» »

kelnarji in frizerji

kelnarji in frizerji

naj bejba ::

A ste se kdaj vprašal, zakva so dandanes kelnarji in frizerji največji cari? (sori, nočem koga žalt pa to). Kar naenkrat se je namreč zgodil, da so na TV veliki intervjuji s Stevoti ipd....
Pol grem pa na kofe, pa me kelnar zignorira in pride čez pol ure, pa ga prosm še za tist ušiv kozarc vode, pa model skor skup pade ...
Tisti v v teh "nobl" bifejih in lokalih, kamor itak sam slovenska smetana bolanga folka prhaja, mislijo, da so boga za jajca prjel, ker tam delajo. Potem pa pridem jaz in naroočim pir, pa mi tip z nonšalantnim pogledom reče:
"Ja pa še salamo pa sir ti dam za zraven"(?????). Itak rabte najbrž prevod: to je pomenil, da sem kmet, ker nisem naročila martinija napol hladnega pa okrašenega s češnjo iz leve in ne iz desne ...

Skratka: kva pa vi o tem kej pravte?

Double_J ::

Zakaj pa pol tje hodiš.
A zato, da lahko tule utrujaš?

HardFu ::

Ma ja in kako lahko sploh piješ pir k je kr neki -> grenko pa še mehurčkasto provrhu -> suxx
http://codeable.io

Binji ::

pir je carski (Lasko)
Drgac pa..ce ti prnese pir pol ql, ce ne pa se prtozi ksnemu managerju tm. Bo se bl nonsalantno gledou ku bo letel na cesto
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Matek ::

lol@HardPhuck

Lasko über alles
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Odin ::

Naj bejba pa kr pir.
bejbi se za moje pojme res bolj poda martini(češnja z leve seveda), kot pa flaša pira.
Drugače se pa strinjam s tabo, da so kaki kelneri ful zateženi.
Kaj pa je s frizeri narobe? Ti je kiri frizuro zje.o?

kuglvinkl ::

Jep, mene blazno moti, če mi ne prinesejo vode zraven kave. Jim rečem še enkrat, pa še enkrat če je treba. Samo če je to potrebno, me tam ne bodo več videl (razen če zamenjajo lastnika, ki ima za tovrstne zadeve več posluha. )Kelnerji? ...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

.:joco:. ::

Meni se pa še ni zgodilo, da mi ne bi prinesli vode (zraven kave, seveda). Kje se to da videt, grem pogledat!

Všeč so mi ženske ki pijejo pivo... :D
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

sharp ::

Ma ja čist prov ma,kaj jih boli kura* kaj piješ,sploh pa ne hodim v "fancy" pube ker so tam itak sam smetana ki jo ne maram,pa še za šankom so ponavadi buziji.Aja Laško je pa itak zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharp ()

Marjan ::

Naj bejba:
Potem pa pridem jaz in naroočim pir, pa mi tip z nonšalantnim pogledom reče: "Ja pa še salamo pa sir ti dam za zraven".


Prijazno se nasmej in reči: "Pritožno knjigo prosim. Pa tudi vašega nadrejenega pokličite."

In potem opazuj barvne spremembe na njegovem frisu.

>:D >:D

(resno!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

Mercier ::

Prijazno se nasmej in reči: "Pritožno knjigo prosim. Pa tudi vašega nadrejenega pokličite."

In potem opazuj barvne spremembe na njegovem frisu.
Ampak kdo bo potem pil tisto vodo? >:D

S kelanarji pa frizerji in policaji se ne bost. Vedno potegnete krajši konec. :D

jeti51 ::

S policaji se ne smeš, kelnarji te pa nimajo kaj zajebavat. Kot stranka imaš pravico, da ima kelnar do tebe nek normalen odnos (če ima zelo dobrega, toliko bolje za ugled lokala), če pa te žali (primer, ki ga je opisala naj bejba), imaš pa vso pravico do knjige pritožb. Pa me prav zanima, kdo potem potegne krajši konec.>:D Veliko lažje gost zamenja lokal, kot pa zaposleni službo in tudi zaposleni so v lokalu zaradi strank, ne stranke zaradi zaposlenih. Samo nekaterim posameznikom to žal še ni kapnilo...

Mercier ::

Ne vem, ne vem...

Mislim da tile trije profili prosperirajo iz čisto upravišenih razlogov. Kelner odloča kaj boš jedel in pil - med kuhinjo in mizo je on bog. Frizer v končni fazi odloča kako boš zgledal. Policaj...ma pa pištolo.

Podobno je, ko hočeš nadmudrit ženo. Izvučeš deblji kraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

.:joco:. ::

jeti51 -> predlagam ti, da v takem primeru najprej naročiš pijačo, šele potem ko jo dobiš vprašaš za knjigo pritožb ali šefa.

Kolegica je namreč (že pred leti) po enem soku (čudnega okusa) dobila nek napad (pulza 140, vročinsko-mrzlični napadi). Od takrat naprej sploh ne gre več v noben lokal.
Je pa sama rekla, da se je nekaj smejala kelnarici, ko je malo polila neko kavo.

To so sicer redki primeri, ampak vseeno se ne delat norca s kelnarjev. Vsaj ne preden dobiš pijačo...
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Thanatos ::

ah prosim in to samo zaradi soka :\ lahko da je ženska na kej alergična pa sploh ne ve

.:joco:. ::

res je, ampak verjemi mi, da ti kelnar komot lahko pljune noter, če mu nisi všeč. Pa ne boš opazu...
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Thrivial ::

...in? Ce ti kelnarca pljune noter, ne dobis kaj dosti vec sline, kot ce bi se poljubljal z njo. Ce je povrh vsega se lustna... 8-)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Thanatos ::

:D 8-)

Binji ::

Ce je povrh vsega se lustna...

Hoces rec da tko lahko se recs da si se poljubljou z njo al kaj?:D :D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tjulenj ::

če dobite pijačo v umazanem kozarcu, ali zatežite kelnarju/ci? pomojem odgovor ni tako preprost, ker nove pijače vam ne bo nalil/a če niste ravno za šankom, ampak samo prelila iz umazanega v čist kozarec. če je pa prave volje pa jasno lahko še kakšen dodatek dobite :)

darh ::

če dobim umazan kozerec... se zahvalim za postrežbo in grem... that's it... če je družba... ne oddidem.. ampak plačam pa tudi ne... pustim tako kt je...
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napitnine - komu, koliko, za kaj, zakaj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15623467 (17380) perci
»

kraje v podjetju

Oddelek: Loža
152120 (1530) fosil
»

"Bencin kelnarji" se vračajo, napitnine? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10817975 (15080) c3p0
»

KMŠ in njihovo dojemanje H2O

Oddelek: Loža
283506 (2352) bMozart

Več podobnih tem