» »

Lcd led TV - pomoč pri nakupu

Lcd led TV - pomoč pri nakupu

knoxvill ::

Prosil bi za pomoč pri nakupu lcd led TV-ja. Zanj sem pripravljen odštet cca 500€.

Trenutno mi je najbolj interesanten: PHILIPS 32PFL5007K/12 LED TV

Ali je res da so trenutno Philipsovi in Samsungovi TV-ji korak pred konkurenco in/ali za ta denar mogoče dobim kakšen boljši TV?!?

Že vnaprej hvala za pomoč in vse odgovore.

Lp
  • spremenilo: knoxvill ()

popster ::

Philips TVji se najbolj prodajajo in so malenkost naprej od konkurence.

mtosev ::

rajše kakšen LG. naj bi bili boljši od philipsov
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Janac ::

mtosev je izjavil:

rajše kakšen LG. naj bi bili boljši od philipsov


ja

RejZoR ::

Tanova serija Philipsov sploh ni slaba. Spet so funkcije premaknil en nivo nižje, tko da že na 3000 seriji dobiš svašta goodijev. Še dodatno so zožali robove okvirja, tko da so Philipsi trenutno eni najbolj minimalističnih TV-jev, ki jih lahko zbašeš v praktično katerokoli omaro. Kar je kul za folk, ki ima pohištvo namenjeno za katode in imajo manj izbire.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

matonson ::

Samo mnenje;). V primeru, da ni prostorske stiske(če je, ne beri naprej:)), se mi zdi trapasto dajat za 32" "monitor" 500€. Za ta denar se dobi do 42" TV. Res, da ni 1500Hz ter "smart" TV, ima malo debeljši rob in za odtenek slabšo sliko, ampak na koncu je velikost slike tista, ki nekaj šteje. Imam sam 32" TV. Ne vzamem več nikol tako majhnega TV pa tudi, če je Super Amoled.

Rajši kaj temu podobnega: http://www.bigbang.si/slika/tv-sprejemn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

fpbs ::

knoxvill je izjavil:


Ali je res da so trenutno Philipsovi in Samsungovi TV-ji korak pred konkurenco in/ali za ta denar mogoče dobim kakšen boljši TV?!?

Za ta denar dobiš boljši tv od LGeja. Na področju 3D Samsung s svojo aktivno tehnologijo zaostaja za LGejem že za 2 leti. Philips je v primerjavi s Samsungom in LGejem mala obrtniška delavnica.

Zheegec ::

fpbs je izjavil:

knoxvill je izjavil:


Ali je res da so trenutno Philipsovi in Samsungovi TV-ji korak pred konkurenco in/ali za ta denar mogoče dobim kakšen boljši TV?!?

Za ta denar dobiš boljši tv od LGeja. Na področju 3D Samsung s svojo aktivno tehnologijo zaostaja za LGejem že za 2 leti. Philips je v primerjavi s Samsungom in LGejem mala obrtniška delavnica.

Philips JE LG. Pač ni isto podjetje, ampak join venture, tako kot Samsung in Sony do sedaj.

Drugače če imaš šanso nabavi plazmo, sem nabavil en Samsung LCD za 500€, ker mi je edini pasal tja, kjer imam plac, pa mi je malo žal da nisem vzel plazme.

RejZoR ::

Pravzaprav Philips in LG ne sodelujeta več. Oz če še, daleč od oblike sodelovanja izpred nekaj let.

Drugače pa me je prijetno presenetil Grundingov LED LCD. Dva dni nazaj sem ga razmontiral, 46 inčnik z LED backlightom, 100Hz, 2x USB port s playbackom, ni da ni. 699 EUR. Nisem nek fan Grundiga, ampak ima sliko presenetljivo dobro (signal strešne antene), sploh če pomislim, da je SD signal na tko velikem ekranu. Sicer sem rabil mal tweakanja ampak rezultat je bil zelo dober.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MK99 ::

incognito ::

Ali lahko tisti, ki ste s TV-ji na tekočem pokomentirate še kaj v zvezi s predvajanjem filmov preko lokalnega USB-ja. Predvsem me zanima predvajanje MKV z embedded ali pa eksternimi podnapisi -- je pri tem kakšen proizvajalec/serija pred drugimi?

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

LG ima daleč daleč najboljšo podporo predvajanja. Najmanj izbirčen glede formatov, podpira embeded in posebej podnapise. Edino DTS zvok pri večini ne deluje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zheegec ::

Ko greš LCD gledati v trgovino so vsi super in waw. Ko daš pa gor kakšno HD vsebino z dosti temnih scen je pa zadeva dosti slabša, kot si predstavljaš...
To popravi kakšen Panasonic IPS LCD (težko se dobi v Slo, se mi ni dalo zafrkavati) ali pa seveda plazma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127598 (17685) Mirkokovačec
»

Televizija do 700€

Oddelek: Kaj kupiti
3812206 (10505) bedak
»

Nakup novega televizorja( Led LCD)

Oddelek: Kaj kupiti
358374 (7511) fpbs
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13226873 (24475) djordjevic
»

Sony, Hitachi in Toshiba združujejo oddelke za LCD v podjetje Japan Display

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
237884 (6660) Jst

Več podobnih tem