od task manager-ja.

Najprej vklopi, da ti kaže vse procese

Zgodovina sprememb…

broken/link ::

prilepi screen od task managerja, ja, in če bo tam vse OK je mogoče tudi, da se ti vse skupej pregreva in je zaradi tega vse na 100%. Tako da v tem primeru bo potrebno še screen od temperatur sistema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 10 pro, procesor skos na 100%

Oddelek: Operacijski sistemi
162416 (1942) gregc1
»

prenosnik dela počasi.

Oddelek: Pomoč in nasveti
342506 (1627) G_mAn
»

Windows zazna le 4 jedra? Fx 8***

Oddelek: Strojna oprema
181373 (912) WarpedGone
»

CPU usage zmeraj 100%

Oddelek: Pomoč in nasveti
6828 (714) amigo_no1
»

internetni oglasi

Oddelek: Omrežja in internet
101156 (1021) Ethical

Več podobnih tem