» »

Logitech HD Webcam c310 problem

Logitech HD Webcam c310 problem

Mare3 ::

Dobil sem omenjeno kamero zdaj pa me zanima kako pridem do omenjene HD kakovosti slike (720p), nikjer ne najdem nobene možnosti izbire kakovosti ko posnamem testni video in ga naložim na youtube ga posname v 360p kakovosti, se pravi so kvadratki. Ko pa pogledam posnetke ostalih so pa neprimerno boljše in se vidi ta razlika med kvaliteto. Se komu kaj sanja kako to urediti? Hvala LP.

solatko ::

Mare3 - Da. S kakšnim kvalitetnim programom, ki pa po navadi niso v sklopu kamere, temveč jih je potrebno dokupit - ti ponudi ob instalaciji originalnega CD-ja Logitech-a, ali pa kakšne druge firme.
Poglej za kakšnim freeware programom.
Delo krepa človeka

Mare3 ::

Ja no pa recimo da bi rad uporabljal kamero za skype je ista zgodba, slika katastrofa...

solatko ::

Potem je nekaj narobe s kamero. Po navadi imajo Logitech zelo kvalitetno sliko. Morda si dobil ponaredek, kakšno kitajsko, kozolec made verzijo od preprodaje. Original Logitech so res vredne svoje cene.
Delo krepa človeka

Mare3 ::

Hmm čudno ker ne izgleda ponaredek, kupil sem jo pri funtech.si škatla, cd, kamera vse se mi zdi da je tako kot je treba ne zdi se mi da je ponaredek. Ne vem res kaj bi lahko bilo. Vklopil sem inštaliral tisto iz cd-ja in to je to...

solatko ::

Nesi nazaj, če si kupil pri Funtech, potem je dobavitelj verjetno Avtera in ne gre za ponaredek. Uveljavljaj stvarno napako in zahtevaj zamenjavo.
Delo krepa človeka

Mare3 ::

Kot kaže je problem v priloženem cd-ju. Izbrisal sem vse kar se je naložilo iz njega in sedaj je slika taka kot mora biti.

Mare3 ::

Te lahkoprosim za ime kakšnega prej omenjenega freeware programa da naredim kratek testni video?

pharaon ::

Samo za info, si izbral opcijo 720p v nastavitvah Logitech Webcam Software-a? Nikjer nisem zasledil, da si sploh delal s tem programom, ki je seveda na cd-ju. Imam enako kamero, kupil pred 3 tedni pri Enaa, mi deluje super od prvega dne....

Mare3 ::

Kje pa je ta opcija ker je nikjer ne najdem.

pharaon ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pharaon ()

Mare3 ::

Pa prej mi tega ni kazalo ne vem kako zdaj kaže -.- Pa še vedno ko naložim na youtube ni v 720p.

Porihtano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956683 (5138) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937169 (12180) BivšiUser2
»

Avto kamerca (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9518144 (12184) strumf666
»

Kako najceneje gledati Full HD?

Oddelek: Zvok in slika
174033 (3571) polde66
»

Nakup digitalne video kamere

Oddelek: Kaj kupiti
353363 (2610) Calligula

Več podobnih tem