» »

A je to sploh mogoce ???? ZNOREL BOM

A je to sploh mogoce ???? ZNOREL BOM

primozetoo ::

Ok problem je sledec.
Imam "mašino" PIII 450,192ram,voodoo 3 3000, 40giga maxtor.
Najprej sem imel win98, nato sem dal gor 2000 in nastal je problem! Najprej je delovalo vse ok, in danes ne dela nic.
Prizgem rac in ob nalaganju zmrzne.Probal sem varni zagon in tud ne pomaga, pa sem jih zbrisal pa ponovno dal gor (2000) in ista figa. Zamrzne ko pridem do namizja.OK, nato popizdim in formatiram in nalozim win 98.Glejga hudica sred instalacij zmrzne.Ok poskusil bom z win 2000.Spet ista pasta;( ;( ;( .Hm,..ostali so samo se xp.Probam ker druge varjante ni blo inprobam pa spet zmrzne sred instalacije.Nato iz obupa probam se 1x win 98 in se instalirajo.Nato mi nekaj minut dela ok in potem spet zmrzne vse.;( ;(
Probal sem zamenjat graficno,ram,cdrom,disk.:'( in prav nic ne pomaga.


Zeraj zamrzne sred instalacije ali pa v namizju;(

A se komu kaj sploh sanja kaj je narobe?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?;( ;( ;(
PLEASE HELP ME!!!!!

Arthur ::

uf, težka pizdarija tole. 8-O če si res zamenjal graficno, ram, cdrom in disk pa je še zmeri isto, pol je mogoče kej narobe z plato. daj za začetek jo fleširaj, pa potem v biosu izberi kakšne zanesljive nastavitve.
ali pa poglej, če je sploh vse vštekano na plato in med sabo, tako kot bi moralo bit.
boljših idej zdajle nimam.

gumby ::

poglej hladilnik na procesorju - mnogoče ni dobro pritrjen...

primozetoo ::

Sej sm tud razdru škatlo na "prafaktorje", pa bios je že bil fleširan pa ni odzivca.
Nekje mora bit kaksna zanka,samo kje ?

Maximus ::

Ziu!

Mozn je, da je mama sla v franze. Neki podobnga se je dogalajl s fotrovim racunalnikom in neki podobnga se dogaja s prijateljicinim racunalnikom.

LP!

San ::

Ista štorija pri meni - bil je kriv pokvarjen RAM.

primozetoo ::

Imam enga od 64 pa od 128.Probal sem najprej prvega nato drugega nato oba zamenjal(levi na desno- desni na levo) pa ne pomaga.Bom si sposodil se od kakega frenda pa bom potem videla kaj bo.

V tretje gre rado .

MRB0rYS ::

Sigurno ram zamenjaj ga, ali imaš več različnih ramov in se začnejo tepsti med sabo.
b0rys

primozetoo ::

Sedaj sem dal najprej od 64 pa zmrzne, nato 128 pa isto.Mislim da ni ram tisti ki povzroca tezave ,al pa ja ;((
Nekoc sem mel problem z ramom da mi je ob vsaki instalaciji win delalo blu screen of shit.

AngelOfDeath ::

daj provaj dobit kje drugi ram
pa grafo preveri da se nena pregreva

Zavo ::

Lahko je kriv tudi napajalnik! Koliko W napajalnik imaš!
Po mojem strokovnem mnenju pa je problem ta, ki je že bil zgoraj omenjen!
Hladilnik je slabo na procesorju!

primozetoo ::

Probal sem z drugimi rami pa isto zamrzne!
A je mogoce kaj s procesorjem ?

exe ::

probi disk nest k frendu, pa vršta tam Winse gor
Both Nietzche and God are dead.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: exe ()

imegor ::

Ko se je meni začelo podobno dogajati je crknila plata.
Katero plato imaš,mogoče abit bx133.
Imam notr iste stvari kot ti,samo proc je celeron 700@875.

primozetoo ::

Disk sem priklopil na drugi in windowsi so delali normalno.
Sedaj sem ugotovil, da je sla res plata po gobe:'(
Ni druge ku vse u kop novo kupt pa bo.

LP.


MCSE ::

Plata je crklna... 100%... Zamenjaj.

govno ::

imaš vkljopljen virusalert v biosu? mislu sem, ker potem ne more zapisat boot sektorjev ...

jos81 ::

če bi šla plata bi imel temo še v bios ne bi prišel moj prijatelj je 23-krat inštaliral windovse 98 zamrznil mu je računalnik zmeraj na istem koraku ,ko je spustil procesor ker je imel navitega ,mu je inštalacija uspela ,še danes mu dela računalnik ima Abit BH 6 plato tako da poglej če je vse v redu s hlajenjem procesorja.:\
jos

gumby ::

ja... instalirati sistem na navito mašino je neskončno pametna ideja>:D :D

primozetoo ::

Mašina ni bila nikoli navita.

lepi joker ::

primozetoo:skoraj ziher je nekaj okrog procesorja,ne meči še plate vstran..
ventilator na procu ti sploh dela?

primozetoo ::

SZ procesorjem je vse ok, ker sem ga probal dat v drugi rac in dela brezhibno.(tud ventilator se vrti
Danes sem probal se 1x postimat "masino"samo se sploh ne prizge vec in sem spet ptobal vse mozne varjante.Drug procesor na plato,ram,disk,cd-rom,disketnik,graficna..pa se sploh ni hotla prizgat masina.Pomoje je sla plata v tri picke m******.

zile ::

Mel sem plato Abit KT7, ko je nenadoma "crknila". Probaval sem vse možne varijante, tudi bios sem zamenjal. Ker po 1tedensekem usposabljanju k ponovnemu življenju ni bilo uspeha, sem jo vrgel v omaro in kupil takrat popularno ABIT KT7a. Nekega deževnega dne (se mi zdi da po enih 3-4 mesecih), pa sem plato vzel iz omare in še enkrat probal kako je z njo. Motherboard je čudežno zaživel(a) in dela še danes po enem letu ! 8-O . Enako se je godilo kolegu s procesorjem Celeron 300A. Nenadoma crn ekran. Plošča in procesor na servis. Serviser reče, procesor zanič. Kupi takrat malo boljšega Celeron 333A. Po enem tednu še enkrat proba "uničenega" in zadeva laufa. Hardware je ena čudna in zapletena reč. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

lepi joker ::

jaz mam tudi na omari eno dobro 2 leti epoxovo plato,ki bi mi naj crknila...
sedaj jo grem sprobat,sigurno bo delala..
JUHU JUHU


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Random zmrzovanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
131137 (767) solatko
»

plata ali procesor ??

Oddelek: Strojna oprema
191770 (1406) Pyr0Beast
»

PC zmrzne med instalacijo OS win

Oddelek: Pomoč in nasveti
8866 (781) cekr
»

'CUDNO' ZMRZOVANJE PCja! NA POMOC!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101366 (1134) Highlag
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251436 (1175) MaD_Mavr0

Več podobnih tem