» »

PC se sam vklopi!

PC se sam vklopi!

Zavo ::

Potrebujem pomoč, ker zadeve nisem znal sam rešit!
Ko ugasnem računalnik, se le ta čez pet minut sam nazaj vklopi!
Preveril sem, če ima slab stik, ampak zgleda, da je vse o.k.!
Prešraufal sem že dosti računalnikov, ampak to pa prvič vidim!

AMD 1800XP
ECS K7S5A
HDD 80GB
GF4 MX440
256 DDR RAM
WIN XP PRO

_pobesneli_ ::

A imas mogoče v oknu kjer se nastavlja upravljanje porabe(izklop monitorja,izklop diskov po x min) v napajalni shemi nastavljeno "vedno vključeno"

SkIDiver ::

_pobesneli_ to nima nobene veze če ima PC ugasnjen. Windowsi sploh niso torej naloženi in to nima veze. Maš mogoče vkloplen kak wake up on LAN al pa wake up on modem ring? Men se je pržigu zarad modema. Včas je modm kr mal zbluzu pa so začele mal kontrolne lučke vtripat in pol se je PC zagnal sam kot 3 čudo tega sveta. Ko sm zadevo sklopu je bil mer.

Dr_M ::

zanimiv pojav.men ce comp zmrzne u windowsih in ce ga takrat ugasnem, se cez par minut sam przge.ampak tko cist random.ucas po 30 sekundah ze, ucas pa po 5 minutah.:) :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

astras ::

Fora je ponavadi v tem kar je ze nekdo omenjal - modem. Ponavadi se kaksne dve kartice med sab tepejo in to so ponavadi kaksen modem in pa mrezna, tako da ce imas oboje noter probaj zamenjat slote in ti bo stvar delovala.

lep pozdrav

SkIDiver ::

Zdejle sm se spomnu kaj bi lahko blo. Jz mam v mojem biosu na Abit be6-II eno možnost da se ob signalu monitorja v stand by mode al pa kake druge naprave vklop nek timer za vklop pc-ja. Mal preglej bios. 100% maš neki vklopljeno. Probi resetirat bios z cmos jumperjom. Če ne pomaga pa probi flashat bios.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP na nov prenosnik

Oddelek: Operacijski sistemi
181945 (1615) dinozaver7
»

Računalnik noče biti ugasnjen! :D

Oddelek: Operacijski sistemi
71101 (961) ru7
»

Wake on LAN (WOL)?

Oddelek: Strojna oprema
131911 (1402) maticm
»

Računalnik se mi samodejno vklopi

Oddelek: Pomoč in nasveti
133165 (2950) DadoX3M
»

Računalnik se mi ne ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
161104 (958) sifu

Več podobnih tem