» »

Amd radeon 6770

Amd radeon 6770

Gasperxy ::

Avgusta lani sem kupil računalnik z grafično kartico 5770 3d vendar se mi je v zacetku jauarja zacelo dogajati, da se je naredil črn zaslon iz katerega je bil izhod le resetiranje vendar po nekaj resetih se slika na monitorju ni hotela pokazati, na vgrajeni grafični kartico pa je vse lepo delalo. Kartico sem postal na servis ter dobil novo 6770 3d(Amd) s katero pa se je po zagonu prve igrice zgodilo prav isto. Če veste kaj bi lahko bilo, ter najlepsa hvala za odgovore.

Janac ::

Gonilniki?

Gasperxy ::

Nalozeni iz prilozenega cdja. 9.4

stock ::

Kak maš pa napajalnik?

mr1two ::

Tudi če bi zadnje gonilnike naložil, bi znalo bit boljše. Je pa res, da bi blo dobro da opišeš celotno sestavo. x770 grafične so sicer med energetsko manj potratnimi, je pa vseeno potrebno met neki rezerve za vse skup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mr1two ()

Gasperxy ::

Bom probal z novimi gonilniki, drugave imam 600W napajalnik ki bi mogel biti dovolj za mojo grafično kartico. Sestavljen pa je se iz Amd phenom 965 ii4 3,4 ghz black edition procesorja ter 8gb rama. Je pa res, da nimam nobenega samostojnega ventilatorja ali hladilnika, le na grafični procesorju ter napajalniku.

stock ::

Maš do grafe napeljan dodatno napajanje?

Si probal še kako drugo igrico 3dMark?

Zgoraj si omenil "vgrajeno grafično" na kateri vse dela ok? Torej maš integrirano na kateri zadeva špila ali?

Gasperxy ::

Grafična je povezana z 6x pin adapterjem, drugega napajanja ni. To se zacne dogajati predvsem po igranju iger(mw2,mw3) okoli 15 min, ko se grafa segreje do 50 stopinj. Zacnejo se pojavljati tudi majhni pisani kvadratki cez zaslon, malo kasneje pa se racunalnik Sam resetira. Da z vgrajeni grafično deal vse okej vendar me morm ingrati igric, obdelovati slik in videa,...

Janac ::

verjetno je problem v drugi komponenti, si probal z drugim napajalnikom?

Gasperxy ::

Drugega napajalnika nisem sprobal. Na servis pa sem postal le grafično da sem lahko doma uporabljal racunalnik z vgrajeno grafično. Ali obstaja kaksen test da bi mi povedal kaj je narobe, saj sem ze na to kartico canal en mesec in raje Sam malo izvedel kaj je narobe.

stock ::

No zdej bomo pa pršl nekam,.. prej bi napisal da se obesi šele po 15min! Zelo možno bi bilo da je prav napajalnik! Ali pa samo pregrevanje, probaj laufat pri odprti kišti po možnosti še okno malo odpreš zdaj zvečer..

69charger ::

To se je pri meni dogajalo na 4770. Prešvoh je bil napajalnik in je kar na lepem zmrznil komp oz. črn ekran. Po menjavi napajalnika ni bilo problema več.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Gasperxy ::

Hvala za vse odgovore. Priporočate kakšen napajalnik? Igram pa vedno pri odprtem kompu

Janac ::

kok das?

Gasperxy ::

Uf nekje med 50-80 eurou

Janac ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

Gasperxy ::

Ta bi biu kr uredu ja. Res hvala za use odgovore.

Janac ::

sploh ni problem :D

Gasperxy ::

Danes mi je napisalo video tdr faliure preden se je racunalnik ugasnil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pri nakupu gaming računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172529 (2252) Brias
»

Piskanje iz računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
151336 (1029) DIZL_
»

pc za cca 500eur

Oddelek: Kaj kupiti
211906 (1381) Leprechaun
»

Kateri napajalnik kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
759790 (7658) Tomson
»

Komponente - skladnost

Oddelek: Kaj kupiti
212142 (1772) Ve­ndetta

Več podobnih tem