» »

hp 8500 - kako ga prisiliti da printa?

hp 8500 - kako ga prisiliti da printa?

Kiki1984 ::

Zanima me kako naj HP OFFICEJET PRO 8500A prisilim, da mi sprinta črno kopijo , ker mi vstrajno noče printat, saj piše da v printerju ni yellow barve. Črne barve je več kot dovolj, oziroma je nova!

Tudi če izberem pod opcijo printer options-advanced-print in grayscale-black ink only mi zadeva ne deluje! (še vedno teži za rumeno barvo!)

Kako izklopiti ta hudič od HP-ja?

Janac ::

ja rumene barve ti je zmankal

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: LuGi ()

Kiki1984 ::

:-) sam zakaj bi rabil rumeno barvo če hočem črno belo kopijo???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiki1984 ()

Furbo ::

Kiki1984 je izjavil:

Zanima me kako naj HP OFFICEJET PRO 8500A prisilim, da mi sprinta črno kopijo , ker mi vstrajno noče printat, saj piše da v printerju ni yellow barve. Črne barve je več kot dovolj, oziroma je nova!

Tudi če izberem pod opcijo printer options-advanced-print in grayscale-black ink only mi zadeva ne deluje! (še vedno teži za rumeno barvo!)

Kako izklopiti ta hudič od HP-ja?


S tem tiskalnikom je nemogoče tiskati, če niso notri vse glave in nobena ne sme biti prazna.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kiki1984 ::

super novica torej... sedaj me pa zanima še nekaj... zakaj se mi je praznila rumena kartuša če sem printal samo s črno?

mr1two ::

Večina printerjev joka in stoka, če ni katere od barv. Nimaš kaj, bo treba kr rumeno novo kupt, pa vgradit notr.
Dva tedna je od tega, ko sm čist popenil, ker mi zaradi ene od barvnih ni hotlo ničesar printat. Štos je bil v tem, da printam črno že eno leto in nism delal nobene barvne kopije, je pa barvo spluvalo ven, ko sem dal šobe pucat(črna ni dobr printala), nakar se je seveda kartuša spraznila... Pol sem na ebayu naroču kr cel pack barv, ker se splača. 10 evrov mi je prišel paket, pr nas pa samo črna tolk stane...

Kokr vem, je to zaradi "zaščite" pred tem, da bi se brizgalna šoba zasušila(da nebi prišel zrak notr), saj je kr cirkus pol reševat vse skup. Tisti tiskalniki, ki pa imajo šobo na kartuši pa kr printajo, tudi če katere zmanjka.

Furbo ::

Ker si kupil tiskalnik z neizmenljivo glavo, potem pa stalno čisti te glave in slejkoprej ti zmanjka barve, tudi če ne natisneš niti enega lista.

Raje si kupi barvni laser, ali črnobeli, če barvic ne rabiš.

Sem še malo bral o teh printerjih, z nekaj manevri ga lahko preslepiš da tiska, vendar če bo potegnil noter zrak, bo uničen.

http://h30434.www3.hp.com/t5/Other-Prin...

Manevri so na strani 2.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kiki1984 ::

hvala za razlago obema

aja kakšna stran za dobavo teh kartuš? (tujina)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiki1984 ()

Furbo ::

http://www.amazon.de/Tintenpatronen-Off...

Amazon.de vpiši HP 8500

Tole na linku so ponaredki, so pa zelo poceni..

Original..

http://www.amazon.de/Original-Tintenpat...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kiki1984 ::

ja vidim. tam na ebay-ju neki razlagajo o tem : > je kaj resnice na tem?

mr1two ::

Jaz sm naroču na ebayu od trgovca " theinkers". So še kar hitro odposlali, zadeva pa je potovala nekje med enim tednom in 10 dnevi.
Z nemčije niso pošiljali, pr tistih ki sm gledal, ampak nimam tega printerja, tko da lahko najdeš tudi kakšnga druzga.
Originalne barve se itak ne splača kupovat, če printaš zase :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429890 (19160) bobby
»

hp officet pro 8500A ali se ga da rešit?

Oddelek: Strojna oprema
72317 (2223) AndrejS
»

Nakup tiskalnika - MFP (print/scan/copy)

Oddelek: Kaj kupiti
357899 (6625) miller31
»

Kateri (multifunkcijski) tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
101845 (1724) OlyK
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222326 (1910) mersol

Več podobnih tem