» »

ilyama,samsung ali sony

ilyama,samsung ali sony

smirnof ::

kupujem lcd in se odločam med temi znamkami. Pomembna pa je frekvenca osveževanja, dostopni cajt (igrce) in kakovost slike.

Maximus ::

Zivjo!

Za kok kesa in ker velikost zaslona?

LP!

tropinovec ::

toti bo moj:

toti!

in še tu!

pa še tu!

v SLO bo prišel predvidoma ta mesec!

:D 8-)

Zgodovina sprememb…

smirnof ::

ups, sem pozabil napisat
17", do 200.000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smirnof ()

MEDENA ::

tropinovec in pa cena cca 200.000 pomoje..kar že dobiš 18'' LCD...hehe

dj kavka..vzemi IIYAMA 17'' 150.000 SIT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

smirnof ::

a ima res 20ns dostopn cajt?

Witboy ::

Jst mam Sonya 15" Pa je huda zverca!

tropinovec ::

liyama nima DVI priključka - se kar precej pozna pri kakovosti slike če imaš sam analogno povezavo...(seveda pa moraš imeti tudi grafično kartico z DVI-jem)

kar se pa tiče cene SAMSUNGA, bo ta znašala 185.000 sit! :D

cenik!


tudi pri MLACOMU je na ceniku po enaki ceni...
tako, da je to , vsaj po moje , THE BEST BUY monitor v SLO....

:\

no - upam, da ste si prebrali zgornje teste...

Zgodovina sprememb…

smirnof ::

jz mam ti4200 (itak z dvi-jem), tako da bom sigurn kupil lcd z dvi-jem. Zanima pa me glede igranja špilov na resoluciji 1280x768. a je ta grafična zadost dobra za to resolucijo?
sej sploh ne vem kak špilaš na tej resoluciji, če igre (npr mafia, needforspeed...) ne podpira te resolucije (zej mam 15" katodca)

Maximus ::

Žiu!

V Big Bang LJ BTC je Samsung 171 P LCD, ki ima DVI in VGA vhod. V 2D kvaliteti nasopa se najboljsga Sony-ja, v 3D pa se nisem uspel stestirati. Sicer pa ce igras v nizjih resolucijah, ni tok opazne razlike v kakovosti, razen v fontih.

LP!

monster-x ::

glih en frend je dobil 17" LCD od Ilyama pa je kr kul. sam jst bi vsen raj vzel Sony al pa Samsung

smirnof ::

zakaj pa?

_WilL_ ::

Imam Samsunga 171P, takrat, ko pa sem kupoval pa sem se odločal še med iiyamo in kakšnim philipsom, vendar sem po primerjavi ugotovil da je najbolj to kar sem kupil (za 170k sit), še posebej zato, ker sem hotel imeti priklop preko DVI, kar močno prinese k boljši sliki.
Priporočam pa ti najbolj Samsunga ali pa iiyamo.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)

smirnof ::

ti pravš da dvi pripomore k boljši sliki, eni drugi pa pravjo da se pozna čisto nič, kaj je zdaj res?

Maximus ::

Ziu!

Ko je LCD prklopljen na VGA vhod je kvaliteta slike odvisna od elektronke v zaslonu, kok dobr pretvarja signal. Eni zasloni bolje drugi man bolje. Sama kvaliteta varira med modeli istega proizvajalca, zato je dobr pred nakupom mal pregledati zaslone.

LP!

MEDENA ::

kurba sam 185.000 sit po popustu za 17'' lcd je pa kar huda...18'' so cca 200.000...tko da..

smirnof ::

no pa povej enga 18 inčnika, ki ima 25ns dostopn cajt za 200.000

globoko grlo ::

matr ej, ste še mene zrajcal s'temle samsungom, grem prec v šparovček gledat

aja, 17" LCD = 19" CRT res al ni res?

smirnof ::

17" lcd po diagonali meri malce manj kot 19" katodec (se mi zdi da za 2 cm)

_WilL_ ::

Kvaliteta slike je kot je že povedal Maximus odvisna od pretvornika, ki je v monitorju, vendar jaz prvim, zakaj bi se signal 2x pretvarjal, če ni treba, saj je pri vsaki pretvorbi nakaj izgub. Monitor sem pa dobil za tako ceno pri Gambitu na lecitaciji.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)

Lion25 ::

JAz vam vsekakor priporocam Samsung 172T, res enkraten. JAz ga dobim iz italije. Ce bi jih narocil 3 komade bi prisu stat 750 Evrov 172.500 SIT ze z davkom (tisti ki bi ga svercali bi se 20% presparali. torej 34.000 SIT!!!) Ce je kdo zainteresiran naj mi cimprej sporoci, da narocim. Iskat pa grem v stari gorici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 17 lcd monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
352524 (1874) Wolverine
»

LitePanel 170 - LCD? ima kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
231633 (1252) freakolowsky
»

Lcd Samsung 152T ali 172T

Oddelek: Kaj kupiti
462355 (1594) tropinovec
»

Kateri monitor je boljši za oči: CRT ali LCD?

Oddelek: Kaj kupiti
312389 (1815) andrej
»

LCD pocenitev?!?

Oddelek: Kaj kupiti
292302 (1159) LojzePek

Več podobnih tem