» »

Lučke v sleep modu in tipkovnica pri bootu?

Lučke v sleep modu in tipkovnica pri bootu?

Robi :P ::

Zdravo imam problem z lučkami na ohišjo oz bol sam s sabo ker mi to ne paše... Zanima me ali se da kako izklopiti POWER Led ko je računalnik v sleep modu ( ko je računalnik v sleep mi lučka utripa rad bi jo ugasnil a vendar ne izklopil iz plate sam takrat ko je v sleep bi rad da ne gori)
2. Zanima me kako izklopim namizno tipkovnico da se mi nebi vsakič ko resetam ali vklopim računalnik prikazovala? Sm že probar z msconfig pa je nism našel, z lučke sm tut pod varčevanje z energijo gledal pa ni nikjer nič za lučke... Hvala za odgovore dosegljiv oz. odgovarjal bom po 4uri ker grem zdj u šolo.... LP

Btw sistem je star 2 dni:

ASRock Z68 Pro3 Gen3
i5 2500K
Noctua NH-U9B SE2
12GB ram 1600MHz
XFX Radeon 6970 2GB
Thermaltake Smart M650W modular
Aerocool VS-9 Window edition ohišje
Aerocool Strike X regulator ventilatorjev

Robi :P ::

res ni nobenega ki bi znal pomagat ?

Mr Hilter ::

Poglej v navodila od matične kam so priklopljene LED lučke z ohišja. Se kable čisto komot iztakne in ni nič narobe, samo sveti ne.

Imaš na kupu reset, hdd led p led, power on, speaker...

Zgleda tako:


Za tipkovnične sklopit pa klikni na tipkovnici CAPS LOCK, SCR LK, NUM LOCK. Če imaš osvetljeno tipkovnico poglej v navodila za izklop lajtšowa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Robi :P ()

Robi :P ::

Mr Hilter je izjavil:

Poglej v navodila od matične kam so priklopljene LED lučke z ohišja. Se kable čisto komot iztakne in ni nič narobe, samo sveti ne.

Imaš na kupu reset, hdd led p led, power on, speaker...

Zgleda tako:


Za tipkovnične sklopit pa klikni na tipkovnici CAPS LOCK, SCR LK, NUM LOCK. Če imaš osvetljeno tipkovnico poglej v navodila za izklop lajtšowa.

vem kako kaj zgleda ker sem sam sestavil comp tipkovnica ne gori tut komp ne samo lučka na ohišju utripa ker ima matična tak zapis al kaj ne vem

boogie_xlr ::

Si pogledal v BIOSu, če lahko izklopiš? Si pogledal v utility software od matične, če lahko tam izklopiš? V najslabšem primeru samo iztakneš power lediko in imaš mir. Lahko pa si prilotaš eno stikalo za ledike in daš zadaj na ohišje in izklopiš. Lahko si s pomočno mikrokrmilnika časovno omejiš delovanje ledik na samo podnevi. Možnosti in variant imaš 1000 in 1.

Robi :P ::

ulity sem pregledal in se ne da imam še iste kable ko sem jih mel za moj komp na mizi pač prikluček pa daš žičke skuš da sproži stikalo... kam bi to potem priklopu?

Janac ::

na minus vmes das

Robi :P ::

zdj sm najdu še ene power led priklučke poleg front panel prkučkov bom tam probo

ne ne deulje ... janac kam bi ti minus dal pa od kod?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

Robi :P ::

dobro te fore z lučkami ne delujejo pač ne bo komp v sleep modu... kaj pa tipkonvnica:Zanima me kako izklopim namizno tipkovnico(on screen keyboard) da se mi nebi vsakič ko resetam ali vklopim računalnik prikazovala?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se random užiga

Oddelek: Strojna oprema
261771 (1432) Rainbow Dash
»

Windows7, Hybrid Sleep, Ivy...

Oddelek: Operacijski sistemi
142589 (2353) Jst
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
5606 (540) draciel
»

Sestavljanje računalnika!

Oddelek: Kaj kupiti
312075 (1380) imamut
»

Kako novo plato pripraviti do delovanja

Oddelek: Pomoč in nasveti
91179 (1029) playmaker

Več podobnih tem