» »

Čudna navada

Čudna navada

LordTado ::

oemdzi ::

Seveda! Ti tega ne pocnes ? Je zelo zdravo, samo poglej to zensko v videu, ki izgleda res fantasticno zdravo:D

Rias Gremory ::

Nimam komentarja. ;((
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

meni se to ne zdi nic takega

GeForce ::

A ljudem res ni jasno da gre ven zato, ker je pač telo porabilo kar je bilo uporabnega ostalo pa je pač treba ven spravit? ;(( Ne pa da 10×krat isti "drek" popiješ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

Robi :P ::

GeForce je izjavil:

A ljudem res ni jasno da gre ven zato, ker je pač telo porabilo kar je bilo uporabnega ostalo pa je pač treba ven spravit? ;(( Ne pa da 10×krat isti "drek" popiješ.

se popolnoma strinjam s tabo... drgač sm pa to že brav na partisu....

WarpedGone ::

A ljudem res ni jasno da gre ven zato, ker je pač telo porabilo kar je bilo uporabnega ostalo pa je pač treba ven spravit? Ne pa da 10×krat isti "drek" popiješ

Telesni filtri niso 100% efektivni in zato izločijo tut zadeve, ki niso čisto brez 'uporabne vrednosti'. Ko nimaš čisto nobene druge šanse je zato tudi uživanje lastnih izločkov lahko razlika med preživetjem 2 dni dlje ali smrtjo 2 dni prej.

Ampak če to počneš, ko imaš dovolj "alternativ" oz. precej manj oporečne hrane/tekočine, to ni le navada ampak znak psihičnega defekta oz. bolezni. Mogoče za en klin manj problematično kot samopohabljanje.
Zbogom in hvala za vse ribe

A20 gate ::

Pri slonih 50% hrane v dreku ni prebavljene, zato se ponavadi poje kaksne orescke ki so v slonjem dreku, ko se nahajas lacen sred Afrike.

jype ::

Komot gre tudi za preprost fetiš. Eni pač tripajo še na kaj drugega kot mainstream.

A20 gate ::

Tisti, ki imate tezave s tem kaj bi porekli da imate za kosilo zivalski penis ali pa embryo.

jype ::

A20 gate> Tisti, ki imate tezave s tem kaj bi porekli da imate za kosilo zivalski penis ali pa embryo.

Kako je pa to drugače od tega da imaš za kosilo živalsko nogo, al pa plod od rastline?

A20 gate ::

To gre za prepricanje v nekaterih kulturah, da ti bo zrastlo splovilo, za ostale je tabu.

kr1ženska ::

Ampak če to počneš, ko imaš dovolj "alternativ" oz. precej manj oporečne hrane/tekočine, to ni le navada ampak znak psihičnega defekta oz. bolezni. Mogoče za en klin manj problematično kot samopohabljanje.

Jaz bi jo poslala v kakšno psihiatrijo, ne pa da še snemajo odaje o njej kot, da je največja carica.

Čeprav... http://gadgets.boingboing.net/2009/05/2...

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Za nekatere je prepričanje, za nekatere tabu in za nekatere fetiš.
Potem pa še lahko razpravljamo če je x navada škodljiva za uporabnika.

Da odgovorim avtorju.
Ja, zame osebno je to čudna navada, nekje sem slišal da je to zdravo vendar do neke mere. Zakaj? Ker če redno piješ urin bo naslednja "doza" vedno bolj koncentrirana (več strupov oz. stvari ki jih je telo namenoma izločilo) in tako se boš dejansko zastrupljal. Ti pa lahko reši življenje v nekaterih primerih. Zdrava navada pa naj bi bila, če bi to počel bolj redko, ker je urin potem bolj čist in baje potegneš še nekaj koristnih stvari iz urina (ki so se izločile zraven nekoristnih/slabih stvari).

Primer:
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

flood ::

multivitaminski sok z minerali...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

A20 gate ::

A20 gate ::

@oemdzi, jype pravi
Treking je idealen za potovanja. Tudi za v štacuno ni od muh. Če misliš met samo eno kolo in se vozit z njim povsod, potem je treking edina smiselna izbira.

Sam imam 10 let starega Colnagota (specjalko) za po cesti in za na morje (če kdo drug pelje prtljago), pa štiri leta starega scotta (MTB) za s psom v gmajno. Če bi želel vsaj približno združit oboje, bi si omislil treking kolo, kaj pa drugega.

Aja, pa seveda imam za po mestu ničvredno kripo s košaro.

marijancek ::

ženska govori kot bi bila prizadeta in izgleda zelo slabo, kot kakšna mamilarka.

Zgodovina sprememb…

Boobiz ::

Ah šit, there goez my good nightz sleep. :'(
I'm drunk, what's your excuse?

jype ::

Prov ti je, zakaj si pa gledu - jaz nisem, samo komentiram :)

A20 gate ::

js sem poslusal pa niti nvm kako zgleda :)

Boobiz ::

jype je izjavil:

Prov ti je, zakaj si pa gledu - jaz nisem, samo komentiram :)


Gledal 5 sekund. Sj bi blo znosno če bi enkrat pokazalo kako ga zvrne potem pa pač intervju or w/e ne pa da je pitje v fakin loopu. YYuck. :8)
I'm drunk, what's your excuse?

black ice ::

jype je izjavil:

Komot gre tudi za preprost fetiš. Eni pač tripajo še na kaj drugega kot mainstream.

Baje obstaja neka čudna rasa imenovana hipsterji.

DragonHeart ::

hipsterji - smrkavi mulci k bi bli radi tako kul da bi počeli reči k smo jih mi počei predno so bile "kul".

jype ::

black ice> Baje obstaja neka čudna rasa imenovana hipsterji.

Ja. Jaz recimo sem si že pred 20 leti trenirko tlaču v štumfe in so se mi vsi smejali, v teh časih pa to počne vedno več ljudi. Že moram biti hipster!

koyotee ::

itak, ker je vedno več južnih ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

LordTado ::

Mi smo si trenirko v šrumfe tlačli ko smo preveč mošta spili. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vode in tekocine na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9910659 (7947) jype
»

kreatin /navade

Oddelek: Loža
246887 (5277) Avenger
»

Pijem preveč vode ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012588 (9817) negotiator
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
407105 (6481) Berserker
»

Kaj bi še pojedli!

Oddelek: Loža
352149 (1588) Hypno

Več podobnih tem