» »

Noče me vpisat v msn! probal vse nasvete že!

Noče me vpisat v msn! probal vse nasvete že!

;-) ::



Tole se mi dogaja že od kar sem formatiral. Preizkusil sem vse nasvete na microsoftovi strani itd. Nič ni pomagalo. Še kaka ideja?

Aja še tole:



Ko dam repair je potem isto-probal vse nasvete. Prosim pomagajte.

Saj bi uporabil kak drug klient, samo predlagajte mi, pa na živce mi gre ko majo vsi msn plus potem pa v drugih klientih vidiš tiste kode namesto barvnih črk. Kaka ideja?

Ja msn je crap-se strinjam! Samo smo ga primusani uporabljati če čemo for free komunicirat z svojimi kolegi, sošolci in sošolkami, ki so nab's da dalje od msnja ne vidijo.

EDIT: Naslov pa pass je pravi, sem jih več sprobal.
  • spremenil: ;-) ()

bluefish ::

glede na error, tvoj account sploh ne obstaja. Še enkrat preveri user name in password.
Namesto MSN-ja pa lahko poskusiš Pidgin (znan tudi kot Gaim - originalno za Linux).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

;-) ::

Ja ja obstaja, so se kolegi probali vpisat z svojimi, moj je ziher pravi itd. Kako pa naj odpravim težavo na drugi sliki? Pomoje je prva samo posledična.

bluefish ::

firewall?

;-) ::

Sem sklopo windowsovega in svojega.

bluefish ::

poskusi še z tistim programom. Če bo tam delalo, je kriv messenger.

jan01 ::

Prvo se pogoogla!
Probaj http://80048823.mystation.be

Pa še enkrat preveri mail in geslo. Da nimaš angleško tipkovnico vklučeno...

;-) ::

Sem googlal in probal vse žaube in mazila-kot sem napisal. In ne nimam anglške tipkovnice maili so pravi! To je ziher ker na drugih kompah delajo povsod.

Tud pidgin mi nedela;((



Torej je težava vendarle na mojem kompu samo kje? Je možno da je nek "visual c" ali nekaj takega kriv? Tistega res nimam naloženega, pa mi večkatera aplikacija zagnjavi! Ma kdo link?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bluefish ::

potem pa ti preostane le še, da ga vržeš dol, izbrišeš vse ostanke, in poskusiš ponovno.

;-) ::

Zanimivo tudi to sem že. Izbrisal sem ga iz dodaj/odstrani programe, spucal register itd. težava še vedno.

blre ::

Vista bug
www.aktivnadieta.si

;-) ::

Kaki Vista bug. nimam Viste.

jan01 ::

Kakšen virus, trojanec, spyware? Kakšno zaščito kaj imaš?
Naredi scan s hijackthis in sem prilepi log.

Uros!no ::

Hm... če ne najdeš rešitve na tej strani potem je v povezavi z msnom verjetno ni :D


http://msn-errors.com/ :)

urbybaby ::

Moja punca je imela enak problem.

Naredil sem pa sledeče: v internet explorerju/orodja/internetne možnosti/varnost sem nastavil varnost na srednjo in stvar dela.

Pa ne me vprašat zakaj.

LjAp ::

Poizkusi se prijaviti s svojim uporabniskim imenom s prijateljevega racunalnika, ki zagotovo dela.
http://ljap.blogspot.com/

;-) ::

Ja iz drugih računalnikov mi dela mail.


Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 1:48:53 PM, on 1/06/2007
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.5730.0011)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\Program Files\Raxco\PerfectDisk\PDAgent.exe
C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe
C:\Program Files\UPHClean\uphclean.exe
C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
C:\WINDOWS\system32\mmm.exe
C:\WINDOWS\VistaDrive\VistaDrive.exe
C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\jusched.exe
C:\Program Files\Common Files\ACD Systems\EN\DevDetect.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe
C:\Program Files\Unlocker\UnlockerAssistant.exe
C:\Program Files\TaskSwitchXP\TaskSwitchXP.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\Google\Gmail Notifier\gnotify.exe
C:\WINDOWS\system32\PnkBstrB.exe
C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe
C:\WINDOWS\explorer.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Program Files\Xfire\xfire.exe
C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe
C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE
C:\Program Files\HijackThis\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page =
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\ssv.dll
O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)
O2 - BHO: Windows Live Sign-in Helper - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
O2 - BHO: FDMIECookiesBHO Class - {CC59E0F9-7E43-44FA-9FAA-8377850BF205} - C:\Program Files\Free Download Manager\iefdmcks.dll
O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [SystemTray] SysTray.Exe
O4 - HKLM\..\Run: [PowerTweak Menu] C:\WINDOWS\system32\mmm.exe
O4 - HKLM\..\Run: [VistaDrive] C:\WINDOWS\VistaDrive\VistaDrive.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\jusched.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe
O4 - HKLM\..\Run: [nod32kui] "C:\Program Files\Eset\nod32kui.exe" /WAITSERVICE
O4 - HKLM\..\Run: [Device Detector] DevDetect.exe -autorun
O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033
O4 - HKLM\..\Run: [UnlockerAssistant] "C:\Program Files\Unlocker\UnlockerAssistant.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [User Themes] C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DAO\LASTXP\svchost.exe
O4 - HKCU\..\Run: [TaskSwitchXP] C:\Program Files\TaskSwitchXP\TaskSwitchXP.exe
O4 - HKCU\..\Run: [uTorrent] "C:\Program Files\uTorrent\utorrent.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [WindowBlinds] C:\Program Files\Stardock\Object Desktop\WindowBlinds\WBInstall32.exe
O4 - HKCU\..\Run: [msnmsgr] "C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe" /background
O4 - Startup: Gmail Notifier.lnk = C:\Program Files\Google\Gmail Notifier\gnotify.exe
O4 - Startup: Xfire.lnk = C:\Program Files\Xfire\xfire.exe
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\ssv.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\ssv.dll
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O11 - Options group: [INTERNATIONAL] International*
O18 - Protocol: livecall - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\MSNMES~1\MSGRAP~1.DLL
O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\MSNMES~1\MSGRAP~1.DLL
O20 - Winlogon Notify: WBSrv - C:\PROGRA~1\Stardock\OBJECT~1\WINDOW~1\wbsrv.dll
O21 - SSODL: WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\wpdshserviceobj.dll
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: NOD32 Kernel Service (NOD32krn) - Eset - C:\Program Files\Eset\nod32krn.exe
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O23 - Service: PDAgent - Raxco Software, Inc. - C:\Program Files\Raxco\PerfectDisk\PDAgent.exe
O23 - Service: PDEngine - Raxco Software, Inc. - C:\Program Files\Raxco\PerfectDisk\PDEngine.exe
O23 - Service: PnkBstrA - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe
O23 - Service: PnkBstrB - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\PnkBstrB.exe

PaX_MaN ::

Jaz sem imel podoben problem, ko sem posodobil Messenger Plus! Live. Pomagala je samo sprememba gesla.

gavro ::

pejt tam na "network connections" pa daj na LAN nastavi na IP/tcp "obtain automaticly na oboje" mogoce bo to pomagal :\

;-) ::

Sem tako naredil-ne pomaga. Sem menjal windowse iz XP PRO na HOME, tud ne pomaga. Tud na linuxih mi ne delajo msn klienti. Tud ko menjam računalnik ne..WTFF!?

Tr0n ::

Check router settings or something. :)

;-) ::

Nimam routerja. Mam T-2 in un sivi modem ko je za 4 kompe. Sam itak uporablam sam en izhod-pa bilo na kerega dam je isto.

scisco ::

Naj tvoj kolega prinese laptopa do tebe, se proba povezat s tvojim up imenom in geslom... ker boš le tako lahko 100% prepričan da je nekaj na tvojem računalniku. če rata si na novo inštalirej winse in sistem...

;-) ::

Glej berite temo od začetka pi***! Vsem isto razlagam. Sem že povedal da sem menjal winse, šel sem na linux pa noben msn klient nedela, tud komp sem menjal.

Infinity ::

če maš T2 so ti pa mogoče porte zaprl... al pa d je res kak integrated firewall u uni ti. sivi kišti :\

scisco ::

Katero varnost imaš naročeno pri T2?

;-) ::

Nizko varnost imam izbrano. Že cel čas.

Dajte mi povedat kaj majo vsi MSN klienti skupnega? Port? Kateri je ta port? in kako ga preverim če je odprt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Tr0n ::

Ocitno gre za tezav ali na strani ponudnika, ali na strani firewallov/routerjev. Kaj drugega po mojem ni.

scisco ::

Po vsem povedanem in če vse povedano seveda res in da si to res probal... potem je 100% na strani ponudnika nek problem... Ampak še večji problem pa je da bo "tvojega ponudnika" zanimalo le če ti dela internet in ne msn... vem.. žalostno... probej poklicat na t-2, good luck..

Pa poročaj

Lp

;-) ::

Ja saj res me je sram poklicat pa rečt: meni pa msn nedela.

Totalen bedak bom izpadel, samo kaj hočem...:\

LjAp ::

Tudi jaz bi preveril pri T2. Mogoce imas pomotoma napacno stopnjo varnosti...
http://ljap.blogspot.com/

tomaz- ::

po moje imaš isti problem kot jaz....

Takole je šlo:

a: dober dan, jest pr telefonu, a mi lahko preverite mojo stopnjo varnosti, bi mogu imet nizko, pa mi ne odpre vseh portov..
t2: dober dan, če imate napisano v pogodbi nizko stopnjo, potem to tudi imate..
a: ja, ja , ampak a lahko preverite...
t2: glejte, zagotovo imate privzeto nizko stopnjo...
a: pa dobro, a je tako težko preverit ??
t2: dobro , bomo preverili... Ups, očitno je prišlo do napake, bomo uredili,.....:\

;-) ::

Stopnja varnosti je nizka. Sem klical.

bluefish ::

če si res prepričan, da account še obstaja, se poskusi prijaviti z drugim oz. naredi novega in poskusi.

;-) ::

Sošolka, bratranec, ata, nobedn se ne more vpisat na svojga lol sm že povedal. Zdaj sm se že sprjazno počasi.

bond007 ::

Datum maš prav nastavljen?

;-) ::

Ja datum in ura sta prav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

analiza hijack this

Oddelek: Pomoč in nasveti
171764 (1544) klaudija
»

Vsakih 5 minut - Internetna reklama ?!

Oddelek: Omrežja in internet
362803 (1792) SanAndreas
»

Optimizacija Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
72922 (2661) jan01
»

Kako odstraniti Winload.exe...

Oddelek: Pomoč in nasveti
152379 (2119) vratar
»

Kopiranje iber počasno

Oddelek: Pomoč in nasveti
162093 (1775) brdi

Več podobnih tem