» »

Kaj bi še pojedli!

Kaj bi še pojedli!

STASI ::

Gotovo ste vsi pravi jedci, in pojeste vse kar dobite na krožnik. Vendar se gotovo najdejo stvari pri katerih bi rekli TEGA PA NE BOM JEDU!!. No Včeraj sem na nemškem RTL-u gledal oddajo Ich bin ein Star. Oddaja je v glavnem nek reality show, kjer izbirajo kralja džungle. Ena od nalog je bila pojesti stvari ki jih najdemo v naravi(džungli). Človek pomisli na sadje in kako slastno zapečeno meso kakega sesalca, ki ga uplenimo v džungli. Napaka! Tekmovalec je moral pojesti 5 insektov, ki so bili še živi. Ti insekti so bili kar konkretne velikosti. Ko sem gledal tega človeka kako vase baše in grizlja žival podobna ščurku sem se vprašal do kam bi šel jaz.

Torej moje vprašanje do kakega ekstrema če temu lahko tako rečemo bi šli vi in jedli razne insekte žive ali mrtve, ali ježe majhno masti govedini dovolj da nehate jesti?! Ali bi pojedli larvo, surovo oko kamele, dva tedna star plesniv kruh...?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž
  • spremenilo: STASI ()

darh ::

Nope... stvari na mojem krožniku morajo biti popolnoma mrtve in prijaznih barv. Če stvar vsaj malo asociira na karkoli čudnega ni zame :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

]ViRiana[ ::

Od tega, kar si naštel, bi še najraje dva tedna star plesniv kruh. :D ;)
Vsi se rodimo blazni. Nekateri takšni ostanejo. (Samuel Beckett: Čakajoč na Godota)

STASI ::

Plesniv kruh je bolj nevaren kot beljakovin polna larva. :D :D :D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Hair ::

Če nebi imel druge možnosti (npr. se izgubim v džungli), bi lahko pojedel vse, od živih žužkov, do umazanih koreninic.
Dokler pa se mi to ne zgodi, bom raje užival v dobro pripravljeni hrani moje mame! ;)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

ShowDown ::

ko sem bil star 4 leta nisem hotel jesti špagetov ker so me spominjali na črve:D
Danes mi je to ena imed najboljših jedi

jest10 ::

ShowDown: Kera? Špageti ali črvi?:D

Lakota dela čudeže. Kdor bo 14dni stradal ne bo gledal ali je paradajz na pol gnil in ali gosenica še miga...

Dr_M ::

ce je sila bi verjetn pojedu vse.....RAZN MLEKA!!!!! to pa raj crknem, kot da bi mlek pil....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ShowDown ::

špageti:D
S črvi se še nekako nisen sprijaznil:)

Ziga Dolhar ::

V sili (beri: v 14 dneh enkrat samkrat "normalno" meso (svinjina/govedina) sem bil tudi jaz prisiljen Ribo jest.

(V bistvu sem jo dejansko "jedel": goltal, nič prežvekovanja :P)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Ko si dost lačen vse ješ.. tako da ta debata nima smisla, dokler ne bomo enkrat res na robu preživetja..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

moj_nick ::

Moj brat mi je zaupal, da so nekatere tropske mravlje prav okusne in da imajo okus po limoni ;)
110111001001010001010000

Hair ::

Tvoj brat je tropske mravlje!?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

moj_nick ::

Ja, ampak je rekel, da jih je zelo težko več naenkrat pojest, ker ti lahko pobegnejo iz ust pa na občutek, predno pregrizneš mravljo in ti še miga v ustih, se moraš navadit.

Moj post ima toliko resnosti v sebi kot tvoj
110111001001010001010000

STASI ::

Recept:
pest tropskih mravelj
liter hladne vode
sladkor po okusu

Sestavine damo v vrč in dobimo Tropsko limonado!:D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

suntrace1 ::

Zelo zanimiva tema,
OK evo tole provokativno pitanje:

Ali bi pojedli svojo semensko tekočino, ker jo kar veliko punc proba :D
in
popili svoj urin, ki je menda antiseptičen in ima svoje zdravilne učinke :P

tintorel ::

Sperma je neužitna, kar je naravno pogojeno (genetski materijal), čeprav je najčistejša hrana, kar se jih da dobit (razen če vir ni okužen)...
Urin je pa strupen, v njem so samo odpadki. Zdravilen je samo miljonkrat razredčen, kar pomeni voda (Homeopatija). Vsi priročniki "preživetje v naravi" strogo prepovedujejo pitje urina, pa magari umrl od žeje.
Nekdo mi je povedal za neko žensko, ki je jedla svoj drek....to pa je nekaj, kar ne morem sprejet...drek smrdi tako močno, da ja ne bi bilo pomote, da so to odpadki....baje gre za atavizem...

hecna tema....

BigWhale ::

In kaj ce bi clovek pojedel svojo spermo? Urin je samo sterilen... Ce clovek ni bolan...

Brane2 ::


Urin je pa strupen, v njem so samo odpadki.


Težko verjamem. Pil ga sam ravno ne bi, vendar je mnogo ljudi, ki to počnejo v solidnih količinah vsak dan.

Nazadnje ko sem bral tekste na to temo, je bilo rečeno da je urin povsem užiten, vendar z nekaterimi zadržki.

Po sestavi je zelo podoben potu, vendar lahko vsebuje tudi škodljive snovi. Zato je še najbolje pitje lastnega urina ob zdravi prehrani in v zdravem stanju. Če spiješ urin nekoga drugega, lahko s tem fašeš mnoge bolezni (če je on bolan, seveda), poleg tega pa ne veš ničesar o njegovem stanju. Lahko da njegov metabolizem izloča v urin marsikaj strupenega, kar ti dela veliko več škode kot koristi.


To je to, kar sem prebral. Sem pa delal nekoč s tipom, ki je spil šalico lastnega urina vsak dan.
Pobralo ga še ni, torej stvar ne more biti nevemkako strupena.
On the journey of life, I chose the psycho path.

STASI ::

Glede urina pa še tole. Se spomnite nekega slovenc ki je nekje v karibih bil zgubljen cel teden? No on je v tem tednu pil urin.8-O
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Marjan ::

> Sem pa delal nekoč s tipom, ki je spil šalico lastnega urina vsak dan.

:\, a to tko za hobi al kak fetiš? Al kaka sekta meybe ??

STASI ::

Marjan: vskaj je pač svoje pijače pivec.:D

Upam pa da ni kdo iz druge lukne stavri jedu.:(
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

Brane2 ::


> Sem pa delal nekoč s tipom, ki je spil šalico lastnega urina vsak dan.

:\, a to tko za hobi al kak fetiš? Al kaka sekta meybe ??


Ne vem točno. Baje zaradi zdravja. To me niti ni zanimal.

Vse kar me je zanimalo, je blo "IZ KERE ŠALICE ? PA JA NE ENE OD TEHLE ?!? " :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Hair ::

RESNO:
Obstajajo ZELO učinkovite shujševalne kure z (lastnim) urinom!

NE TAKO ZELO RESNO:
Verjetno zato, ker po zaužitju urina vse ostalo pobruhaš!

moj_nick ::

Zakaj bi pil nekaj, česar telo ne rabi oz. je predvideno za odmet (izliv)?
110111001001010001010000

Brane2 ::

Reciklaža. To je danes moderno :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Roadkill ::

Moja meja je trenutno pri Vampih... niso bili slabi, ampak česa tako neestetskega še nisem jedel.
Se pa pridružujem mnenjem, da mora bit stvar vsaj mrtva če že ne kuhana/pečena. :)

Brane2 ::

Ja, se strinjam. Po bruhanju porcije vampov si nikoli nisi na čistem, kdo ni mogel prebavit koga... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

SodVina ::

Ce bi bila panika, bi jedel marsikaj, vendar sele potem, ko bi nehlo migat.:( Pac bi vsako mravljo najprej humano udaril s kamnom:D. Drugace pa ne vidim posebnega uzitka v "ekstremni prehrani".

BigWhale ::

Za nekoga je extremna prehrana ze cokolada ali pa kruh ;)

Fuzz ::

V Mehiki sem jedel hrustljavo ocvrte črve (tiste, ki živijo na agavah). Postrežejo ti jih skupaj s pikantno omako guacamole. Zelo okusna zadeva. Resno!

Isto v Mehiki sem jedel še na maslu in česnu popražena mravlja jajčeca - escamoles. Super okusna zadeva. Po okusu malo spominjajo na škampe.

Sta pa obe zadevi specialiteti in kar dragi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fuzz ()

STASI ::

BigW: ali pa meso!0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

SodVina ::

BW, good point, samo v mislih sem imel kej hujsega. Npr. pr eni oddaji, k je bla pri nedeljskem popoldnevu, je nek avstralski popotnik, nevem kako je ze naslov, enkrat jedu neko drobovino zmesano z drekom al neki tacga. Mislil sem nekaj v tem smislu. Tiste, kar je jedel Fuzz, bi tud jest poiskusil.:P. Mogoce najbolj ekstramna hrana, ki sem jo jedel, so bile surove ostrige. Bo treba malo na travnik namesto v mercator:D

nodrim ::

OT: kak mi grejo na Qrac kr neke shujševalne diete ... če ješ normalno in raznoliko in se ne prenažiraš po ne potrebnem, ti čudeže dela samo ena sama dieta ...

T...E...L...O...V...A...D...B...A !!! ... sm lih včeri vidu eno topshop reklamo za nek fakin obliž, ki ti pohitri prebavo in zmanjša lakoto ... in kaj se potem zgodi ? človek manj je ali skoraj nič ... fino ... in oni bi radi bli še živi in aktivni ob tem al kaj ??

pol pa pokaže trebuh od ene ženske od debele prasice do nabildane fitnesačice ... ja, res ... samo z obližem .. shujšaš in mišice dobiš .. my ass ..

, hvala za razumevanje

STASI ::

sem se ravnokar spomnu. enkrat je v mladini bil članek ki opisuje kako v nekaterih odmaknjenih predelih Bosne pridelujejo DREKOVC, namest žganja k nimajo materiala.8-O
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Hypno ::

URIN: bolj ali manj koncentrirani odpadni produkti metabolizma, raztopljeni v vodi

Če bi bil tko zelo zdrav (skoraj sterilen je res pri zdravem človeku), zakaj imamo potem toliko dializirancev, ki vsakih nekaj dni čakajo, da se rešijo "bremena", ki jim ga telo nakopiči, pa glih zaradi funkcionalno nedelujočih ledvic?

Torej, bi morali biti posledično vedno bolj zdravi (kot pravijo).

P.S. "Zdravilnost" pitja urina je v odnosu, ki ga imaš do tega. Power of Suggestion makes things happen. Verjemite ali pa tudi ne. :)
Great are mysteries of the mind ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vode in tekocine na dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9910606 (7894) jype

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608953 (7692) dzinks63
»

Pijem preveč vode ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5012573 (9802) negotiator
»

Avto na urin

Oddelek: Loža
352495 (1574) ABX
»

Vegetarijanstvo in ljubezen (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15611986 (8890) IgorGrozni

Več podobnih tem