» »

Lumina 710 in MS outlook

Lumina 710 in MS outlook

s51as ::

Živjo,

Mogoče kdo ve kako se sinhronizira imenik in koledar MS outlooka z Lumino 710?
It's just me myself and I
  • spremenil: s51as ()

SLO_Matej ::

Najprej je zelo fajn, da sploh veš kako se telefonu, ki ga uporabljaš reče - Nokia Lumia 710 (brez n-ja). :)

Verjetno nimaš MS Exchanga ali pač? V tem primeru se da zadevo enostavno rešiti z namestitvijo Outlook Hotmail Connectorja, ki e-pošto in koledar sinhronizira s Hotmailom (tega pa tako ali tako imaš, saj si se v svoj WP7 prijavil s svojim Windows Live računom oz. si ga na novo ustvaril), le-ta pa se sinhronizira s telefonom. Podatke moraš namreč vmes shraniti v oblak do katerega imata dostop tako Outloook na računalniku, kot tvoj Windows Phone.

Kako to storiš pa si poglej v Microsoftovem videoposnetku na naslednji povezavi: http://goo.gl/pXZnx

Zgodovina sprememb…

s51as ::

Hvala za tole.
Je pa precej komplicirano, pri prejšnjem telefonu se mi je preko activesync vse sinhroniziralo.
No tudi tole bo šlo.
It's just me myself and I

SLO_Matej ::

Ja v bistvu niti ni tako komplicirano. Sedaj moraš samo vzpostaviti povezavo med Outlookom in oblakom - Hotmailom. Windows Phone pa ima tako ali tako že vrajeno odlično sinhronizacijo s Hotmailom in drugimi računi.

ActiveSync si moral ravno tako namestiti na računalnik, potem pa še na telefon. :)

s51as ::

Imam outlook 2003 in nikakor ne morem dodati hotmail accounta.
v live se prijavim z ime.priimek@gmail.com pod server vpišem m.hotmail.com kaj delam narobe?

Ok server je pop3.live.com

zdaj moram pa nekako koledar pa stike deliti s tem računom... škoda da ni navodil za office 2003

Se je izkazalo da imamo exchange :D
It's just me myself and I

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s51as ()

SLO_Matej ::

Za nastavljanje sinhronizacije računov z Windows Phonom, imaš navodila tudi na sledeči strani: http://www.microsoft.com/windowsphone/s...
Za Exchange glej razdelek "To set up a Microsoft Exchange or Office 365 email account". :)

s51as ::

10000x hvala. Z exchange računom je res zelo, zelo enostavno.
It's just me myself and I


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stiki Nokia Lumia

Oddelek: Mobilne tehnologije
232006 (1841) M7e7
»

Nakup telefona - Android in sinhronizacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
183206 (2557) ncc2000
»

POP3 mail na več PC

Oddelek: Omrežja in internet
203122 (2812) axee
»

Singhronizacija GSM, Outlook in Exchange

Oddelek: Pomoč in nasveti
214149 (4023) SLO_Matej
»

Xperia Neo (Android) vs Omnia7 (WP7)

Oddelek: Mobilne tehnologije
354577 (3853) Moshi

Več podobnih tem