» »

The Kids Are All Right

The Kids Are All Right

Timurlenk ::

v soboto je predivedno predvajanje tega filma


mislite, da bo rkc to dopustila? kdo bo odgovarjal, če do predvajanja res pride? kakšen bo naknadni odziv direktorja rtv?

jype ::

Who cares?

kuglvinkl ::

Pizda, se teb meša Timurlenk?

BTW, film je fantastičen. Zelo priporočam ogled.

Zgodovina sprememb…

Timurlenk ::

kuglvinkl je izjavil:

Pizda, se teb meša Timurlenk?

BTW, film je fantastičen. Zelo priporočam ogled.



prav tako govori o otrocih iz donirane sperme, ki sta jih rodili in vzgojili lezbijki


nesprejemljivo za javni zavod, da tako promovira homoseksualnost v naših domovih

Tr0n ::

Cool filmcek, nic posebnega.

Timurlenk je izjavil:

prav tako govori o otrocih iz donirane sperme, ki sta jih rodili in vzgojili lezbijki

nesprejemljivo za javni zavod, da tako promovira homoseksualnost v naših domovih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Brane2 ::

Timurlenk je izjavil:


nesprejemljivo za javni zavod, da tako promovira homoseksualnost v naših domovih


Zakaj ? Del javnosti JE homoseksualen, torej...
On the journey of life, I chose the psycho path.

kuglvinkl ::

Timurlenk je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Pizda, se teb meša Timurlenk?

BTW, film je fantastičen. Zelo priporočam ogled.



prav tako govori o otrocih iz donirane sperme, ki sta jih rodili in vzgojili lezbijki


nesprejemljivo za javni zavod, da tako promovira homoseksualnost v naših domovih


In to tebe zadeva kje?

Sem pa voljan pustiti to temo pri življenju, če boš pisal direktorju RTVja in ga vprašal za mnenje, njegov odgovor pa prilepil tule.

Al boš samo nakladal? In še, ali veš, da si v svoji majhnosti in zagrenjenosti sebi največji sovražnik ? Da te pedri in lezbijke ne ogrožajo niti najmanj? Še manj pa filmi? S tem da ima film, ki ga izpostavljaš fokus v resnici drugje?


Kakšen gravž od ljudi, Timurlenk, kakšen gravž...

Še neki me zanima. Kje in kdo vas fila s tem sovraštvom, če ga delate zastonj? Če je za keš, štekam.

Zgodovina sprememb…

trololo2 ::

kuglvinkl je izjavil:

Timurlenk je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Pizda, se teb meša Timurlenk?

BTW, film je fantastičen. Zelo priporočam ogled.



prav tako govori o otrocih iz donirane sperme, ki sta jih rodili in vzgojili lezbijki


nesprejemljivo za javni zavod, da tako promovira homoseksualnost v naših domovih


In to tebe zadeva kje?

Sem pa voljan pustiti to temo pri življenju, če boš pisal direktorju RTVja in ga vprašal za mnenje, njegov odgovor pa prilepil tule.

Al boš samo nakladal? In še, ali veš, da si v svoji majhnosti in zagrenjenosti sebi največji sovražnik ? Da te pedri in lezbijke ne ogrožajo niti najmanj? Še manj pa filmi? S tem da ima film, ki ga izpostavljaš fokus v resnici drugje?


Kakšen gravž od ljudi, Timurlenk, kakšen gravž...

Še neki me zanima. Kje in kdo vas fila s tem sovraštvom, če ga delate zastonj? Če je za keš, štekam.


Daj pomiri ti raje svoje sovraštvo preden se spravljaš na druge.

Timurlenk ::

not sure if your detectors are broken or just stupid

kuglvinkl ::

Valentino, narobe zastopiš. To kar sem napisal, je na povzetek pridobitev Francoske revolucije na način, da jih lahko razumejo tudi neizobraženi.

Timurlenk ::

ko desničar uporabi takšne argumente, mu vsi vračajo z vljudnimi kontraargumenti


ko pa jaz uporabim desne argumente, me pa napadate


:'(

kuglvinkl ::

Levica je za razliko od desnice zlo nehomogena.

Torej, boš pisal na RTV al ne?

Timurlenk ::

zaradi argumentov, ki sem jih podal, je ljudstvo zavrnilo zakon na referendumu


ti boš mi pa še temo šel zaklenit ;((

kuglvinkl ::

Še enkrat, če ne bo odgovora, gre tema down (za nahujskano ljudstvo mi dol visi), boš vprašal na RTV ali ne?

Zgodovina sprememb…

Timurlenk ::

bom počakal na soboto in videl, ali bo film šel skozi ter ali bodo kakšni ostri odzivi na njegovo predvajanje

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

kuglvinkl ::

ostri odzivi na film :) Pa si ti sploh gledal ta film? :)

Katerga leta pa misliš, da smo? 1000 A.D.? Je župnik največja faca v ulci?

U glavnem, temo bom zaprl. Če politiki in verske skupnosti zastrupljajo javno razpravo z "vprašanji" iz Družinskega zakonika, da bi prikrile predvsem svojo nesposobnost, kaj takega na ST ne bomo dopustili.

PS, Timurlenk, zelo bom vesel tvojega pisma na RTV in odgovora nanj.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

janša uvaja malo delo #2 - tokrat s kredibilnimi viri (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8517756 (15476) BlueRunner

Izigravanje pravice do referenduma ter drugih pravic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18020107 (18183) Ziga Dolhar

Več podobnih tem