» »

Se desničarji pripravljajo na rasno vojno?

Se desničarji pripravljajo na rasno vojno?

donfilipo ::

Malce provokativni naslov skoraj copypast tegale:

http://www.delo.si/novice/svet/se-dansk...

In podobne novice so tudi na drugih slovenskih mainstream spletnih novicah.

Mene zanima sledeče.
Breivika nikakor ne morem mirno pozabiti in prebaviti. In očitno nisem edini. Ko prebiram tisti manifest in se obenem tudi malo izobražujem:), mi ni jasno, kako je lahko kaj takega sestavil osamljen in izoliran norec. Ves čas trdim, da gre za sociološko norost, katere sicer mirne osnutke smo imeli priliko videti tudi na tem forumu:)

In seveda morda je pa kdo opazil tudi revolucionarne premike na levici. Če imajo bombe in šnops, here i come:))
Skratka talk about. Debata me za malce večjo globino v tej predvolilni zame že dolgočasni mrzlici zanima.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Ramon dekers ::

"Ko prebiram tisti manifest in se obenem tudi malo izobražujem:)"
Kako točno pa ti to pomaga pri izobraževanju? so tam kakšni uporabni podatki, študije?

sirotka ::

Hjah, glede na očitne probleme v S Evropi, je bilo samo vprašanje časa, kdaj se bodo začel zbirat in vsaj omilit probleme s priseljenci.

flipflop ::

Vsi željni pretepanja, klanja in razbijanja, kaj če bi šli vsi skupaj nekam v puščavo, pa tam obračunali med sabo?

donfilipo ::

Ramon dekers je izjavil:

"Ko prebiram tisti manifest in se obenem tudi malo izobražujem:)"
Kako točno pa ti to pomaga pri izobraževanju? so tam kakšni uporabni podatki, študije?


Je referenc malo morje. Trik je v tem, da jih je domnevno ta bumbar prebral, jaz pa ne. In potem se tepem direkt z desno roko na levo lice, da jih vsaj malo povoham:). Da vidim, kaj so zofofili frankrurtske šole veleli (to je muka verjemi:) in kaj je temelj prepričanju, da je islam povsem nekompatibilen z evropsko kulturo. No to je malce lažje. In še in še.....

Če je to Breivik dejansko prebral sam (zato pa tudi dumim, da gre za skupinsko delo, nevaren mem) potem je prebral v 3 letih več kot slavoj.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Isotropic ::

saj je pisal na fb, da je dal v par letih 10k ur ucenja skoz in da je po znanju ekvivalenten BSC ne vem cesa ze.

donfilipo ::

E v to krepko dvomim. Morda neupravičeno. Namreč če kolikor toliko resno predelaš reference, ne pride ven, kar je prišlo. Morda desničarstvo. Morda kvazikrščanski upor proti islamski invaziji in kulturnemu levičarstvu. Ne pa terorizem in to nad otroci.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

DeusVult ::

Breivik je tradicionalist, a ne Kristjan. V manifestu jasno piše, da spoštuje Krščanstvo kot kulturno dediščino Evropske rase, da pa po njegovem mnenju zadošča sekularen odnos z cerkvijo in ljudstvom ter neposredno priznavanje in molitev Jezusu nista potrebna. Kar je sicer dokaj tipičen pogled za skoraj popolnoma ateistično Skandinavijo, in razloži tudi, zakaj je bil sposoben brez milosti ubijati svoje neoborožene rojake.

in his manifesto, Breivik referred to "Protestantism as the Marxism of Christianity". (p. 1346) He criticized salvation by faith and deplored "Christian fundamentalist theocracy" as "everything we do not want", in favor of "a secular European society based on our Christian cultural heritage". (p. 1346) He also commended the separation of church and state. (p. 1132)


http://conservapedia.com/Anders_Behring...

Sekularizacija in ateizem sta pot do izumrtja Evrope. Reši nas lahko samo trdna vera in vrnitev h tradicionalnim vrednotam Evropske kulture.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

guest #44 ::

DeusVult je izjavil:

Breivik je tradicionalist, a ne Kristjan. V manifestu jasno piše, da spoštuje Krščanstvo kot kulturno dediščino Evropske rase, da pa po njegovem mnenju zadošča sekularen odnos z cerkvijo in ljudstvom ter neposredno priznavanje in molitev Jezusu nista potrebna. Kar je sicer dokaj tipičen pogled za skoraj popolnoma ateistično Skandinavijo, in razloži tudi, zakaj je bil sposoben brez milosti ubijati svoje neoborožene rojake.

in his manifesto, Breivik referred to "Protestantism as the Marxism of Christianity". (p. 1346) He criticized salvation by faith and deplored "Christian fundamentalist theocracy" as "everything we do not want", in favor of "a secular European society based on our Christian cultural heritage". (p. 1346) He also commended the separation of church and state. (p. 1132)


http://conservapedia.com/Anders_Behring...

Sekularizacija in ateizem sta pot do izumrtja Evrope. Reši nas lahko samo trdna vera in vrnitev h tradicionalnim vrednotam Evropske kulture.



Sej ne bo nič narobe, če Evropo preplavijo črnski kristjani ne?

DeusVult ::

guest #44 je izjavil:

Sej ne bo nič narobe, če Evropo preplavijo črnski kristjani ne?


Po tvojem mnenju je nekontrolirano priseljevanje tujcev "tradicionalna vrednota Evropske kulture"?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

donfilipo ::

Ne bi rekel. Prišla sta do paradoksa, ko krščanstov kot klasično konzervativna vrednota, vendarle ni rasistično in ksenofobno. Zato kot tako, ne ustreza novodobnemu zapiranju mej in izolaciji pred revnimi. Zdaj ko se je pokazalo, da bi nemara ti radi k nam. Prej, ko se je še hodilo s strojnicami in samokolnicami k njim, teh pomislekov seveda ni bilo8-)

In zdaj bi oba želela nemogoče.
DeusVult da se pojavi krščanski duh kot fiatlux, in Jverne da se v globalnem svetu s free marketom zapre meje. Ali pa da se zagrabiš za copate in dvigneš samo za 1m. Meter po meter do lune8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Mipe ::

Samo Ambrus poglejte. Pa Notranjsko, tam bo kmalu počilo, Romi ropajo nemočne starke, policija pa ne ukrepa, samo poročilo napiše. Tudi kamen so vrgli v enega inšpektorja, vendar je 17-letni Rom obravnavan kot otrok. Romi prav tako nimajo nobenega spoštovanja do predpisov in se poserjejo na vodovarstvena območja. Dokler jih bo država ujčkala, se bo netil sod smodnika.

Enako je s Skandinavdci in "uvoženimi". Tudi v Franciji in Britaniji imajo počasi dovolj "naturalizirane" mladine, ki je ropala in razbijala po njihovih ulicah v imenu "protestov".

Libertarian ::

Tako kot se levičarji z raznimi 99% shodi pripravljajo na razredno vojno, se tudi desničarji z Breeviki na rasno...še ameriški Midwest je razumsko 100 let pred kontinentalno Evropo...in potem slišim kako so američani zabiti in zaostali..
Sic semper tyrannis

donfilipo ::

Zaenkrat tako imenovani sredini še uspe obvladovati represijo in oblast. Paradigma je founding fathers, ali liberalizem. Karkoli pogledaš in kogarkoli nemarginalnega, vsi se sklicujejo na founding fathers in 200 let staro ustavo. To skriva v sebi od libertarizma do nadgradnje liberalizma, v res dober zelen welfare state demokratov. In marjanci so tu gospodar:)

Kje stojijo naciji, tudi novodobni internacionalni, katerim edina skupna točka in žrtev so komunisti, cigani, židje in nasilje, kot tudi mutacija Breivika, ki kot projudovska in strogo antiislamska, lahko izvira iz zelo mračnih in še bolj škrtih judovskih krogov:),....mislim da je jasno. Na polno se bodo morali kresniti z oblastmi. Dokler oblast zaradi popolne nesposobnosti, borznih, valutnih in drugih kriz ne razpade kot bugarska skupščina.

In kaj hočejo gibanja 99%. Gledam pa ne vidim. Hočejo v bistvu spremembo sistema, ki se zdi da razpada. Ampak ne z nasiljem. Ne s parolami heil in lager und entloesung. To jim je prednost. Slabost pa, da gredo vendarle desničarjem hudo na živce in bodo ti storili vse, da jih zatrejo, kar pa seveda lahko potem sproži prave revolte in boje.

In ne .....ameriški midwest ima to srečo, da ni naseljen. Ni 100 let pred nami:) Tako si zlahka privoščijo tudi nacije, ki pa jih dodobra omehčajo z alkoholom in cirozo. Njihova edina prednost, torej ni human kapital, ampak relativno prazna zemlja in neizkoriščeni resoursi.

V Evropi bi pa rabili pametne in razgledane ljudi. Sicer bomo doživeli balkanski sindrom. Naj ga opišem nazorno.

Več kot desetina prebivalcev vseh starosti in nacionalnosti, brutalno zmasakriranih in tudi mučenih, rešeno pa NIČ. Niente. Zero. Nada. Pomeni ali se koljejo do zadnjega, ali pa izberejo pamet. Naseljenost se bo povrnila ne glede na poboje čez 10 let. Torej za Malthuzijance: to ni rešitev. Pamet pa bi lahko izbrali že takoj na začetku. Ampak se bojim, da prav zares hudič ne pusti;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Libertarian ::

donfilipo je izjavil:


In ne .....ameriški midwest ima to srečo, da ni naseljen. Ni 100 let pred nami:) Tako si zlahka privoščijo tudi nacije, ki pa jih dodobra omehčajo z alkoholom in cirozo. Njihova edina prednost, torej ni human kapital, ampak relativno prazna zemlja in neizkoriščeni resoursi.

V Evropi bi pa rabili pametne in razgledane ljudi. Sicer bomo doživeli balkanski sindrom. Naj ga opišem nazorno.


Bunch of bullshit. Ameriški midwest je preživel vse to kar se sedaj manifestira v frankogermanski evropi vsaj 30+ let nazaj.

In to da imamo statistično gledano manj pametnih in razgledanih kot npr Avstralci ali Američani je spet kretenizem največje sorte. Ljudje v Evropi morajo biti prej DELAVNI in vzeti 2 šihta če imajo enega od 9-15h da jim ne bodo šle neumnosti po glav in si bojo lahko kupovali novi Q3 in ne razmišljali kako jim gre slabo.

Edinole večni borci z morjem, Nizozemci se zavedajo minljivosti domovine in trgovine ker se že tisočletja borijo z njo bolj, kot s sosedi. Lahko bi si njih vzeli za zgled, namesto Švedske leta 1950 npr.
Sic semper tyrannis

donfilipo ::

Ameriški midwest je preživel to kar Evropa??? Ti nisi normalen.

In kaj naj bi se po tvoje sedaj manifestiralo v evropi? Kar je Kansas preživel 30+let nazaj Evropa pa nikoli?

In kje sem izjavil, da imamo statistično gledano manj pametnih kot Avstralci in Američani? Rekel sem da smo veliko bolj naseljeni!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Libertarian ::

Ciljal sem seveda na levo manifestacijo hippijev in KKKjevcev in white trash redneckov...in njihove sodobnike 99% in neonazije ki harajo po kontinentalni evropi.

Normalnost je relativna stvar, sploh če si pesnik ali poet.
Sic semper tyrannis

donfilipo ::

Rasiste in rednecke imamo, in smo imeli v proto izvedbah kakih 50-500 let pred marjanci. Naciste vseh oblik tudi.

In jasno to da si pesnik, te ne opraviči, da klamfaš neumnosti. Priznam tudi sam sem bil pri 18-tih, ampak sem se spametoval8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Hippye jaz za razliko od vas pesnikov, ne smatram za neko veliko prednost, zlasti prednost 2 let pri nastanku in razpadu:). Pa tudi za neko slabost ne.

Nizozemska pa ja. Multikulturna, odprta, liberalna in socialna država. To kar smo si vzeli za ideal. Kaj pa točno je razlika od švedske?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Ljudje v Evropi morajo biti prej DELAVNI in vzeti 2 šihta če imajo enega od 9-15h da jim ne bodo šle neumnosti po glav in si bojo lahko kupovali novi Q3 in ne razmišljali kako jim gre slabo.


Ni rečeno. Človek se vede vendarle po naravnih zakonih. Darwin? Slišal?
Se mi veliko bolj splača, da ti lepo z izvijačem popravim deco in te zaprosim za donacijo, ker vem da si pun ko brod, in temelj za tezo o analnem karakterju pri Freudu. S tem rešim nevarnosti neprimernih genov, memov in odprem kontrafronto Breiviku.

Capis8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

http://www.spiegel.de/international/top...

Poučno.

In tu ne gre za napenjanje žab in porivanje sofizmov:)
Real thing.

Kaj je po vašem mnenju povod ali vzrok za ponovni vzpon in variacije teh gibanj v Nemčiji, Rusiji?
So Nemci imeli samo latentno skrito?
So Rusi namesto kulakov kolektivno mržnjo usmerili proti judom?
Tell me:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

TESKAn ::

tudi drugje ljudje niso imuni na kretene, ki jim govorijo, da so drugi krivi za njihovo nesrečo. In danes, ko je kriza, se je več ljudi znašlo v težki situaciji, posledično imaš več ljudi, ki so pripravljeni verjet, da je nekdo drug kriv in tudi več ljudi, ki so se pripravljeni borit oziroma, bolje rečeno, eliminirat grešnega kozla.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

leiito ::

Breivikov manifest je plagiat. Malenkost je spremenil Unabomberjeve texte in jih objavil kot svoje.

donfilipo ::

Ni res. Sem bral oboje. Samo koncepta sta bežno podobna. Obsojati družbo. Sicer pa je verjel ali ne, velika razlika. Unabomber je proto zelen na kvadrat, Breivik pa nekaj povsem drugega. Da ne govorim, da dvomim in za enega ali drugega, da sta resnično klinično paranoidna shizofrenika.

S tem, da je Unabomber imel več teh simptomov. Pa mislim, da mu te diagnoze niso nalepili.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

To kar je spacal Breivik, ni ravno remek delo in je polno tudi napak, pa vendar dele, ki sem jih bral, ni sestavil bolnik. Bolezen kot je shizofrenija, ne dopušča relativno trdega dela okoli pisanja in še ustvarjanje profita in skrbnega planiranja. Po najslabšem pumpanju pamfleta, normalen desničar, kar nekaj celo hujših (po besedah) smo imeli na tem forumu:). Na čase pa celo koncizen in poveden. Pa naj reče kdor hoče kar hoče. Če ne bi model naredil kar je, bi imel kar nekaj profesorjev, ki bi delo hvalili. Ne velike mase, nekaj pa le. Tako pa so jim jasno zavezane roke:)

Da ne govorim, da je podajal linke na dela, ki jih citira in jih je prebral, kot da gre za pravi doktorat. Strašljivo zame, pa sem z leti na marsikaj navajen.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

D3m ::

Javno nasprotujem Breviku, potihoma ga pa podiram 100%. 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

donfilipo ::

Nekaj je. Mladi imajo skozi net ves čas odprt pogled na cel političen spekter + še zarote in marsovci:)

Zombiji:) pa smo doživljali kar nekaj bolečin in presenečenj, ko smo ugotovili, da rdeča maša ni cel svet:)

S tem da pa prav zagotovo velika večina moje generacije niti ne surfa, vsaj obilno po politikih in ideologijah ne.

In je zadnji čas glede na spremembe, ki prihajajo. Vsaj ne bo čisto aaaaa?8-O
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

leiito ::

donfilipo je izjavil:

Ni res. Sem bral oboje. Samo koncepta sta bežno podobna. Obsojati družbo. Sicer pa je verjel ali ne, velika razlika. Unabomber je proto zelen na kvadrat, Breivik pa nekaj povsem drugega. Da ne govorim, da dvomim in za enega ali drugega, da sta resnično klinično paranoidna shizofrenika.

S tem, da je Unabomber imel več teh simptomov. Pa mislim, da mu te diagnoze niso nalepili.


Oboje si bral? Resno? Že Breivik je skoraj 2.000 strani, Kaczinsky je bil pa sploh hipergrafičen, drugega razen pisal in občasno sestavil kako bombo, sploh počel ni.

Strinjam se pa, da Brievik ne kaže simptomov kakršne je kazal Uni, ampak shizofrenija je širok pojem, skoraj catch-all za vse, kar ne ustreza drugim motnjam.

Mipe ::

D3m je izjavil:

Javno nasprotujem Breviku, potihoma ga pa podiram 100%. 8-)


Ups?

D3m ::

Nope ampak kar podpora.
|HP EliteBook|R5 6650U|

DeusVult ::

donfilipo je izjavil:

Če ne bi model naredil kar je, bi imel kar nekaj profesorjev, ki bi delo hvalili. Ne velike mase, nekaj pa le. Tako pa so jim jasno zavezane roke


Zaradi političnega pritiska levice. Žal, moderna družbe ne pusti preučevanja vrednot človeka ločeno od njegovih dejanj. Mene ni sram povedati, da se z Breivikom v mnogo primerih strinjam, ker mi je jasno, da to ni nikakršen indikator, da bi bil sposoben ali pripravljen pobijati slovenske otroke. Preprosto dejstvo je, da nihče nima 100% prav, niti nihče ni popolnoma v zmoti. Namesto, da bi se s tem sprijaznili, pa se ta družba obnaša kot, da edino Breivikovo načelo nasilje in poboj. Človek je v svoje delo vložil ogromno truda in načne politične teme, s katerimi se bomo v Evropski politiki prej ali slej mogli soočiti, če si želimo obstoja naših narodov in ver. Ta ignoranca ne služi ničemur, razen paradiranju njegovih (naših) nasprotnikov kot herojev in mučenikov.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

D3m ::

DeusVult je izjavil:

donfilipo je izjavil:

Če ne bi model naredil kar je, bi imel kar nekaj profesorjev, ki bi delo hvalili. Ne velike mase, nekaj pa le. Tako pa so jim jasno zavezane roke


Zaradi političnega pritiska levice. Žal, moderna družbe ne pusti preučevanja vrednot človeka ločeno od njegovih dejanj. Mene ni sram povedati, da se z Breivikom v mnogo primerih strinjam, ker mi je jasno, da to ni nikakršen indikator, da bi bil sposoben ali pripravljen pobijati slovenske otroke. Preprosto dejstvo je, da nihče nima 100% prav, niti nihče ni popolnoma v zmoti. Namesto, da bi se s tem sprijaznili, pa se ta družba obnaša kot, da edino Breivikovo načelo nasilje in poboj. Človek je v svoje delo vložil ogromno truda in načne politične teme, s katerimi se bomo v Evropski politiki prej ali slej mogli soočiti, če si želimo obstoja naših narodov in ver. Ta ignoranca ne služi ničemur, razen paradiranju njegovih (naših) nasprotnikov kot herojev in mučenikov.


+1

Še en ki razume Breivika,....v nekaterih pogledih :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

donfilipo ::

leiito je izjavil:

donfilipo je izjavil:

Ni res. Sem bral oboje. Samo koncepta sta bežno podobna. Obsojati družbo. Sicer pa je verjel ali ne, velika razlika. Unabomber je proto zelen na kvadrat, Breivik pa nekaj povsem drugega. Da ne govorim, da dvomim in za enega ali drugega, da sta resnično klinično paranoidna shizofrenika.

S tem, da je Unabomber imel več teh simptomov. Pa mislim, da mu te diagnoze niso nalepili.


Oboje si bral? Resno? Že Breivik je skoraj 2.000 strani, Kaczinsky je bil pa sploh hipergrafičen, drugega razen pisal in občasno sestavil kako bombo, sploh počel ni.

Strinjam se pa, da Brievik ne kaže simptomov kakršne je kazal Uni, ampak shizofrenija je širok pojem, skoraj catch-all za vse, kar ne ustreza drugim motnjam.


Bral ne pa prebral! Tako da vidim koncept in lahko primerjam. Ne gre rečt, da sta deli podobni samo zato, ker sta oba dokazano nevarna za družbo. Kot rečeno Kacyzinskemu je celotne družba mimo, ker drvi v tehnično propast, ali če bi ga posodobili, v recimo GW smrt. S tem, da on GW problema ne izpostavlja eksplicitno, ker takrat ni bil tako IN kot danes.

Pri Breiviku pa sem obstal pri obravnavi toksičnosti islama z maljon razlagami (kar je obsežen in zame ne toliko pomemben del, skrajšane sorodnike, pa imate tudi na nekaterih slo-tech topikih:)
Ampak Breiviku zelenost in sodoben GW ni problem. Problem mu je invazija in razplod islama v Evropi, ki je kar jasno krepko demografsko v minusu, in za silo ga vleče ven le islam, ki bo po nekaterih projekcijah relativno kmalu (50-let) pomemben del in ponekod večina, kot recimo v moji vasi:)

Torej razlika v sporočilih je BISTVENA.

In da sta to pisala shizofrenika, ne bi, to trdim, ugotovil noben psihiater, če ne bi v bistvu naknadno moral! Ker je jasno, da nekaj pa s tipoma je narobe.

Kar trdim jaz, je da Unabomber ima dejansko podobne simptome kot recimo kak asocialen tip (me:) in so težki problemi agresije bodisi na noter, ali ven, Breivik pa deluje razen megalomanskih izpadov celo dokaj bister skrajen desničar, kot smo jih na tem forumu, že par imeli, bistvena razlika je, da je kot hitler ali lenin svoj načrt uresničil. S tem da pa hičotu in kliki, ali comijem naokoli, do danes pa nihče ni diagnosticiral okoli shizofrenije ali bilokakofarije psihopatis. Ponavljam ČE bi kaj takega obstajalo, bi šlo tu za ideološko ali sociološko bolezen! Ker je pač nevarna8-) Če pa je zgolj trobezljanje pa je klic ravno prav:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Še en ki razume Breivika,....v nekaterih pogledih


Ne razumem! Nikoli nisem dobro razumel tipov, ki lahko agresijo obrnejo na ven, kot da je obramba. Sem živo nasprotje8-)

V bistvu sem.... ajde študiral v easy verziji, kar nekaj ulovljenih psihopatov (gledal dokumentarce, bral knjige), v življenju pa spričo smole:), v živo spoznal tudi nekaj ...tako diagnosticiranih. Večinoma relativno nenevarnih. No bil sem dva meseca zimer recimo enega piromana, slutil nisem nič, psihiatrov naokoli maksimalna koncentracija....ti so slutili še manj!!!!!, dokler nekega dne ne zaskočijo krimiči. Ampak to je že druga zgodba.

Psihiatri so sicer učena bitja, vendar pa njihove doktrine še danes vsebujejo ogromne ščurke in napake!!!! Je pa iz dneva v dan bolje in gre naprej. Da se razumemo.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Terror strikes again (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6010019 (9671) Gandalfar
»

Ameriški kongres mirno podaljšal FISO (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5318621 (16483) nekikr
»

Napad v Oslu: igre niso krive, spet stare debate o nadzoru interneta

Oddelek: Novice / NWO
409873 (8464) vidz81

Več podobnih tem