» »

Kako dostopat iz enga rač na druzga?

Kako dostopat iz enga rač na druzga?

rap3r ::

Sam imam kabeljski internet in bratranc ima ADSL in me zanima ali in kako se da narest da bi jz imeu dostop do njegovega diska oz določenih mam pa njem in obratno od do mojga.Slišu sm da se da narest da ima določen ip dostop do mojga compa sam kako in a je to res?Zanima me pa tud če se da narest da bi sam dostopov od kjer kol do mojga diska seveda pa bi bilo to zaščiteno z user name in geslom.Če mi pr uresničitvi kerga kol od zgornih primerov lahk pomagate oz svetujete bi biu zlo veseu!!!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ali3n ::

z npr. Remote Administrator (demo najdeš na Tucows) lahk tud izklopiš/resetiraš bratrančev računalnik.:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

rap3r ::

Tanx za info sam me zanima če se da v samih winsih kej narest oba mava xp!Pa nerabm tega rabm sam dostop do ene mape na disku k jo bova oba sherala in pol bom lahk pršu do njegovih datotek on pa do mojih!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ali3n ::

hm.. malo sem pobrskal po Helpu od windowsov.

Preberi si Virtual private network (VPN) in poklikaj še vse povezave, ki ti jih predlaga (LAN, tunnel,protocol, remote acess).

pa še na Tucows poglej... http://tucows.siol.net/remoteadmin95_li...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

rap3r ::

Hm tanx sam nism nč najdu to pa zato ker so to sami nadzorniki sistema...jz nerabm nadzor sistema amapk dostop do neke mape na disku v stilu ftp strežnika sam to...in me zanima če je kdo že to probu k sigurn je...:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Matek ::

Sej najbolj izi bi blo, da si dlljata oba serv-u, pa ofnata vsak svoj ftp in pol nastavita accounte, si sendata name in pass pa je.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rap3r ::

Ja mato to se mi zdi še najbolša rešitev kukr sm zastopu:D zato bi te prosu če mi lahko bol podrobno razložiš:\ za laika ker v mrežah pa res nimam dost pojma:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Matek ::

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rap3r ::

Ej tanx to sm rabu!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Matek ::

np;)

Če maš kaj dobrega freewara, mi lahk ofnaš account pa ip poveš na ircu>:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

rap3r ::

Hm fora je v tem da mam 128Kb kabelski internet tko da nevem kok boš kej zadovoln s povezavo:)sm probu in je ql zadeva dobr dela!Tanx še enkrat!Glede free stvari mi pa pošl zasebno sporočilo pa povej kaj rabš...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Ej mato a teb dela ta varjanta k je opisana tm?
Men sploh noče delat niti iz službe tja niti iz doma v službo sam sm sigurn postavu prov!!!Tko dama kukr v službi!;(( Še kkšna druga ideja?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izvoz vseh mailov iz Outlooka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204697 (4309) krneki0001
»

kako imeti na mrezi 3 racunalnike, da od tega 1 nima dostopa do drugih dveh

Oddelek: Omrežja in internet
243172 (2594) Pyr0Beast
»

Thunderbird in Firefox arhiviranje

Oddelek: Programska oprema
152691 (2489) Vikking
»

imel bi VPN pa ne vem kako

Oddelek: Programska oprema
81139 (1045) hruske
»

Izdelava lastne strani

Oddelek: Programska oprema
101666 (1534) andrej

Več podobnih tem