» »

Nov pekac

Nov pekac

Sycroft ::

lep pozdrav

pred novim letom sem si v neki trgovini kupil msijev pekac, vendar sem ga ze nesel nazaj in uveljavil garancijo saj mi je vse cdje uniceval. zdej pa bo vrjetno moznost zamenjave pa me zanima kater drug pekac bi se bil v igri, seveda bom pac se malo doplacal. kaj predlagate? cena naj bi bila nekje do 20.000, ker ta je bil 16.000:)
  • spremenil: Sycroft ()

pilatus9 ::

Kupi TEAC 48x:\ , ker je zakon!

Ce pa hoces met res kvaliteto, pa si umisli Yamaha F1>:D . "Za razliko od navadnih....pralnih praskov" ima crno notranjost, kar se dodatno pripomore k absorbciji zarka...

LP Robi

Bug ::

Ja, jaz mam Yamaho in sem zelo zelo zadovoljen z njo!
Teac, LiteON tudi nista slabi izbiri..... na tebi je, da se odlocis:)

TitanSLO ::

TEAC 48X je kul, Liteon pa ne vem ,men ni fajn. S Teacom sem prekopiru že cedeje z Secrum, Safadeisk,.. zaščito. Za senemanje pa uporabi Alcohol 120%, ter Nero-ta.
Men vse laufa


Tr0n ::

Enako.

Intl ::

No, pa naj še jaz pristavim svoje mnenje in sicer, sem do pred par dni nazaj uporabljal Teacov 16x kratni pekač, od sedaj naprej pa mi pri peki cedejev pomaga Sony CRX215A1.
Naj povem, da sem najprej sicer bil skeptičen o Sonijevi enoti, vendar me je prepričala že takoj, ko je prebrala 2 cedeja, katerih niti Pionner 116 niti stari pekač Teac nista.
Kar pa se same peke in predvajanj tiče pa je enota tiha ter hitra in zasluži vso pohvalo.

flajer ::

LG! super zadeva, ne drazja od 18500sit! tud v raznih testih so pohvalil tale pekacek.
jst mam LGcdrw 40x 12x 40x in odlicno dela!

Bug ::

No, jaz koristim Yamaho ze od njihovega SCSI 4x4x24x pa skoraj vsako njihovo generacijo (razen 20x) in bom kar ostal pri tej firmi kajti kvaliteta zapisa in inovacije so na njihovi strani (tudi DiscT@2 - mogoce ni kaj extra uporabnega je pa nekaj novega).:)
Kar pa se LiteON-a tice pa je znano, da Sony,... koristi od njega tehnologijo - LiteON je eden najvecjih proizvajalcev opticnih pogonov kateri dela za tudi za "velika" imena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bug ()

Lime ::

Teac CD-W540 (40/12/40) NE! Za 48x NE VEM!
Priporočam LG GCE-8480B (48/24/48).

krucymucy ::

Sony = Liteon ...

Drgac pa z liteon-om prav tako ni noben problem prekopirat zascitenih CD-jev!
Yamaha je zakon za snemat glasbene CD-je (vendar vas vsaj 95% ne opazi razlike med CD-jem posnetim z yamaho in npr. liteonom)

Kupi kar hoces - jest priporocam liteona!

||_^_|| ::

vsak teden tema: kakšen pekač nej kupm?
Odgovor je pa že dolgo znan:
- malo dnarja -> TEAC
- malo več dnarja -> Yamaha
- še malo več -> plextor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plextor 48x

Oddelek: Strojna oprema
281163 (842) ||_^_||
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
221998 (1501) AngelOfDeath
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191622 (1253) TheJack
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301415 (1147) romci1
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271487 (1168) lukslo

Več podobnih tem