» »

Informatika (VŠ) v Ljubljani

Informatika (VŠ) v Ljubljani

Kurzweil ::

Torej stvar je sledeča, v Velenju sem obiskoval VŠ smer infromatika (strojna oprema). Kot že smer pove gre za 2-letno inženirsko smer informatike. Pa me zanima ali v Ljubljani obstaja podobna smer na FRIju ali kjerkoli, kajti imam že opravljenih 3/4 izpitov (programiranje, podatkovne baze, računalniške periferne naprave, računalniško vodeni procesi, računalniške komunikacije in omrežja, in še marsikaj), ki pa niso bili še pod bolognjskim sistemom (prenehal nisem zaradi lenobe). Torej rad bi se izredno vpisal nekje v Ljubljani isto ali zelo podobno smer, da mi priznajo čimveč predmetov, ravno toliko da dokončam inženirsko smer in imam izborazbo višjo od srednješolske.

Hvala...

VelikiTun ::

Oglej si predmetnik na FRI-ju in nato povprašaj, kako je z morebitnimi diferencialnimi izpiti oz. priznavanjem opravljenih predmetov.

Gladi ::

Na FRIju višješolskega programa ni, je samo visokošolski. Najbližja višja šola v tej smeri je v Kranju, no morda je kakšna zasebna šola še v Ljubljani. Na visokošolski študij na FRIju greš lahko če dokončaš višješolski študij, narediš diferencialne in se vpišeš v 2. letnik FRI VS.

Kurzweil ::

Torej v vsej mogočni Ljubljani ni ene smeri študija VŠ, s katerim bi postal inženir, in ki bi bil nekako računalniško/informacijsko naravnan ???

oemdzi ::

Gladi ::

Kurzweil je izjavil:

Torej v vsej mogočni Ljubljani ni ene smeri študija VŠ, s katerim bi postal inženir, in ki bi bil nekako računalniško/informacijsko naravnan ???

Je, ampak zasebna. Primer take šole je pa v objavi nad to.

harmony ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Študent naj bo ali Kako in kam na fakulteto!!! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Šola
466357426 (19618) nejc_nejc
»

Žena pravi da VSŠ ni faks (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26966532 (57816) jype
»

Študij informatike

Oddelek: Šola
276031 (4648) branc
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613726 (7766) barb99
»

Visja sola informatika (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7930840 (21006) drzni86

Več podobnih tem