» »

Gigaset 4170isdn in router

Gigaset 4170isdn in router

moat ::

Imam Simensov analogni brezvrvicni telefon s tajnico Gigaset 3015 Classic s prenosno slusalko 3000 Classic. Kupil bi bazno postajo Gigaset 4170isdn (presel bom na ISDN). Zanima me:
1. Gigaset 4170isdn ima moznost priklopa dveh analognih linij; ali mi bo Gigaset 3015 s tajnico deloval, ce ga prikljucim na analogni vhod (katera bazna postaja bo zvonila); ali bom lahko preusmeril klic na tel. slusalko 3000 Classic, oz. je ta kompatibilna za sprejem preko bazne postaje Gigaset 4170isdn?
2. Ali bo deloval tudi v racunalnik vgrajeni dial up modem, ce ga prikjucim (ali je svic enak kot pri Gigaset 3015) na drugi analogni vhod postaje Gigaset 4170isdn (obdrzal bi ga samo za primer okvare ali napake na ISDN liniji oz. vmesniku); mora biti v tem primeru zunanji dial up modem?
3. Sem iz mesta, kjer se ni mozen ADSL (zato tudi oklevam z ISDN); bodo kaksni problemi z bazno postajo Gigaset 4170isdn, zlasti z njeno brezzicno povezavo, ce bom naknadno nabavil ADSL/ISDN usmerjevalnik (npr. nekateri routerji omogocajo priklop dial-up modema, v primeru izpada povezave ADSL/ISDN); kako bo z zascito v Gigaset 4170isdn in usmerjevalnikom (medsebojni vpliv oz. konflikt dveh zascit?);
3. Ali se Gigaset 4170isdn obnasa podobno kot router z vgrajenim pozarnim zidom (preprecuje napade NAT ali DoS napade) ali skrbi samo za varnost LAN brezzicne povezave)?
4. Ali ne bi bilo bolje (v primeru kasnejse nabave routerja) kupiti malce starejsi paket Gigaset 3070isdn (ker nima LAN povezave, ki jo ima ze vecina usmerjevalnikov)?
5. Kaj priporocate, kaksno zdruzljivostno opremo-routerje, v primeru nakupa Gigaset 4170isdn za uporabnike ADSL/ISDN in tudi dial-up modemom oz. vmesnikov?

Oprostite za vsa vprasanja; povezava racunalniska-telefonska tehnologija, mi ni najbolj domaca. Za odgovor se vam zahvaljujejm.

  • spremenil: moat ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN Aparat/slušalka

Oddelek: Omrežja in internet
12706 (568) MTB
»

IP telefonija in Gigaset 4170 isdn

Oddelek: Omrežja in internet
8989 (806) Tomay
»

Isdn modem v linuxu (modem prepozna)

Oddelek: Operacijski sistemi
7915 (861) CCfly
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101291 (1191) nero
»

Kako posharat ISDN modem???

Oddelek: Operacijski sistemi
8860 (782) kuntek

Več podobnih tem