» »

Converse All Star...ste zapriseženi legendi?

Converse All Star...ste zapriseženi legendi?

1
2
»

birtija ::

V drugi polovici sedemdesetih sem malo igral košarko pri Slovanu. Tja do mladincev. In bil si velik car, če si imel All Starke. Kupil si jih lahko pa pri Kolesarju na Titovi. Pol jih je zmanjkal, smo pa LuckyStarke gonil. Ker je bla to Yuga in veselje ni dolgo trajalo, smo moral v Trst, K TomasiniSportu ponje.
Nazadnje sem imel rdeče, visoke, Allstarke, ko sem bil kot študent na vojaških vajah na Blokah, 1979. In ker imam nogo 48, nisem dobil škornjev, ampak so mi pustil superge nosit.
Je bil pa zjutraj na smotri lep pogled tja v noge, ko je blo vse črno, jaz pa v lepih, rdečih supergah.
Te na Blokah sem uničil, potem sem pa Adidaske nosil.
Je pa moja hči pred leti mela napad AllStark.

papasmrk ::

birtija je izjavil:


Te na Blokah sem uničil, potem sem pa Adidaske nosil.

My nigga :)

bajsibajsi ::

zdravc1974 je izjavil:

Glede kopij all stark me bojo pa razumeli tisti ki so fani te znamke,žaljivo je in neprimerno da bi kdo ki je zvest znamki Converse obul kopijo,no vprašajte koga ki je res v tem pa vam bo povedal :).


V bistvu te popolnoma razumem, ker nisi edini s takim odnosom.

Nakar se nekega dne spametujes ter ugotovis kaksen papak in neumnez si bil vsa ta leta...

Biti fan dolocene znamke. Pfff!


p.s.
ceprav tebi najverjetneje ni vec pomoci; glede na leta. :)

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Bye the way, tisti, ki pravite, da mora imeti obuvalo greben: Jaz sem bral raziskavo, da je najbolj zdravo za hrbtenico, noge in celotno držo telesa, biti bos. Tisti, ki laufajo bosi imajo neprimerno manj težav, proti tistim, ki uporabljajo super tehnologijo novih obuval za 200+EUR. Ampak jaz govorim o teku in hoji, ne pa o športu ali hoji v gore.

Če želite, si bom enkrat vzel čas, da najdem to raziskavo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

zdravc1974 ::

Bajsibajsi ja meni res ni pomoči hehe :) sem se orng nalezel :D in ni mi žal in mi nikoli ne bo...drugače pa če kdo ne ve-še dandanes so allstarke glavno obuvalo dvigovalcev uteži(na treningih),ker tam je treba met raven podplat in udobno obutev da fajn dviguješ :). Vidim da je tu več ljudi za kot proti kar je super,moj namen je bil malce dobit mnenja.

zee ::

glavno obuvalo dvigovalcev uteži(na treningih),ker tam je treba met raven podplat in udobno obutev da fajn dviguješ


Zato jaz ne vidim nikogar, ki bi jih nosil v fitnessu ... Za dvigovanje potrebujes misice in pri velikih tezah se ledveni pas za podporo v krizu.

Ne pretiravaj, no.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

egonk ::

Sem jih ponosil vsaj 5 ali 6 zaporedno že kar precej časa nazaj - imam močne kosti in sem jih uničeval hitreje kot v dveh letih. So se pa začele krepko dražit in me je kmalu pamet srečala :). Zdaj imam kar indoor soccer šuhe, nizek in trd podlat + neskončno bolj robustna izdelava. Pa še izbire je in v kakem outletu jih res ugodno dobiš.

http://images.google.com/search?q=indoo...

bajsibajsi ::

@zee
Jaz vidim vsak dan na fitnesu (en in isti) folk, ki ima allstarke. Tudi nekaj punc. :)

zdravc1974 ::

Sej pravim,vsak ma svoj okus :)...eni jih nosijo povsod,tudi na fitness-u :D

bajsibajsi ::

Ja, predvsem powerlifterji.

VelikiTun ::

Sem jih kot froc nekaj časa nosil, vendar mi pozneje zaradi tankosti materiala ob strani niso več odgovarjale.

zdravc1974 ::

So pa edine superge ki so take zvožene,raztrgane,umazane še lepše in bolj 'moderne' :),bajsibajsi evo to sm hotel povedat,powerlifterji jih nosijo :D...VelikiTun ja to pa res da je material(blago) pri allstarkah dandanes malce tanjše ker ne uporabljajo več 2 ply(dvoplastni) cotton canvas kot so jih tiste made in U.S.A. pred leti,sam vseeno zdržijo še pa še :).

pirlo ::

zdravc1974 je izjavil:

So pa edine superge ki so take zvožene,raztrgane,umazane še lepše in bolj 'moderne' :),bajsibajsi evo to sm hotel povedat,powerlifterji jih nosijo :D...VelikiTun ja to pa res da je material(blago) pri allstarkah dandanes malce tanjše ker ne uporabljajo več 2 ply(dvoplastni) cotton canvas kot so jih tiste made in U.S.A. pred leti,sam vseeno zdržijo še pa še :).

Meni pa več kot 2 sezoni ne držijo ... še to je vprašljivo. Precej hitro se raztrgajo ob straneh, takoj za gumo pri prstih. To govorim o letnih modelih, zimski so veliko boljši.

zdravc1974 ::

Pirlo,pa so made in Vietnam? Ker meni evo držijo že tretjo sezono pa niso niti malo strgane nikjer,podplat je pa zlizan totalka :)..priporočam ti kake usnjene :D.

pirlo ::

zdravc1974 je izjavil:

Pirlo,pa so made in Vietnam? Ker meni evo držijo že tretjo sezono pa niso niti malo strgane nikjer,podplat je pa zlizan totalka :)..priporočam ti kake usnjene :D.

Nope, China. Naročil sem jih na superge.si, julij 2010. Gledam pa da te, ki sem jih lani novembra naročil na schuh.co.uk pa so Vietnam, ampak so še čist sveže, ker sem malo za tem začel nosit zimske, ki so usnjene :). Bom vido kak se bodo vietnamske obnašale, še malo pa bo čas za letne :P.

zdravc1974 ::

Uf China ;((...moje so se dobesedno 'razcvetele' v nekaj mesecih...slaba kvaliteta,zato takih ne kupujem več. Vietnam pa ja :),sm jih celo dvakrat opral v stroju pa enkrat na roke ampak nikjer popustile :D...boš videl kaj bojo rekle,meni so zakon!

biorudi ::

Olstarke so že kul. Zdi pa se mi malo trapasto za vsako ceno prisegati na original. Če sem pred dvemi leti dal za čisto solidne "fejk" olstarke sedem €, je prav nesramno od originatorja zanje zahtevati več kot 50. Tako da v vsakem primeru z njimi pošiljaš določeno sporočilo, ni pa rečeno, da si ga vsi razlagajo enako.

zdravc1974 ::

Ja biorudi če si dobro prebral naslov te teme pol veš tudi odgovor :) na to razmišljanje :D,se pa strinjam da so cene danes v evrih za enobarvne allstarke total previsoke...da ne govorim o kakšnih z ameriško zastavo al pa podobne,samo tako pač je,že od nekdaj so ble originalne za nekaj parov 'fejkic'...sam pa teh ponaredkov ne bi obul niti v sanjah,pa ne zato ker sem zvest originalu ampak me že oblika ponaredka odbije...brrrrr ;((

oracle89 ::

nosim allstarke že od pamtiveka. tud v snegu so že ble.

zdravc1974 ::

Oracle89 pol veš o čem pišem :),ravno včeraj sem kupil nove rdeče in bojo kot nalašč za poletje :D

Mesar ::

Jaz pa allstark nikoli, bi se počutu ko nek razgrajač!
Your turn to burn!

zdravc1974 ::

Mesar,nisi razgrajač če nosiš allstarke :),niso več tako izrecno stereotipne za rokerje,punkse pa metalce,vsi jih nosijo :) od najstnikov do kakega abrahamovca :D...tud to sem že videl 8-)

Mesar ::

LOL, jaz pa še ne, je pa bivša norela z njimi... sam meni ni blo všeč pa sem se je kr rešo.
Your turn to burn!

bajsibajsi ::

Mesar je izjavil:

LOL, jaz pa še ne, je pa bivša norela z njimi... sam meni ni blo všeč pa sem se je kr rešo.


:D Sem se nasmejal.

Mesar ::

Če pa so bli že čist bogi pa novih ni hotla kr je bla na one navezana, še prala jih bo bolj po redko, kdo bo to prenašal, jaz nemorem tak. Sem ji reko, da lahko pride nazaj če bo menjala obutev, pa še ne ve kaj bo... mama tak bolj odprto zdaj.

Da neboš mislo, da sem kr koline mel.. ne taki pa nisem, demokracija vedno... razen ko gre za svije.

Jaz mam tak naučene, da kr same pod nož letijo.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Ganon ::

Jaz sem vedno čutil nek odpor do allstark. Pa še niso moj stil. Že nekaj let nosim samo nike superge.

Mesar ::

ja, jaz pa bos hodim okoli.

neke take fenci šuhe bi si itak zapaco ko po štali svijo lovim.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

zdravc1974 ::

Ja Ganon,sej podjetje Nike je leta 2003 prevzelo Converse tako da je to zdaj isto podjetje,ti pa lahko rečem da so te 'najkice' na sliki čisto podobne mojim usnjenim allstarkam :)

blackbfm ::

allstarke so bistveno lepše kot tisti wannabe nike zgoraj :p

zdravc1974 ::

Blackclw se totalno strinjam :),pa še udobnejše so. Sem imel ene Nike nizke pred leti pa so me le žulile pa noga se mi je potila na kvadrat...nikoli več ;((. All star je zakon :D

Kaj ::

Ravno se odpravljam kupiti nove in zato samo hiter nasvet. Država izdelave mora biti katera in katera ne?
Sodeč po zgornjih komentarjih še drži, da so Vietnamske boljše od Kitajskih?

Siddh ::

Če že obujamo temo, bom še jaz vprašal, če je kdo kupil allstarke preko aliexpressa in mogoče imel kakšne probleme s carino, recimo, da bi zasegli, češ, da je ponarejena roba?

Imam nagledane ene, ki so na daleč neoriginal in ene, ki naj bi bile original:
http://www.aliexpress.com/item/2015-fre...

http://www.aliexpress.com/item/2016-Fas...


1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420901 (2750) gruntfürmich
»

Nike predstavil nove samozavezljive superge (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5615639 (10001) Machete
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112968 (11727) destiny
»

Chuck Taylor Allstar

Oddelek: Loža
465636 (2502) mat3jc3k
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315517 (14083) energetik

Več podobnih tem