» »

Euro Jackpot

Euro Jackpot

«
1
2 3
...
5

dukedl ::

končno pri nas...boste igrali? http://loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_...

Morm rečt, da je teh 10mio zlo mamljivo..sicer pa še vedno malo v primerjavi z dobitki v drugih državah (100mio+)

Danes so dovoljene sanje... :)
lp dukedl

BALAST ::

Napovedujem prvi glavni dobitek čez 13mesecev. :))
Ka so nori ti lotkarji, za 2€ dobiš že 5kil pomaranč, 3kile banan in kilo pa pol kruha.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Vikking ::

Cena ene kombinacije je 2€, medtem ko pri lotu je cena ene kombinacije 0,40€. Ne bo poceni.

Clubraider ::

Jaz bom verjetno probal, da vidim, če imam kaj sreče, pa nasploh da vidim kako to zgleda.

Kakega dobitka, pa se nebom branil. :D
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

black ice ::

Možnih kombinacij je 59 325 280. Verjetnost, da zadaneš, če vplačaš en listek (predvidevam, da ima listek 10 stolpcev)je 1:5932528. Še vedno izgleda tako super?

Ko ima neumen denar, pameten služi. :>

telexdell ::

black ice je izjavil:

Možnih kombinacij je 59 325 280. Verjetnost, da zadaneš, če vplačaš en listek (predvidevam, da ima listek 10 stolpcev)je 1:5932528. Še vedno izgleda tako super?

Ko ima neumen denar, pameten služi. :>

Če ne vplačaš nobene kombinacije imaš možnost zadetka 1:neskončno. Zagotovo je verjetnost 1:59325280 neprimerno večja>:D
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

black ice ::

Vsekakor, vendar je kljub veliki razliki verjetnosti v obeh primerih smotrnost naložbe (skoraj) enaka nič.

oo7 ::

Jaz sem danes uzel par listkov.In na listku je pet stolpcev.A en stolpec stane 2 eura ali vseh 5 2 eura???

dukedl ::

vsak stolpec 2€
lp dukedl

gumby ::

black ice je izjavil:

Možnih kombinacij je 59 325 280. Verjetnost, da zadaneš, če vplačaš en listek (predvidevam, da ima listek 10 stolpcev)je 1:5932528. Še vedno izgleda tako super?

Ko ima neumen denar, pameten služi. :>

Verjetnost, da zadeneš, če sploh ne igraš, je 0. Verjetnost pri tvoji varianti je ∞-krat večja ;)
my brain hurts

5er--> ::

Verjetno je verjetnost, da ta denar enostavno najdeš na cesti ravno nekje na ravni verjetnost, da kaj dobiš če igraš. :D

oo7 ::

Evo zdaj sem uplačal 3 stolpce 6 eur.Gledate novopečenega miljonarja:)):)).

jernejl ::

Ena kombinacija je 5x dražja kot pri slovenskem lotu, verjetnost glavnega dobitka pa 4x nižja.
Ali drugače: za 2€ lahko na Euro Jackpotu plačam eno kombinacijo, verjetnost za glavni dobitek pa je ena proti 60mio. Za isti denar lahko plačam 5 kombinacij slovenskega lota, moja verjetnost za glavni dobitek pa je potem ena proti 3mio.

Če me zanima samo glavni dobitek, potem se matematično bolj splača igranje Euro Jackpot-a v primeru, ko je višina dobitka vsaj 20x višja kot pri slovenskem lotu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

ABX ::

Loterija ni nič drugega kot prostovoljni davek.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

M1_Abrams ::

Tega se ne splača igrat, ker bo še manj možnosti za glavni dobitek kot je bilo pri slovenskem lotu. Je pa res da če zadaneš 10 mio € lahko kar razkošno živiš. Za inf. povprečen človek v svojem življenju z delom ne zasluži niti 1,5 mio €.
PHP & MySQL

oo7 ::

M1_Abrams je izjavil:

Tega se ne splača igrat, ker bo še manj možnosti za glavni dobitek kot je bilo pri slovenskem lotu. Je pa res da če zadaneš 10 mio € lahko kar razkošno živiš. Za inf. povprečen človek v svojem življenju z delom ne zasluži niti 1,5 mio €.



povprečen človek nikoli ne zasluži 1,5 miljona v življenju.

Če že gledaš plačo 1000 eur na na mesec pa že to je nad povprečjem.V enem letu zasluži 12.000 eur.pa recimo 40 let delovne dobe in nanese malo manj ko pol milijona.Kje je pa še preostali milijon???
Tako,da za en 1,5 milijona se živi že zelo zelo lepo.

blackbfm ::

Če že gledaš plačo 1000 eur na na mesec pa že to je nad povprečjem.V enem letu zasluži 12.000 eur.pa recimo 40 let delovne dobe in nanese malo manj ko pol milijona.Kje je pa še preostali milijon???
Tako,da za en 1,5 milijona se živi že zelo zelo lepo.


povprečna bruto plača je nekje 1500, se pravi pride cirka 720.000 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

oo7 ::

No če je bruto 1500 je neto pa okoli 1000 eur.

blackbfm ::

Neto nima veze.

oo7 ::

Kako neto nima veze??Zakaj že???
Saj če zadanes na lotu 10 mio moraš dat npr:2 miljona občini jih nemoreš zapravit.
Ravno tako je pri plači Bruto enatretina npr gre za prispevke pokojnino kar ostane je neto pa lahko zapraviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

jernejl ::

Če boš neto plačo zapravil, boš zaradi zaposlitve še vedno zdravstveno zavarovan in boš imel pokojnino, ko izpolniš pogoje.
Če boš zapravil loto dobitek, iz tega naslova ne boš zdravstveno zavarovan in ne boš dobil pokojnine.

Shkorc ::

blackbfm je izjavil:

Neto nima veze.


Kupiš bruto kilogram kruha ali neto?

blackbfm ::

Plačaš ga bruto, razen če ga na črno kupiš :)

Bistvo je v tem kar jernejl povedal. Tistih prispevkov ti nihče ne časti, jih moraš kar zaslužit.

McBoby ::

V glavnem odštevanje danes je v večjem pričakovanju kot odštevanje za novo leto. Rezulat bo verjetno isti, kot za novo leto - pozitivnih sprememb ne bo - po vsej verjetnosti. Me pa zanima, koliko se bo dobilo za najmanjšo možno kombinacijo 2+1?

webmaher ::

ABX je izjavil:

Loterija ni nič drugega kot prostovoljni davek.

moj oče bi še dejal na norce :)
Sicer pa če kdo misli bolj resno igrat ima tu neke skrajšanje sisteme
http://win-jackpot.net

naslednji krog bo menda v skladu okol 11mio € ....očitno se nabere dobrih 5 mio na žrebanje...mal so mem udarili s ceno, grem stavit da bi bilo podobno ali celo več, če bi bla kombinacija recimo 1 euro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

M1_Abrams ::

Danes sem gledal 1. to žrebanje Eurojackpot, pa vidim da je to še večja goljufija kot slovenska loterija.
Izmed 50 izžrebanih števil je 80% vseh števil pod 1. polovico. :))
PHP & MySQL

T0RN4D0 ::

lol, če ni točno pol-pol je scamm ane? =)

Ozirmoa glde na to da jih je 50 izžrebanih, bi morala bit vsaka enkrat. Drugo je vse fejk. Sploh pri tako velikem vzorcu :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

M1_Abrams ::

T0RN4D0 je izjavil:

lol, če ni točno pol-pol je scamm ane? =)

Kdo je rekel da mora bit točno pol-pol?
Malo je pa že sumljivo da ni nobene izžrebane od 25 naprej. Tudi tista katera ni v 1. polovici ni daleč vstran, namreč 26 je bila.
PHP & MySQL

T0RN4D0 ::

Če ne bi blo nobene številke nad 25 in bilo nameščeno tako, da je tudi v prihodnje ne bo, je to naravnost fantastična novica za vse ki igrajo.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

eieieie1 ::

M1_Abrams je izjavil:

Danes sem gledal 1. to žrebanje Eurojackpot, pa vidim da je to še večja goljufija kot slovenska loterija.
Izmed 50 izžrebanih števil je 80% vseh števil pod 1. polovico. :))


Po tvoji logiki, če pri nekem kovancu recimo 6 krat zapored pade cifra je ziher nekaj hudo narobe in je vse nastavljeno, saj je 50% možnost da pade eno ali drugo...

Predvidevam, da še za statistiko v življenju nisi slišal... Če take oslarije trosiš, pol res nimaš pojma. Pa ne vzemi to kot osebni napad, ker nimam nič proti tebi ampak kot motivacijo, da malo širše na celotno zadevo pogledaš in nekoliko razširiš svoje splošno znanje.


LP

T0RN4D0 ::

Zanimivo je blo pri zadnjem velikem dobitku loterije poslušat v fabriki šlosarja, ki je ugotovil, da je to sigurno nastavlen, ker noben ne zadene. Da bi blo edino fer, če bi blo žrebanje v živo sred ljubljane in bi enga iz množice potegnal za vlečt kugle ven. :)):))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

zuz3k ::

hm ta jackpot dobiš več keša če zadaneš manj cifer napram lotu in lotu plus 8-O
Life is a psychological game.

jernejl ::

Vseeno je 4x bolj verjetno, da zadeneš sedmico pri lotu kot euro jackpot (če vplačaš eno kombinacijo).

#000000 ::

Mah jest sem prej ene 5 let plačeval v Avstriji euro-milions, sem zadel parkrat od 20 pa do par 100 evrov, potem nisem imel toliko poti več v Avstrijo in sem začel igrat super ena lotto ker sem šel mesečno vsaj trikrat v Italijo in mi je blo to usput + 15 evrov mesečno za vsa žrebanja ni ne vem kak denar, pač če pade pade pa še dobitki so enormni proti našem lotu, zdej pa gledam tole navlakušo od Euro Jackpot, mislm občutno predrago.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

vorantz ::

34 36 38 7 8
in 4 5
glejte kako se številke poklapajo
ZAROTA!!!!!!!!!!1!1!!!!tisočstoenajst!!1!!!

preem ::

A mi lahk en razloži kako je to lahko legalno? V kateri državi je registrirano, kdo je lastnik,ipd?

Cifix63 ::

Sem razočaran. Probal sem enkrat in tega več ne bom igral. Definitivno.
2 evra(!) za le eno vrstičko - je absolutno predrago! Vsota pa narašča zelo zelo počasi v primerjavi z euro-millions!

oo7 ::

No pa je danes nekdo dobil 19 miljonov EUR.:)
Samo škoda,ker nisem jaz:)).

zuz3k ::

zanimivo
Life is a psychological game.

Looooooka ::

jernejl je izjavil:

Ena kombinacija je 5x dražja kot pri slovenskem lotu, verjetnost glavnega dobitka pa 4x nižja.
Ali drugače: za 2€ lahko na Euro Jackpotu plačam eno kombinacijo, verjetnost za glavni dobitek pa je ena proti 60mio. Za isti denar lahko plačam 5 kombinacij slovenskega lota, moja verjetnost za glavni dobitek pa je potem ena proti 3mio.

Če me zanima samo glavni dobitek, potem se matematično bolj splača igranje Euro Jackpot-a v primeru, ko je višina dobitka vsaj 20x višja kot pri slovenskem lotu.

In v obeh primerih ponavadi spusis na velko.
Zato so to igre na sreco in ne na statistiko.
Statisticno lahko igrajo samo ljudje z dovolj denarja, da kupijo ulala kombinacij.In taki se ponavadi manj sekirajo kot vsak, ki pizdi po forumu zaradi 2 eurov.

listje123 ::

Če bi zadela Jackpot tralalala.....:D

fosil ::

jernejl je izjavil:

Ena kombinacija je 5x dražja kot pri slovenskem lotu, verjetnost glavnega dobitka pa 4x nižja.
Ali drugače: za 2€ lahko na Euro Jackpotu plačam eno kombinacijo, verjetnost za glavni dobitek pa je ena proti 60mio. Za isti denar lahko plačam 5 kombinacij slovenskega lota, moja verjetnost za glavni dobitek pa je potem ena proti 3mio.
Če me zanima samo glavni dobitek, potem se matematično bolj splača igranje Euro Jackpot-a v primeru, ko je višina dobitka vsaj 20x višja kot pri slovenskem lotu.

Saj je vsaj 20x višji glavni dobitek.
Min je 10 mio, sedaj je bil celo 19 mio.
Itak pa ljudje igrajo zaradi glavnega dobitka.
Tako je!

blackbfm ::

Ali drugače: za 2€ lahko na Euro Jackpotu plačam eno kombinacijo, verjetnost za glavni dobitek pa je ena proti 60mio. Za isti denar lahko plačam 5 kombinacij slovenskega lota, moja verjetnost za glavni dobitek pa je potem ena proti 3mio.


Precej sigurno pa ne boš zadel ne eno ne drugo, nikoli v življenju:))

jernejl ::

blackbfm je izjavil:

Ali drugače: za 2€ lahko na Euro Jackpotu plačam eno kombinacijo, verjetnost za glavni dobitek pa je ena proti 60mio. Za isti denar lahko plačam 5 kombinacij slovenskega lota, moja verjetnost za glavni dobitek pa je potem ena proti 3mio.


Precej sigurno pa ne boš zadel ne eno ne drugo, nikoli v življenju:))

Če bi redno igral slovenski loto naslednjih 50 let, dvakrat tedensko (to je skupaj približno 5200 žrebov), in vsakič vplačal 5 kombinacij (trenutno je to 2eur), je verjetnost, da nikoli ne bom zadel sedmice, 99,83%.

Če bi vsakič vplačal 100 kombinacij (40€), bi bila ta verjetnost 96,68%.

oo7 ::

19 mio eur gre v Nemčijo8-O.

V-i-p ::

Kako pa veš to? Namreč, najbolj me pri tej igri moti ravno to. Nikjer ne piše države (kraja) vsaj pri največjih dobitkih, kot je to pri našem Lotu.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

oo7 ::

http://loterija.si/LOTERIJA,,igre,igre_...


DOBITEK ŠTEVILO VREDNOST (€) DRŽAVA
5+2 Jackpot 1 19.536.863,80 € Nemčija
5+1 1 617.557,10 €
5 1 82.163,90 €
4+2 23 3.297,50 €
4+1 226 265,60 €
4 304 124,70 €
3+2 829 64,80 €
3+1 9939 26,00 €
2+2 12640 17,20 €
3 13951 16,30 €
1+2 72228 10,50 €
2+1 152140 9,50 €

zuz3k ::

khm, mamljivo!

Spoštovani,

vabimo vas, da sodelujete v igri Eurojackpot, kjer je v skladu za Jackpot rekordnih 26 milijonov evrov!

Če glavnega dobitka Jackpot v petek, 10. avgusta, ne bo, bomo sklad za Jackpot prenesli v dobitek 5+1. Če ne bo tudi dobitka 5+1, bomo sklad prenesli v dobitek 5 itd.

Jackpot namreč ni bil vplačan že 12 tednov in skladno s pravili igre se v 13. zaporednem žrebanju, ko glavni dobitek ni vplačan, njegov sklad prenese v prvi nižji dobitek.
V igri Eurojackpot lahko sodelujete že z vplačilom ene kombinacije, ki stane dva evra. Vplačila sprejemamo do petka do 18. ure, prenos žrebanja iz Helsinkov na Finskem bo v petek zvečer ob 23. uri na Pop TV.

Lep pozdrav,
Loterija Slovenije, d. d.


pa dejmo eno vrstico za 2€ vplačat
Life is a psychological game.

oo7 ::

Jaz igram vsak teden za 10 eur.Ta teden sem zadel 8 eur:))

oo7 ::

5+2 Jackpot 0
5+1 1 27.545.857,50 € Nemčija
5 1 142.893,80 € Nemčija

To je od tega petka.Ni mi jasno zakaj je bil jackpot 5+1 če ni bilo 5+2?Ali je tudi 5+1 jackpot?
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919227 (1519) oo7
»

Loterija

Oddelek: Loža
264877 (3998) Jure14
»

Dobitniki na lotu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20829101 (20178) avani
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152112 (57515) krneki0001
»

Euromillions

Oddelek: Loža
288411 (5088) meho7

Več podobnih tem