» »

Samsung galaxy S problem !!

Samsung galaxy S problem !!

integral15 ::

Zdravo imam en problem sicer tko je jast sem hotu dans updejtat adobe flash player na telefonu prek android marketa in med updejtanjem je prislo do problema napisalo mi je opozorilo ki pise:
Postopek android.proces.media se je nepricakovano končal. Poskusute znova
Edina moznost je da dam vsili zaprtje in to sm tud storu in vse skupi zapru in pustu pri meru. Ces neki casa sem hotel it na internet z telefonim in ko prizgem wifi mi cisto vsakic zatezi to sporocilo in to skos do kar imam prizgan internet naj si bo to wifi ali internet od ponudnika simobila. Prosim za pomoc ker je res nadlezno ugasnu sm telefon uzel batarijo ven vse mozno sm naredu ze pa vseen mi tezi ko prizgem internet. Hvala

btree ::

Poskusi:
Nastavitve -> aplikacije -> Uredi aplikacije -> Adobe Flash Player -> Pocisti podatke

integral15 ::

Ne zal ne pomaga pravzaprav sploh nimam tipke Pocisti podatke osvetljene ne morem jo uporabit dal sem odstranitev posodobitve pa ne pomaga isto je :(

integral15 ::

Evo mi je vspelo hvala ti tomazzz za pomoc neki sm v aplikacijah zaustavu nek media in zdej je dobro. Hvala

integral15 ::

Se eno vprasanje imam in sicer zanima me katera kombinacija je pri samsungu S da naredis screenshot. Men je parkrat ze uspelo naredit v igri, na uvodni strani, meniju sm nvm katere tipke sm prtisnu ker sm ponesrec. Morda ve kdo hvala.

ZiedRieke ::

volume down+meni tipka se mi zdi da je na originalu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG Optimus L9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212033 (4262) jukoz
»

Zatikanje videov na YouTube

Oddelek: Pomoč in nasveti
92968 (2704) Ale3š
»

Tablet PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
589169 (5966) kmetek
»

HTC touch 2 problem....

Oddelek: Mobilne tehnologije
161284 (1144) Nejc1994
»

YouTube pripravlja 'lahko' stran

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
334536 (3208) ABX

Več podobnih tem