» »

vdor v win98

vdor v win98

whatever ::

netstat -a komanda najde v win98 malo morje odprtih portov - ponavad porti 1200-1300 in 4400-4600 - kakih 20 z establishanimi konekcijami do raznoraznih serverjev, hkrati pa imam na masini prizgan samo ie6 in to zgolj tule na slo-tech strani odprto. Sem preverjal ze v cistem dosu cel disk in vse fajle za virusi z fprotom pa nic ne najde, przgan mam skoz norton antivirus ikono v taskbaru z automatic updateom pa tud nc ne javi, zonealarm mi javla neke high security riske itd. Vse skup se je nekak zacel ko me je z irca dol fuknal, pol sn pa opazu resno upocasnitev sistema in sel preverjat odprte porte. Fora je pa v tem, da se ti vdori pojavljajo obcasno - zdle trenutno mam ofjene porte 137, 138 in - 4461???? Pol se pa kr naenkrat odpre ene 20 povezav do raznoraznih serverjev... Ce stisnem ctrl+alt+del in pogledam keri procesi vse laufajo mi javi, da mam dvakrat zagnan rundll32! Ce dam na enga pa kliknem end task izpise da rundll32 is not responding in ga zapre, ampak pol sta se vedno dva rundll32 v oknu ki pokaze trenutne procese. Tak da- kaj mi je storiti? A je mozno na kak nacin manualno zapirat porte na win98? A naj formatiram al naj fuknem gor xpje?
Evo zdle se je ofnu se port 68-wtf? pa nisn nc zagnal.
  • spremenilo: whatever ()

ToniT ::

Verjetno maš gor kak Gator ali kaj podobnega. Namesti Adaware ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Original igro zaženem, a se ne zgodi nič..

Oddelek: Igre
171869 (1484) Cold1
»

rundll32.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
51521 (1189) fulgur
»

Noče me vpisat v msn! probal vse nasvete že!

Oddelek: Programska oprema
363006 (2509) ;-)
»

svxhost.exe in system

Oddelek: Pomoč in nasveti
172231 (2022) Tugo
»

Težave v Windows ME

Oddelek: Pomoč in nasveti
7986 (850) karafeka

Več podobnih tem