» »

plextor + win2k

plextor + win2k

sleby ::

Mam Windows 2000 + service pack 1 in Plextorja 12x IDE. Mam tut NERO-ta 5.0.3.8 in ko hocem zapect ksn cd mi nabije SCSI/IDE ERROR !! Dljal sem ze najnovejse ASPI driverje ampak ne pomaga .. je ze mel kdo tak problem oz. ve kako ga resit ?

DirectZ ::

Točno isti problem, vendar da so meni pomagali najnovejši ASPI-ji :))

darh ::

men je Plextor delou brez problema, ampak res... mam Win2k brez service packov in prvič je zevljal un Plug'n'Play... prklopu sm in delal je BP....

mal se poglobi v navodila od plextorja, alpa ga dej ven pa ga priklop točno tko kt v navodilih piše ( nej ti ne bo pod častjo, hehe ), men je tud učash pomagal
Excuses are useless! Results are priceless!

AIDS ::

Plextor 12x dela lepo v Win2K. To kar ti pa ne dela ... tisti error mislem, je pa napaka od NERO-ta, lepo piše na njihovi strani.
No, uglavnem, ugasnt morš file indexing...pol pa stvar dela.

LP, A|D5

TheHijacker ::

isto je bilo pri meni samo da sem SCSI/IDE error dobival v windows ME. Pol sem si pa dal gor še Win2000(brez SP), ker mi dela BP. V ME pa do sedaj še nisem spekel dobrega cd-ja(same coasterje). S HP pečko mi je to delovalo.
AIDS: kje to izklopiš?

sleby ::

Ja, kje ?

Btw .. jest nism na Nero-tovi strani nasel nic o tem ..

AIDS ::

Lep pozdrav.
Tudi jaz sem pogledal na NERO-tovi strani, pa res nic ne pise, tko da mozn da sem to vidu nekje drugje, mozn tudi na Plextor strani ali pa v kakem drugem forumu. No, nima veze, uglavnem, gres v windows explorer, kliknes na drive C:, nato pa Properties, tm pa pol odklukaj file indexing.

btw, to je zdle blo iz glave, ker nimam vec Win2K.

Sam men se zdi da se tam to nahaja.

LP, A|D5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PLEXTOR BurfProof unicuje cdje - prosim pomagajte!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91610 (1364) krho
»

Čudna težava pri peki ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161193 (974) Han
»

snemanje cdjev on-the-fly

Oddelek: Pomoč in nasveti
91258 (1098) Han
»

Nero SCSI/IDE error in Plextor 12/10/32 help

Oddelek: Pomoč in nasveti
141587 (1436) TheHijacker
»

CD-RW Plextor problem

Oddelek: Strojna oprema
151453 (1214) dynamite

Več podobnih tem