» »

free mysql gostovanje

free mysql gostovanje

urosz ::

Ve kdo mogoče za kako opcijo zanesljivega free gostovanja? za začetek zgolj par tabel v bazi, čez čas bi v bazo shranjeval tudi nekaj fajlov, vse skupaj ne bo naneslo več kot 200MB.

Ali pa vsaj začasno, 1 teden, mysql baza, par tabel, goli podatki, par MB, nič ekstra ne rabim.

Se pa mudi (beri: še danes bi rabil)

Gandalfar ::

a webfactionu neb dal 10 evrov pa bi bil se danes na necem kar bo zanesljivo?

kow ::

urosz ::

Gandalfar je izjavil:

a webfactionu neb dal 10 evrov pa bi bil se danes na necem kar bo zanesljivo?


Bi dal, samo ne rabim. Dostop do baze in kar nekaj placa dobim, vendar šele drugi teden. Rabim zgolj začasno, da lahko delam, par dni, pol backupam bazo in se selim.

10€ za par dni za to, da bom rabil par prostor za par tabel pa nima smisla.


@know: ty, bom prečekiral

HardFu ::

Zakaj pa potem teh par dni ne delas z lokalno namesceno bazo?
http://codeable.io

urosz ::

ker nisem sam na projektu :P

no drugače pa sem že porihtal ;)

švrk ::

Malo za zabavo v javi izdelujem desktop aplikacijo, ki se poveže na mysql-ovo bazo. Vse to trenutno laufam na localhostu. Sedaj bi pa želel to imeti na spletu in iščem free spletno gostovanje. Na tej strani http://www.free-webhosts.com/webhosting... sem se registriral že na cca 10 ponudnikov in pri nobenemu se ne morem povezat s svojim programčkom. Napake, ki se mi javljajo so običajno naslednje:
- java.sql.SQLException: Access denied for user 'space_12719017'@'46.164.22.100' (using password: YES)
- ali om.mysql.jdbc.exceptions.jdbc4.CommunicationsException: Communications link failure
The last packet sent successfully to the server was 0 milliseconds ago. The driver has not received any packets from the server.

Torej zanima me kje bi lahko zastonj gostoval z podporo mysql. Rabim zelo malo prostora (par tabel), gre bolj za potrebe učenja. Lahko je tudi za nekaj dni, če ne gre drugače.

driver_x ::

na kakšen način boš imel Java desktop aplikacijo na spletu?

švrk ::

@sammy73
Aplikacijo imam lokalno na PC in se le ta preko spleta poveže na mysql bazo. Ne rabim aplikacije na spletu.
@mzakelj
Zakaj bi plačeval če se malo igram in spoznavam zadeve. Na tem področju sem šele začetnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: švrk ()

driver_x ::

švrk, dvomim, da imajo ponudniki odprte porte za MySQL. Verjetno lahko do baze dostopaš le v primeru, da imaš tudi aplikacijo (spletno) na njihovem strežniku. Sicer se pa obrni na ponudnika in vprašaj, kako je z dostopom do baze od zunaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

švrk ::

Evo sem končno našel nekoga http://www.freemysqlhosting.net/ .
Lepo deluje branje in tudi insert od zunaj. Je pa res, da omogočajo le 5MB prostora vendar je trenutno za moje potrebe dovolj.
Če kdo ve še za kakšnega, ki omogoča malo več prostora pa bo link dobrodošel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MySQL baza - sprememba collation

Oddelek: Programiranje
101899 (1604) KernelPanic
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426645 (5751) techfreak :)
»

MS Access vs. MSSQL vs. MySQL ...

Oddelek: Programiranje
132321 (1957) darkolord
»

MySQL in czs

Oddelek: Izdelava spletišč
423493 (2583) krho
»

kako usposobim mysql

Oddelek: Izdelava spletišč
162294 (2142) rc-car

Več podobnih tem