» »

Seminarska naloga (matura) - terorizem in 11. september 2001

Seminarska naloga (matura) - terorizem in 11. september 2001

KK44444444 ::

Dober dan. Delam seminarsko za maturo. 4. Letnik ekn. Gimnazije in bi me zanimalo če je imel morda kakšen od vas kaj podobnega saj je tema kar obširna. :) ne iščem že celotno narejenih seminarskih ( tudi to lahko ) ampak mogoče samo kej o temu. Še posebej o 11. 9. 2001. :) če kdo lahko pomaga, hvala :)

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

PacificBlue ::

Delam seminarsko za maturo. 4. letnik ekn. gimnazije in bi me zanimalo če je imel morda kakšen od vas kaj podobnega saj je tema kar obširna. :)


Poglej si moje odgovore v tej temi. bos dobil vse informacije ki jih rabis. :))
http://slo-tech.com/forum/t303672/0

no resno, vsaj predstavi tudi alternativne poglede na ta dogodek...ne bo škodilo, lahko pa koristi.
I’m out.
:3

Zgodovina sprememb…

donfilipo ::

no resno, vsaj predstavi tudi alternativne poglede na ta dogodek...ne bo škodilo, lahko pa koristi.


Še res dobronameren nasvet:

Mojstri, ki te vsake toliko karajo so plačani od države in kontrolirani od akademije.

Zagovarjati tezo, da je država aparat, ki z navideznimi samomori, zabadanji, ali rezanjem žil od občanov nekako izsili še več dolarjev.. zagovarjati tako tezo, je podobno kot dreti se na učitelja zakaj te jebe:)

Point je konflikt civilizacij.
Eusarijska liberalna in visoko razvita, (a rahlo do precej (je cold turkey:)) odvisna civilizacija, proti islamski, socialni fevdalni varianti. Stari kaj vem 1500let.

Ne gre skup in konflikti so nujnost.
Če boš to odbalinal u redu bo pozitivno....
tole kako so v dvojčka leteli droni, kako so podminirali s termiton stolnici in podobne...... pa raje drži strogo pod definicijo 'conspiracy theories' in v obrobju.

Res.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

VelikiTun ::

Res je. Delu "It's a conspiracy" raje nameni obrobno vlogo oz. le omembo, brez razlaganja teorij, ki so bile podane v temi na tem forumu. V nasprotnem primeru tvegaš, da bo seminarska označena za domišljijski spis.

amigo_no1 ::

Lahko tudi predstaviš uradno verzijo in nato vprašanja, na katera uradna verzija ni/ne zna odgovoriti, npr googlaj "911 unanswered questions", "911 coincidences", npr. zakaj v uradnem poročilu niso omenjene izjave gasilcev/policajev/hišnika (William Rodriguez) o tem, kaj so videli, slišali, zakaj ni nikjer omenjen WTC7, kaj je počel Boeing E4b nad Washington, zakaj so za preiskavo 9/11 porabili manj kot za Clintonov odpoklic (Monica Lewinsky), kdo je pred 9/11 na veliko trgoval s put opcijami na borzi na UA & AA & Raytheon (in potem veliko zaslužil) ... itd itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

KK44444444 ::

Hvala za vse nasvete! :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evolucija na škofijski gimnaziji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810922 (8373) alexa-lol
»

namizna aplikacija v javi

Oddelek: Programiranje
371852 (1365) urosz
»

Tema oz. storitev za maturo

Oddelek: Programiranje
91099 (833) urosz
»

Seminarska o pomnilnikih

Oddelek: Šola
132064 (1912) Jakka
»

Seminarska: kdo je izumil/razvil vodno hlajenje

Oddelek: Šola
121505 (1082) humanoid

Več podobnih tem